Atelier

DeletedUser

am ajuns cuy atelierul pana la nivelul 20 si acum imi arata sa dau sa construiasca la nivelul 5 ....
 

DeletedUser

Dar nivelul maxim de extindere la atelier este de 15....cred ca este vorba de o alta cladire care ai ridicat-o la nivel 20
 

DeletedUser

Daca ai chef sa inventezi buguri nu prea iti iese...in print-screen se vede ca e trucat....deci nu ne minti tu asa usor...mai ales ca atelierul are nivel maxim de extindere 15
 

DeletedUser

Salut

Sa stii ca eu te cred, poate ai ridicat o alta cladire la nivelul 20 si ai confundat cu atelierul, acum vine si raspunsul: Iti aparea ca trebuie sa o construiesti la nivelul 5 deoarece probabil ai fost atacat foarte puternic si cred ca nu numai acea cladire a scazut, ba chiar mai multe, deci ai grija ca pe viitor sa iti pazesti satul mai bine!!!:)
 

DeletedUser

Bou esti, ma!


Primul avertisment pentru limbaj!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:)))) nu pot sa ma abtin sa nu rad de ultimele 2 posturi :)) sper sa nu iau warn :)) nu inteleg dc ii zici ca e bou :)) si nici pe el nu il inteleg ... cum il ataca cineva atat de puternic sa ii distruga mai multe cladiri ???
 

DeletedUser

Cand citesc aia cu "bou esti,ma!" mor de ras :))
toti se chinuie sa explice si intr'o data vine ala si face legea :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pe imagine se vedea clar ca scria Atelier 4, deci dupa 4 vine logic 5. Parerea mea:D
 

DeletedUser

este fals, a trucat imaginea cu photoshop sau ceva de genul... chiar se poate observa atelierul la nivel 20
 
Sus