Atacuri si defensive amuzante lumea 10

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

dex asta se numeste tactica noobului care se intalneste cu precadere la jucatorii din GEK si care este folosita cu succes la pierdera masiva de sate :D
 

DeletedUser

nope - nu era.

si inca ceva - tipul avea multe sate super specializate - adica sate numai de topoare, sate numai de cav usoara, etc...

sa zici ca le-ai intelege pe alea - da pe asta zau ca nu pricep la ce l-ai folosi - ca nici la fake-uri nu e bun...
 

DeletedUser

nope - nu era.

si inca ceva - tipul avea multe sate super specializate - adica sate numai de topoare, sate numai de cav usoara, etc...

sa zici ca le-ai intelege pe alea - da pe asta zau ca nu pricep la ce l-ai folosi - ca nici la fake-uri nu e bun...

aici as putea sa te contrazic. am vazut destule fake-uri cu mai multi berbeci si 1 spion si nu le-am inteles. eu foloseam 1 berbec si restul spioni sau topoare, dar, la ce avea ala in sat e posibil sa fi pus 30 berbeci/1 spion/fake, spre exemplu...
cam fortata asocierea aia de trupe, dar orice e posibil...
 

DeletedUser34781

:))))
nam prins juc de genu asta, dar am avut si noi in trib juc de genu asta, in 13, desi nu mai stiu cum il cheama....
anyway, sunt experimente, esuate, dar este tarziu cand le pune in aplicare, experimente se fc la inceput cand nu stii ce face o lance, 1 topor, etc....

ps. loco is here...:D
 

DeletedUser

aici as putea sa te contrazic. am vazut destule fake-uri cu mai multi berbeci si 1 spion si nu le-am inteles. eu foloseam 1 berbec si restul spioni sau topoare, dar, la ce avea ala in sat e posibil sa fi pus 30 berbeci/1 spion/fake, spre exemplu...
cam fortata asocierea aia de trupe, dar orice e posibil...

fake-uri cu 30 berbeci si 1 spion - foarte aproape de SF da vorba ta - orice e posibil. Da cand spui ca ai vazut destule fake-uri de acest gen nu cred ca au fost de la jucatorii care au mai ramas acu pe harta, poate pe la inceputurile imemoriale cand proportia de noobi/juc cu ceva exp, cunostiinte sau logica era peste 0.01
 

DeletedUser

fake-uri cu 30 berbeci si 1 spion - foarte aproape de SF da vorba ta - orice e posibil. Da cand spui ca ai vazut destule fake-uri de acest gen nu cred ca au fost de la jucatorii care au mai ramas acu pe harta, poate pe la inceputurile imemoriale cand proportia de noobi/juc cu ceva exp, cunostiinte sau logica era peste 0.01

am vazut atatea pe jocul asta incat nu ma mai mira nimic. tinand cont ca nici nu ma distreaza acest topic, nici nu m-am obosit sa fac o lista cu jucatori si cu modul lor de a juca, sau, daca mi-au atras atentia, le-am pastrat pt mine. tocmai ca sa-mi pot permite sa fac urmatoarea afirmatie: ai fi surprins cati jucatori care inca mai exista pe harta si care nu stau rau nici in clasamente, as fi avut motiv sa-i aduc pe-aici cu exemple (sper sa ma crezi pe cuvant cand afirm ca am avut la dispozitie asemenea rapoarte, dar le-am folosit doar la rubrica "asa, nu!").
legat de raportul pus de tine, daca nu ai sti ce are in satul ala si ti-ar veni un atac de acolo, pana ajunge la tine, tot ca berbec il marchezi, chiar daca are 1 sau 30 de berbeci in componenta. si, daca acel atac te face sa-i acorzi importanta si sa tii cont de el in strategia de aparare pe care ti-o faci, atunci si-a atins scopul, fara sa mai conteze ce era, de fapt, in satul ala.
acum e inutil sa ne apucam de sapat dupa rapoarte care ar putea demonstra ca exista in orice trib jucatori ca cel care a generat acest post. nu cereti dovezi ca sunt destui nebuni care ar putea sa le si gaseasca. e un risc permanent.
:)
 

DeletedUser34781

dex asta se numeste tactica noobului care se intalneste cu precadere la jucatorii din GEK si care este folosita cu succes la pierdera masiva de sate :D
iar o sa ziceti ca EU sint off topic.. dar... daca si asta este o explicatie "on"... si acceptata de .."mai marii tribului", ma inclin si mai fac vreo 200 de temenele:p
 

DeletedUser3192

iar o sa ziceti ca EU sint off topic.. dar... daca si asta este o explicatie "on"... si acceptata de .."mai marii tribului", ma inclin si mai fac vreo 200 de temenele:p

Anne eu daca prind un jucator in din IMMO care sa aiba 3000 de berbeci pe un sat fac ca trenul in gara :p:p:rolleyes:
 

DeletedUser34781


de ce nu vrei sa intelegi ca ai dat gres???
as putea sa-ti spun un milion de chestii...
credeam ca nu te mai intereseaza?
pls... nu ma fa sa spun cum ai reusit sa profiti de noi, cei din 13, cind, fiind ON , stiai ce probleme sint..
si... dupa ce ai sugerat ideea fuziunii, cu mine, pe privat...
cind ne-am intilnit pe conf cu immo, si tu, si altiii... nu mai aveati nici pss sa ziceti, deci... ma lasati... cineva, cindva, va avea curajul sa spuna tot... pina atunci va doresc succes, dar...
revin
miha... daca vrei musai sa te afirmi pe extern, iti voi sta la dispozitie...
nu de placerea spamului, ci doar vreau sa stiu ca nu mai bagi din top, asa cum obisnuiesti
o seara buna tuturor
 

DeletedUser

:D
trupeinaltesate.jpg
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus