Atacuri si defensive amuzante lumea 10

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai daca te ataca tot tribul, chiar nu mi se pare amuzant, din partea mea aceste atacuri denota unitatea tribului, daca sunt dispusi sa-si sacrifice trupele numai ca sa te atace pe tine, e de admirat din partea lor.

este de admirat si idiotismul lor...
un trib intreg isi pierde trupele din cauza unui singur jucator,fara ca el sa aiba pierderi(sunt sigur ca boogy are un zid bunicel si sprijin de la colegi)
 

DeletedUser

daca ti se pare idiotenie ca mai multi jucatori au incercat sa faca ceva impreuna, chit ca nu le-a iesit, nu mai zic nimic...nu vreau sa imi apara senior member din dezbateri inutile.
 

DeletedUser

daca ti se pare idiotenie ca mai multi jucatori au incercat sa faca ceva impreuna, chit ca nu le-a iesit, nu mai zic nimic...nu vreau sa imi apara senior member din dezbateri inutile.

sa fi atacat cu topoare si cavalerie,ii aplaudam,dar asa...:)
 

DeletedUser

iurka...lasa-l ca e greu sa inteleaga ca niste atacuri venite cu trupe de aparare,pe bonus de noapte,in afara razei bisericii si cu zid +10 sunt amuzante
@ blatman:spune-ne tu cum ar arata la tine un atac amuzant?
 

DeletedUser

am precizat mai sus ca nu mai zic nimic pe acest subiect...amuzati-va voi in continuare. bafta!
 

DeletedUser15145

pentru mine un ataca amuzant ara arata asa agresor : 6 6 6 6 6 6 6 6 stit ordinea si la nobil 10 :))
 

DeletedUser6558

De fapt, să ataci noaptea, dacă ştii că inamicul are trupe de atac, nu e deloc o prostie.
 

DeletedUser17308

re

majoritatea jucatorilor cu experienta merg pe atac sasi faca ferme la inceput.. eu asta cred... ca doar nu itzi faci ferme cu lancieri.. cu topoare.. si itzi spun eu ca un atac cu spade itzi cam rupe topoarele din sat
 

DeletedUser

si tu crezi k ei stiau ce are boggy in sat?:O
sunt membru al tribului FPY si sigur ca nu stiam dar puteam sa banuim cam ce are din moment ce strategia lui era de intimidare...colegii nostri din zona lui sunt cat se poate de blindati pt acest nivel al jocului si doar astazi am primit niste rapoarte verzi in urma atacurilor lui;) cate 10 lancii sau spade de la peste 100 de membrii se aduna...ce am facut noi este sa ii aratam ca nu are respect pt acest joc si pentru multi jucatori ce se afla la inceput...da boggy... sunt incepatori cei ce te ataca...dar eu impreuna cu ceilalti colegi ii vom invata nu ii vom lua in deradere asa cum ai facut tu! Un joc superb in continuare TUTUROR!

aaaaa am uitat, nu il ataca tot tribul doar 4,5, membrii;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Intemeietor FPY

intemeietor FPY
Salutare tuturor jucatorilor si respect pentru unii care stiu ce inseamna acest joc si cate nopti pierdem in fata calc jucand acest frumos si placut joc!

Vreau sa spun urmatoarele:

1)Mesaj de la buggy

boggy-arsenal1990 în data de 10.02. la ora 22:45
Salutare.

Numele meu este Bogdan, însă poţi să îmi spui Mr. Boggy.

De fapt, te contactez pentru că am văzut că ai avut ghinionul să cazi pe hartă alături de mine. Ce înseamnă asta? Aceasta înseamnă de fapt, că vei avea o soartă tragică, de vreme ce ai nimerit lângă o persoană căreia îi lipseşte în totalitate viaţa personlă şi şi-a dedicat ultimii 3 ani acestui joc pe serverul englez.

Ca urmare a ghinionului pe care l-ai avut, îţi propun 3 variante:

1. Îmi creşti satul tău până la 5000 puncte, el devenind ferma mea preferată şi eventual, proprietatea mea... astfel pierzând în acelaşi timp nopţi întregi nedormite, o mulţime de nervi şi chiar şi satul, la fel cum au păţit-o sute alţi jucători înaintea ta pe alte lumi.

2. Dai început nou de pe acum, ajungând într-o zonă liniştită, cu vecini MULT mai prietenoşi, care la sigur nu te vor stresa zi şi noapte, iar eu mă mai aleg cu o fermă în zonă.

3. De vreme ce văd că nu eşti activ mai DELOC, îţi propun să plasezi contul tău mie ca sitter. Eu îl voi folosi pentru a spiona alte triburi, voi creşte nivelul la mine şi-mi mai şi faci un bine, pentru că mă ajuţi cu jocul meu.

Aştept un răspuns rapid, o zi frumoasă în continuare...

2)Rapoarte ce dovedesc ca au fost date atacuri de curatare..si acele atacuri cu lance , spade au fost pentru a colecta resurse crezand poate ca numai are nimic in sat!

Agresor: bella 0585
Sat: satul lui bella 0585 (552|592) K55

Număr: 0 0 70 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 0 0 23 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Religie: Unităţile au fost credincioase
Paladinul tău Paladin a murit

Apărător: boggy-arsenal1990
Sat: Minimal 001 (550|590) K55

Număr: 5 0 0 0 42 35 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 5 0 0 0 42 35 0 0 0 0 1 0


alt raport!


Agresor: bella 0585
Sat: satul lui bella 0585 (552|592) K55

Număr: 0 15 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 10 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Religie: Unităţile au fost credincioase

Apărător: boggy-arsenal1990
Sat: Minimal 001 (550|590) K55

Număr: 12 6 0 0 48 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 12 6 0 0 48 0 0 0 0 0 0 0


deocamdata atat dau...sa vedeti si voi ca unii jucatori care poate au experienta cum e el ...dar sunt.... incredibili!
 

DeletedUser

erau rapoarte verzi pentru ca erau spionaje puisor.stai linistit ca nu aveti sanse.dintre toti vecinii mei unuia singur i-ati trimis sprijin


ps1:drepturile de autor pentru acel text ii apartin lui Charlie Jade :D


ps2: prin rapoartele alea nu reusesti decat sa dovedesti ce noobi sunteti.m-ati prins de 3 ori offfline si mi-ai omorat niste spioni si o data niste cai usori.dar pune si restul rapoartelor cand ma atacati cu apararea :)


ps3:iti garanetz ca nu au fost doar 4-5.au fost cel putin 10 si am fost atacat si de la 35 de ore,cu lanci :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

PS 69: te rog sa ne ierti, ne vom organiza mai bine, iti promit...nu o sa te mai dezamagim...am sa revin cu defensive amuzante;)...puisor;)
 

DeletedUser

va astept.dar pana veniti s-ar putea sa ma apuce plictiseala si sa ma las :)

acum ati cercetat arcasii si vreti sa vedeti cat de buni sunt in atac? :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cred ca e posibil sa te lasi dar nu de plictiseala;)...arcasii sunt prea ofensivi...cu negustorii e mai bine;)
 

DeletedUser

hahha...s-a trezit buggy....o sa te lasi sigur...si i-a explicale putin la cei ce citesc aici! De ce ti-a fost blocat contul?:confused: hahaha ma face sa rad cand ma gandesc cat de noobi sunt unii si is fac conturi cu miluita...si domni admini vi le blocheaza...hahahahaha :D
PA si sanatate:p
 

DeletedUser

pana acum numai vorbarie din partea vostra.voi vorbiti,eu va farmez in continuare.daca mai aveti vreo nelamurire va astept zilnic pe privat intre orele 22:00 - 23:00
 

DeletedUser

vad ca numai tu **..stiu genul de oameni ca tine...am si prieteni asa ca...veza'ti de treaba ta si de jocul tau si gata...ca ma obosesti..prin mesajul ala ai dat dovada de ce esti....pun pariu ca pe celalalte lumi care joci au renuntat multi si ti-au dat tie satele ca prieteni......laudate in alta parte cu puterile tale....(creca ai la numar cel putin 10 conturi...astea nu se numesc jucatori)...
Pentru ultima data

PA...

am treburi mai mari de facut decat sa vorbesc cu tine aici....!

si inca ceva...te-au faramat ai mei de te-au rupt....iti trimit colegi din trib de la tine....sprijin ca altfel esti varza total...si o sa renunti tu cat de curand!:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

si inca ceva...te-au faramat ai mei de te-au rupt....iti trimit colegi din trib de la tine....sprijin ca altfel esti varza total...si o sa renunti tu cat de curand!:D

care colegi din trib? ca 80% din tribul ala sunt ferme


si pentru voi ce inseamna cuvantul ferma?il atacati, scoate trupele si gata e ferma? ferma nu e nici atunci cand gasesti un sat gol si ii tot furi resurse, ferma e doar pentru cel ce i-a rupt trupele, iar la boggy nu cred ca ati facut asa, i-ati rupt10 lancieri-20-100 dar pana la 3-400 mai aveti mult de lucru si eu personal nu il vad in stare pe boggy sa ceara sprijin


P.S. de acord cu tine, d-day e un trib care s-a bazat pe puncte dar boggy face non stop si puncte si armata
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus