Atacuri si defensive amuzante lumea 13

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Macar zii ma la lume de ce te-ai ofticat si nu ai mai vorbit cu mine si normal ai inceput sa faci vrajeala si sa ma barfesti ca asa faci tu mereu!
 

DeletedUser

Macar zii ma la lume de ce te-ai ofticat si nu ai mai vorbit cu mine si normal ai inceput sa faci vrajeala si sa ma barfesti ca asa faci tu mereu!

wă , eu nu bârfesc pe nimeni ! hai să îţi arăt ce se întâmpla după fiecare convorbire cu tine :

cuka1.png

cuka2.png


asta după convorbirea de ieri . . . sa nu le postez si pe cele mai vechi . . .
aşa că taci , nu mai încerca să te scoţi , că tu eşti ăla care , cum intervine ceva , cum fuge la 'mami' : "sebicăăăă , iar se luă flexu de mine :((( îţi trimit acum convirbirea !"
tu ai fost ăla cu ideile alea geniale să ieşim amândoi din trib,şi să ne omorâm,dar totuşi,eu am umpic mai multa minte decât tine :D

cuka3.png


OFF : ar fi interesant un topic dedicat "războaielor între aliaţi" (ex : eu vs cuka :D )
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)):)):)) Man i-am zis ca plec din trib sa te atac si el el zis de ce m-am certat iarasi cu tine si doar i-am aratat ca tu ai inceput!


Flexule cum scrie mai sus: =)) satele tale la mine ajung , si acuma mai roagate de niky sa iti dea cateva sate : =))
 

DeletedUser

nu îmi place să insist , a spus omul că nu , nu rămâne :D
iar satele mele vor ajunge la tine doar în cazul în care eu renunţ :cool:
 

DeletedUser

pai normal ca ai sa renunti cand vom fi pe harta cu rosu deschis, asta daca se va intampla!
 

DeletedUser

da da , sigur :rolleyes:
oricum , ziceai că , dacă iau sat pe K43 , mă ataci :D unde's atacurile? :rolleyes:
 

DeletedUser

NU ma lasa sebica ca ceri repede concedierea ca etsi tu fetita =)) da vine si ziua in care nu mai suntem aliati :eek::eek::eek:Si asa ziceai si tu daca iau sat pe k44 ma inobilezi: =)) si am luat 7 sate =))
 

DeletedUser

văd că iar le-ai cerut părerea părinţilor :D bine ai făcut , eşti un copil conştiincios :))
lasă wă că mie-mi convine , ia câte sate vrea muşchiul tău pe K44 , eu nu imi stric trupele pe noobi :D

ps : la offtopicul care l-am facut aici , dacă dă un moderator ca xblaandy peste noi , nu luăm 5 puncte , 30 cred că luăm
24.gif
 

DeletedUser

Agresorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-10.5%

Moral: 87%

Agresor: Nimeni De Nicaieri
Sat: 01. Nicaieri (628|725) K76

Număr: 0 0 4097 0 0 549 319 0 101 10 1 0
Pierderi: 0 0 3958 0 0 452 289 0 98 10 1 0


Paladinul tău Paladin a murit

Apărător: AndreiBJ
Sat: Sparta (628|723) K76

Număr: 999 1000 2578 0 200 1500 0 100 100 100 1 0
Pierderi: 999 1000 2578 0 200 1500 0 100 100 100 1 0



Prada: 3.609 3.292 3.749 10650/10650
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 12 la nivelul 3
Distrugere prin foc de catapultă: Piaţa centrală distrus de la nivelul 1 la nivelul 0
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

păi tu vorbeşti că a rămas fără atac, ce treabă are apărarea.
 

DeletedUser

păi tu vorbeşti că a rămas fără atac, ce treabă are apărarea.

avand in vedere ca era unicul sau sat .. da a ramas fara atac .... dar a ramas fara tot ce avea :D

mie mi s-a parut comica faza pt ca deja cam toata lumea stie ca atunci cand dormi, manaci .. pleci .. te joci sau orice altceva faci in afara sa intrii pe joc .. trupele de atac le trimiti la plimbare !!! trupele mele de atac stau in sat doar cand sunt on-line !!!
 

DeletedUser

avand in vedere ca era unicul sau sat .. da a ramas fara atac .... dar a ramas fara tot ce avea :D

mie mi s-a parut comica faza pt ca deja cam toata lumea stie ca atunci cand dormi, manaci .. pleci .. te joci sau orice altceva faci in afara sa intrii pe joc .. trupele de atac le trimiti la plimbare !!! trupele mele de atac stau in sat doar cand sunt on-line !!!
şi? nu văd diferenţa... prin raportul meu tot am arătat că persoana atacată a pierdut tot ce avea, pentru că tot un sat avea
 

DeletedUser

şi? nu văd diferenţa... prin raportul meu tot am arătat că persoana atacată a pierdut tot ce avea, pentru că tot un sat avea

bine .. ai dreptate .. esti mai bun ... acum lasa spam-ul pe aici ca ne luam cateva puncte cadou !!!
 

DeletedUser8715

abccdi.jpg


Nu e nici pe departe un atac amuzant, ci e o dovada contra faptului ca .ro nu este in decadere. Daca si pe K25(considerat un continent "periferic") exista jucatori care stiu sa atace asa...


Mentionez ca nu este contul meu, ci al unui prieten care m-a rugat sa-l ajut.
 

DeletedUser

sunt frumoase alea 3 in aceeasi secunda de pe satul 0.01, destul de greu sa dai
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus