Atacuri si defensive amuzante lumea 2

DeletedUser

gangster ray...Bv ca la`i facut sa inteleaga.... k e vai de el!!!inca nu am auzit cate sate mai are quad....sau sa o luam altfel....Cate sate vam luat noi si cate ne ati luat voi!!!!2,3????:)))
Ce conteaza cati nobili pierd atata timp cat va iau satele:)))!!!
Mult noroc si astept sa dai vreaun semn ingame...k gura e cam mare:)
 

DeletedUser3902

Sau altfel de explicatie...Nobilii aceia sunt asasinati de catre conducatori si se reincarneaza in alt sat...Un fel de Dalai Lama:D:D:D
 

DeletedUser

si asta e o varianta:))) orikm ai luao sfinxu tot nu stie ce vorbeste chiar daca numai vorbele sunt de el!!!
 

DeletedUser

Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-12.2%

Moral: 92%


Bonus de noapte pentru apãrãtori
Agresor: Caldura
Sat: satucul lu Caldura 013 (264|553) K52

Numãr: 4626 2000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 4626 2000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



dovada suprema ca "mult" nu coincide neaparat cu "bine", eu personal nu am nimic cu MK, dar incep sa ii cred pe cei care le caracterizeaza jucatorii in diverse feluri: amatori, newbies etc etc
 

DeletedUser3902

Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)-12.2%

Moral: 92%


Bonus de noapte pentru apãrãtori
Agresor: Caldura
Sat: satucul lu Caldura 013 (264|553) K52

Numãr: 4626 2000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 4626 2000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0



dovada suprema ca "mult" nu coincide neaparat cu "bine", eu personal nu am nimic cu MK, dar incep sa ii cred pe cei care le caracterizeaza jucatorii in diverse feluri: amatori, newbies etc etc


Noi suntem aia...Dar stau acum si ma gandesc dak noi suntem noobiiieee amatori etc etc....Oare celelalte triburi cum or fii???Fara suparare dar un trib de noobie sa fie pe locul 8 si in continua crestere e naspa...Iti dai seama jucatorii cuceriti de noi c varza sunt??Sau triburile care au frica de noi...Oare c jucatori or fii acolo???:confused::confused::confused:
 

DeletedUser

pai cresteti cucerind jucatori de la voi din trib marind astfel punctajul primilor 40 ( exact cei dupa care se face punctajul) stiu cel putin 2 jucatori care si-au cedat satele in ultima saptamana de la voi. Nu doar asa dar si asta este o metoda si daca o sa negi...
 

DeletedUser3900

domnilor, distributia Gauss se regaseste in toate triburile.
nici familia M~K nu face exceptie, dar nici celelalte triburi.
nu cred ca doar unii jucatori din M~K nu se pricep, sunt sigura ca si din alte triburi se pot aduce exemple de acest fel...dar nu o face nimeni. oare de ce?
vad deja va place sa faceti campanie - pe cand un afis cu "Votati"?
 

DeletedUser

Sa radem pe L2

Se poate juka mai slab?:eek:
Apãrãtor: xxx
Sat: xxx(abc|def) K24

Numãr: 58 907 973 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0




Spionaj
Resurse spionate: 26.055 29.322 31.523
Clãdiri: Clãdirea principalã (nivelul 18)
Cazarmã (nivelul 14)
Grajd (nivelul 13) - tinand cont k nu are nici makar spioni
Atelier (nivelul 12)
Fierãrie (nivelul 13)
Piaþa centralã (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Târg (nivelul 16)
Tãietori de lemne (nivelul 21)
Mina de argilã (nivelul 21)
Mina de fier (nivelul 20)
Fermã (nivelul 18)
Magazie (nivelul 18)
Ascunzãtoare (nivelul 10)
Zid (nivelul 20)

Singurul lucru bun pe kare l-a facut a fost zidul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sa vedem...
Atelierul la 12 si nu avea nici berbeci nici catapulte. Putea sa nu aiba delok atalier, in opinia mea.
Targul la 16 - era suficient si la 10
Grajdul la 13 - nu are cavalerie
Ascunzatoarea la 10 - Asta merge la 1000 de puncte nu la 2274 cat are respectiva persoana
Armata - no comment
 

DeletedUser

5983 DhaLastWarrior Troy.. 6.837 2 3419

Asta e de ras.
Presupun ca cel care l'ai spionat e la fel de mic ca tine, si a inceput cu unitati defensive, ce e asa de rau ?
 

DeletedUser

Vorbesti serios ? La 2000 de puncte ce vrei sa aiba ? Sunt de acord ca e prea putin dar poate fi armata plecata, poate fi farmat etc..
 

DeletedUser

De acord cu Pac, nu e nimic de ras.Intr-adevar n-avea nevoie de atelier, dar probabil e incepator dat fiind ca-i in k24
 

DeletedUser

Nu are niciun fel de armata plekata.
Nu toti jucatorii de pe k24 joaka asa, te asigur.
 

DeletedUser3902

O.K.Omul nu stie sa joace si c e de ras...DAk facea ceva mai aiurea mai ziceai dar fiecare isi dezvolta satul cu vrea...Si de unde stii k nu a avut trupe si le'a pierdut?Mai bine ai ruga adminii sa stearga topicul asta.
 

DeletedUser

Sa vedem...
Atelierul la 12 si nu avea nici berbeci nici catapulte. Putea sa nu aiba delok atalier, in opinia mea.
Targul la 16 - era suficient si la 10
Grajdul la 13 - nu are cavalerie
Ascunzatoarea la 10 - Asta merge la 1000 de puncte nu la 2274 cat are respectiva persoana
Armata - no comment

tin sa-ti amintesc ca sunt oameni care joaca jocul ca sa se distreze ... si nimic altceva...si nu au rabdare sa stea sa se uite fiecare cladire ce face si fiecare unitate ce face....si cum a zis si bezzz...poate nu stie sa joace...nu e nimic de ras...eventual de tine sa radem...ca te lauzi ca ai spionat un amarat si te lauzi cu asta aratandu-ne noua ca tu poti sa spionezi :rolleyes: ! Tot zici tu ca esti mare si tare cu amaratele alea de sate pe care le ai...pana dai de unu mai periculos...si sa te vad atuncia ce mai zici :rolleyes:
 

DeletedUser

tin sa-ti amintesc ca sunt oameni care joaca jocul ca sa se distreze ... si nimic altceva...si nu au rabdare sa stea sa se uite fiecare cladire ce face si fiecare unitate ce face....si cum a zis si bezzz...poate nu stie sa joace...nu e nimic de ras...eventual de tine sa radem...ca te lauzi ca ai spionat un amarat si te lauzi cu asta aratandu-ne noua ca tu poti sa spionezi :rolleyes: ! Tot zici tu ca esti mare si tare cu amaratele alea de sate pe care le ai...pana dai de unu mai periculos...si sa te vad atuncia ce mai zici :rolleyes:

Regret dar nu voi da de nimeni periculos. Sunt aparat de proportzii...:D
Eu am spus k respectiva persoana joaka slab, nu k eu joc bine...
Nu ma laud k sunt un jucator mare si tare. N-am spus niciodata asta.
Sunt un jukator extrem de slab, un n00b, un madalin, un tot ce vretzi voi. Dar cand ma uit in jur prind curaj...:)
 

DeletedUser

eu tiam mai zis tie mai dhalast....joaca si taci ca ai ajuns campion la posturi pe l2 ....totusi postezi unde trebuie....ESTI CHIAR AMUZANT:))....
 
Sus