Atacuri si defensive amuzante !

DeletedUser

Cu ce dovedesti ca de cand esti sitter doar 3 sate s-au pierdut? Eu unul nu cred. Adu dovada sa vad
 

DeletedUser

Cu ce dovedesti ca de cand esti sitter doar 3 sate s-au pierdut? Eu unul nu cred. Adu dovada sa vad

Ce te face sa crezi ca imi pasa ce crezi tu ?

vrt2f7.jpg
 

DeletedUser

Ceva nu pusca !?!! Cand ai intrat tu sitter era innobilat intern?!!!
vrt2f7.jpg

swfwon.jpg

Doar un sitter a fost pe cont?!!!Dunga aia alba arata ca lista e de fapt mai mare.De unde stiu eu ca nu ai mai stat in lista?! Daca sustii ceva ,trebuie sa aduci si dovezi plauzibile altfel nu te crede nimeni
 

DeletedUser

Doar un sitter a fost pe cont?!!!Dunga aia alba arata ca lista e de fapt mai mare.De unde stiu eu ca nu ai mai stat in lista?! Daca sustii ceva ,trebuie sa aduci si dovezi plauzibile altfel nu te crede nimeni

Dunga aia e din paint domnu cum am selectat eu portiunea , ti-am spus , nu imi pasa daca ma crezi , esti un non factor ca parerea ta sa conteze la ceva vreodata :) , rolul tau e sa te dai in spectacol pe forum , cand o sa fi pe harta atunci vorbim de chestii tribale , bine ? Multa bafta si sanatate iti doresc .

Vezi ca nu sti jocul ? La recuperari te-ai gandit ? Si daca erau interne , nu ti se pare normal sa ia satele cineva cu mai multe trupe din trib ? Habarn nu ai cu ce am avut eu de lucrat cand am preluat contu , te rog nu mai vorbi in necunostinta de cauza , te-ai uitat macar ce sate a avut si cine m-a atacat ?
 

DeletedUser

Vezi ca nu sti jocul ? La recuperari te-ai gandit ?
Ce recuperari mah nene?! Ia mai uite-te cu atentie pe poze si vezi satele alea 2 ale lu Tryfu. luate de la cel cyocos daca apar INNOBILATE INAINTE de catre TIME sau oricare altii :D
Mah nene, daca erai bun, nu-ti luau astia niciun sat. La cum ai pus tu rapoartele alea pai cu siguranta nu trebuia sa pierzi vreun sat. CE PIERDEAI, RECUPERAI.
 

DeletedUser

Ce recuperari mah nene?! Ia mai uite-te cu atentie pe poze si vezi satele alea 2 ale lu Tryfu. luate de la cel cyocos daca apar INNOBILATE INAINTE de catre TIME sau oricare altii :D
Mah nene, daca erai bun, nu-ti luau astia niciun sat. La cum ai pus tu rapoartele alea pai cu siguranta nu trebuia sa pierzi vreun sat. CE PIERDEAI, RECUPERAI.

Sti ca poate sa bage inainte de ultimu nobil de la time din tren , un deff cu un nobil al lui si atunci nu mai apare innobilat de time ...

Dar tu ai idee ce trupe am avut eu pe sat , sau nobili cand am luat contu , mai vorbesti multe prostii , de multe ori nici de split nu ajungeau... ?

Dar de ce discut cu incepatori ca tine ?
 

DeletedUser

La Multi Ani inca odata si nu te mai stresa atat :p. Frizeru te tachineaza pentru ca vede ca te enervezi.

Merci , de altele ma enervez eu Sorine nu de astea , vad ca astia in loc de tort mi-au trimis alte trenuri , pe satele alea amarate ce le mai am , e bine totusi ca sunt pe bonus de noapte , o sa le arata cand scriu partea 3 , maine probabil ca azi am de petrecut .

Noroc >)
 

DeletedUser

Merci , de altele ma enervez eu Sorine nu de astea , vad ca astia in loc de tort mi-au trimis alte trenuri , pe satele alea amarate ce le mai am , e bine totusi ca sunt pe bonus de noapte , o sa le arata cand scriu partea 3 , maine probabil ca azi am de petrecut .

Noroc >)
Ai cine sa-ti aprinda lumanarea? La tort bre :D
 

DeletedUser44036

Frumusel raportul. Ti-a usurat munca si Sir Nicu care baga langa nobili 7 usori.
 

DeletedUser

Pai voi le cedati academiile si vreo 20 de sate in granita cu HV si va asteptati sa inchideti lumea impreuna cu ei? Nu c-ar inchide ei ceva, dar intelegi ce zic...
 

DeletedUser44036

Pai voi le cedati academiile si vreo 20 de sate in granita cu HV si va asteptati sa inchideti lumea impreuna cu ei? Nu c-ar inchide ei ceva, dar intelegi ce zic...

THOR (din firimiturile de informatii pe care le detin) doar o academie a cedat. Cele 20 de sate au fost impuse lui D9 ca si conditie a acordarii PNA-ului. Cand D9 era academie Die., nenea Vega a negociat el un pna cu RUN!. Conditiile erau urmatoare:D9( pe atunci Die..) sa schimbe numele tribului si sa cedeze sate in granita cu H.V .
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
cand am intrat eu in thor...adica acum 3 luni...nu era nici o academie...iar atunci era mangotaru la conducere care dupa cum stiu ar face orice numai sa stea "la caldura".
 
Sus