Atacuri si defensive amuzante ro16

DeletedUser11852

are pa dracu...ca`l curatz si ii daram CN si fieraria:D

l.e.:

sta prost cu minele, cu trupele, cu ferma, cu nivelul cazarmei si grajdului...cu multe sta prost. pai daca scazi curtea nobila, satul e de 2200 pts.
minim 3500 ar trebui sa aiba un sat fara CN in momentul in care o ridici...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser28580

nu trebuia sa il iei trebuia sa il ataci incontinuu pana ii terminai resursele apoi il innobilai :rolleyes: oricum ai avut noroc
 

DeletedUser26205

Ce mai tampita chestie pe care am auzit-o :)), de ce sa ii ia resursele? Daca el a cucerit satul desigur resursele raman acolo, deci tot la el ajung :p
 

DeletedUser18063

mai ales un sat de 7k...poi de ce sa il lasi??
in fine,fiecare gandeste si actioneaza cum vrea....
 

DeletedUser18063

cred ca nu ai inteles raspunsul,mai citeste odata,dar te inteleg e Sambata dimineata,maine Duminica si deabia Luni mergi la scoala....
 

DeletedUser

cred ca nu ai inteles raspunsul,mai citeste odata,dar te inteleg e Sambata dimineata,maine Duminica si deabia Luni mergi la scoala....

pacat de fata si de corp ca ai fi baiat simpatic....da am gresit....raspunsul ala era pt herculev3....
 

DeletedUser11852

e plin de dinastia,herculev3. sorine, daca satul era de 7 ore luat de la ei, trebuia recuperat de mult. Acum cand l`ai blindat nu mai are farmec.
 

DeletedUser

e plin de dinastia,herculev3. sorine, daca satul era de 7 ore luat de la ei, trebuia recuperat de mult. Acum cand l`ai blindat nu mai are farmec.

Nu era sat de barbari acela.
Lam luat la ora 7:00 dimineatza si pregatisem totul de 1 saptamana ca eram sigur ca se vor rupe de el.
Acum de recuperat e greu sa mi-l ia.:)
Ce-am vrut eu sa demostrez prin asta. Nu ca ma laud eu ca am rezistat ca nu stiu ce.
Ci am vrut sa arat ca tribul =TNA= este unit si se ajuta la nevoie intre colegi si am vrut sa arat intrun fel in care sa vada toti.Si sa nu ne mai critice daca nu ne cunosc.:D
 

DeletedUser11852

nu stiu, eu stiu ca multi incearca sa te demoleze si sa salveze onoarea STING. De data asta nus de acord cu ei :D ei au dato in bara nu tu :p
 

DeletedUser

daca vroia sa schimbe , nu mai trimitea si nobilul ala.....cine stie ce "strategie" a vrut sa aplice el.
 
Sus