Atentie: IFPVR (24/24) Omoara Noobi

DeletedUser

Pentru cereri PM @ madalin2009 :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

madaline poti sa joci de 10 ani :) tot asa cum te stiu toti ai ramas.
 

DeletedUser

Da dece isi pun si isti numele noobs ca doar noob nu inseamna incepator
 

DeletedUser

cum indraznesti sa furi numele celebrului trib de pe speed? esti patetic.
Corect ! :) Ma mir cum oameni ca RockGirl stau cu unu ca tine? :) Deci tu demonstrezi pe zi ce trece ca esti cel mai "kid" de pe acest server numit Triburile.ro ! Maturizeazate odata ! :)
 

DeletedUser5276

hai copii la gradinita=)) madaline dute si mai citeste lectia sau scrieti temele nu mai pierde timpu aici! ca doamna invatatoare nu iarta
 

DeletedUser

Corect ! :) Ma mir cum oameni ca RockGirl stau cu unu ca tine? :) Deci tu demonstrezi pe zi ce trece ca esti cel mai "kid" de pe acest server numit Triburile.ro ! Maturizeazate odata ! :)

-1
Daca erai pe alt forum, niste oameni poate puteau sa iti demonstreze ca nu sunt un copil.
 

DeletedUser

hai copii la gradinita=)) madaline dute si mai citeste lectia sau scrieti temele nu mai pierde timpu aici! ca doamna invatatoare nu iarta

inainte sa imi trimiti colegul de trib la gradinita fa tu o tura pe la clasa 1 si invata gramatica :)

@ Iseenoobs : girl/guy .... madalin poate sa fie chiar de gasca :p nu e chiar asa nub cum pare... si totusi... m-a convins sa intru pe l8 ... soooo i just wanna try a different view:p
 

DeletedUser

inainte sa imi trimiti colegul de trib la gradinita fa tu o tura pe la clasa 1 si invata gramatica :)

@ Iseenoobs : girl/guy .... madalin poate sa fie chiar de gasca :p nu e chiar asa nub cum pare... si totusi... m-a convins sa intru pe l8 ... soooo i just wanna try a different view:p

Thx for defendin' me.
Hai copii la gradinita! Madaline du-te si mai citeste lectia sau scrie-ti temele nu mai pierde timpul aici, ca doamna invatatoare nu iarta!

Erm....
Am facut cu bold greselile tale.
Daca erai in clasa 1 iti scadea calificativu' de la Foarte Bine la Suficient daca era cazu', lol!
Acum du-te tu la gradinita in grupa mica si vezi ce mai inveti pe acolo.
 

DeletedUser

Thx for defendin' me.


Erm....
Am facut cu bold greselile tale.
Daca erai in clasa 1 iti scadea calificativu' de la Foarte Bine la Suficient daca era cazu', lol!
Acum du-te tu la gradinita in grupa mica si vezi ce mai inveti pe acolo.
Asta special ptr tine madalin:

Limba folosita pe forum este romana.

La fel ca si in joc, pe acest forum este permisa doar folosirea limbii romane. Va rugam sa limitati folosirea altor limbi la citate sau fraze bine cunoscute (sau traduse) si doar cand acest lucru este in concordanta cu situatia respectiva.
1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greºelile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât conþinutul mesajului se pierde, puteþi raporta acel post. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.


In rest mult succes tribului tau. Distractie placuta si cat mai multe sate. :)
 

DeletedUser

If you say RockGirl... :) Oricum pe forumul acesta si pe The-West a demonstrat si continua sa ne arate aceasi suma de neuroni egala cu 0 ! :) Poate in alte parti e altfel, daca e asa ar trebuii sa ia atitudine si aici ! ;) Ca daca iei forumistii nu stiu daca-l inghite cineva ! :D

P.S.
Sa nu uit: Guy ! :D Doar ca sunt UnderCover ! :) Mi-am uitat passu la contu de baza si asta e in cookies ! :D
 

DeletedUser

If you say RockGirl... :) Oricum pe forumul acesta si pe The-West a demonstrat si continua sa ne arate aceasi suma de neuroni egala cu 0 ! :) Poate in alte parti e altfel, daca e asa ar trebuii sa ia atitudine si aici ! ;) Ca daca iei forumistii nu stiu daca-l inghite cineva ! :D

P.S.
Sa nu uit: Guy ! :D Doar ca sunt UnderCover ! :) Mi-am uitat passu la contu de baza si asta e in cookies ! :D

foarte genial ps-ul :)))

well... mi-e mi-a demonstrat ca poate sa fie si smart :p si ca nu are 10 ani... si mai ales...pentru faza ca ne-a prostit pe toti putem considera ca e destept :p sau ca cel putin are un iq mai mare de 50 :p
 

DeletedUser

Vai eu credeam ca are q7 ! :D In fine atunci trezestel la realitate si zi ca e mai bine sa fie asa cum zici tu, "de treaba", peste tot si sa numai fie kid !
 
Sus