Atentie scripturi!!!

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser15512

Un script pentru cercetari exista? Adica unul adaptat pentru server romanesc, in speta lumea clasica? Sau unul pentru demolari?...
 

DeletedUser23963

Nu ai voie cu astfel de scripturi. Pai ce faci, ori te bucuri de joc ori lasi calculatorul sa joace pentru tine.

am modificat putin configuratia satelor mele si crede-ma ca nu e nici o bucurie sa iei 623 de sate la rand de cateva ori ca sa dai comenzi de constructie, dar asta e, daca-s ilegale...
ms oricum
 

DeletedUser

si eu care ma gandeam ca scap de o grija cu constructia satelor :)

app... jackass tu de unde stii ca sunt ilegale..esti cumva admin?
 

DeletedUser23756

app... jackass tu de unde stii ca sunt ilegale..esti cumva admin?

Nu dar are nishte ochelari fermecati de la inno games cu raze ultra x spre violet si cand ii activeaza poate sa vada in trecut :D
Si asa isi da seama daca un script e ilegal, vreau si eu.... :d
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu dar are nishte ochelari fermecati de la inno games cu raze ultra x spre violet si cand ii activeaza poate sa vada in trecut :D
Si asa isi da seama daca un script e ilegal, vreau si eu.... :d

pe http://www.tribalwars.net au fost destui banati pentru scripturile astea de constructie ....
Si prin tichet .. au fost categorisite drept ...ilegale de "in-game staff"
 

DeletedUser

de ce un script privind constructia/demolarea cladirilor ar fi ilegal?
nu creaza niciun avantaj fata de adversar ci doar usureaza munca pe contul propriu.
imi vine sa vomit cat am stat sa dau clickuri de demolare
 

DeletedUser17342

daca face o singura actiune / click e ok, dar daca demoleaza mai multe sate deodata sau mai multe cladiri/nivele deodata deja e 'automatizare' ....deci in final tot cam aia e... e foarte aiurea sa demolezi si sa construiesti satele, macar daca nu sa faca sa putem demola mai mult de 5 nivele. atunci demlezi tot ce trebuie deodata si gata ai terminat cu satu ala. nu vad de ce nu se poate face lucru asta
 

DeletedUser

mai bine faci ca mine:toate satele la maxim :)
ca inainte stateam si eu sa fac aceeasi confuguratie la cladiri si m-am plictisit sa tot demolez.de acum construiesc pana nu mai pot :)
 

DeletedUser

e adevarat ca o ocupi
exact chiar acum am primit atacuri cu berbeci si mai vin altele cu nobili.Avand cladirea principala la lvl maxim am refacut zidul(sau ma rog ce a mai ramas din el)

Chiar acum Pe L7 imi refac in acest moment zidul
 

DeletedUser

atunci faci CP la 30 pe granita ,ceea ce e si normal.
Nu sunt insa de acord cu sate la maxim din cauza spatiului,dar fiecare are strategia lui
 

DeletedUser15512

Eu m-am saturat de demolari si cercetari...am luat saptamana trecute 90 de sate si inca mai demolez la ele, si inca mai dau cercetari (lumea clasica, deci cate 10 niveluri per trupa).
 

DeletedUser2821

Salutare sanyi x :p ! ( daca tu esti raquel.. :) )

Cat despre sate , eu cum le iau , asa le las , evit sa iau sub 7-8k , sate , si gata .
Nu iau niciodata sate de barbari...
cresc doar nivelele la 10 pentru aparare pe toate satele + 10 si la berbeci , cat , top si cav us , la satele de atac si cam atat.

Insa intra-devar ar trebui un sistem automatizat care sa ne ajute sa facem asta mai rapid si mai usor...
 

DeletedUser

de ce un script privind constructia/demolarea cladirilor ar fi ilegal?
nu creaza niciun avantaj fata de adversar ci doar usureaza munca pe contul propriu.
imi vine sa vomit cat am stat sa dau clickuri de demolare


cine naiba te-a pus sa iei atatea sate? :D
 

DeletedUser

Scriptul de fakeuri mai e permis ?

Fake script-ul pentru cont Premium mai este permis ? Ma refer la cel care se afla in secțiunea speciala denumita Fake script, postat de Jackass.

De notat ca acest script nu se regaseste in Colectia de scripturi, insa regula cu trei clickuri dintr-un buton nu cred ca este incalcata. Scriptul nu face decat sa bage pe rand niste coordonate prestabilite ale unor sate pe care ulterior le ataca (sau sprijina) dupa ce mai apesi o data Atac (sau Sprijin).

E cineva in masura sa raspunda ? Please...
 
Sus