Avalon - [alte]File de poveste

  • Autor subiect DeletedUser706
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Prietene, fugi pe gugăl şi caută ceva legi ;) şi caută şi ceva consecinţe. Eu ţi-am zis ce făceam în locul vecinului dacă păţeam aşa. Şi dacă aş fi în aceeaşi situaţie şi veneau băieţii şi vorbeau frumos (nu cu mamă şi cu soră şi cu alţii) găseam frumos alt loc de parcare ;). Aşa că mai bine te abţii de la comentariile despre alte persoane pe care nici măcar nu le cunoşti ;).

Şi atâta scandale pentru ce ? Că i-a plăcut altuia numele de Avalon. Vai te-a omorât că şi-a făcut trib Avalon ... nu mai poţi dormi tu noaptea că s-a copiat numele tribului în care ai jucat tu ...

Hihi,
Mayyy tu vrei să te faci MM ? :cool:
Pot să scriu şi eu ca tine :D ?
Nu degeaba te crezi dăştept pe extern : )) Dute şi dă un mesaj să te faci MM :D
 

DeletedUser

Nu mă cred dăştept ;). Poţi să scrii cum te taie capul că nu mă interesează de tine. MM ?!
 

DeletedUser

Toată ziua te văd că postezi aici şi pe unde apuci şi te bagi în seamă fără motiv doar să te afli în treabă MM-ule
Sau vrei să fi MM-ul preferat fir-ai al draq..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Aşa şi, nici tu nu ştii ce înseamnă un lucru PUBLIC ? Foloseşte cu încredere google. Sigur nu te va dezamăgi.
 

DeletedUser523

Aoleu l-a ce s-a ajuns! :)
vezi aztecule ce ai facut? unde s-a ajuns ? :)
Un moderator va rog...
 

DeletedUser3192

Salutare .
Stiu ca putini ma[mai] cunosc , si la fel de putini [mai] cunosc istoria tribului avalon .

Salutare!
Din pacate asta este doar o mica parte din tampeniile care se spun si se fac pe triburile.ro! Acum oameni "mari" dau mesaje in stanga si in dreapta in speranta ca vor gasi un asa zis copil sa faca misto de el ( ATENTIE: nu cred ca e nimic mai rau decat sa te apuci sa faci mistouri ieftine atunci cand asta implica un copil -in conditiile in care poate unii dintre asa zisii veterani probabil le pot fi tata/mama copiilor).

Triburile a incetat cu mult timp in urma sa fie un joc serios , copii de 8-12 ani facand legea .

Si aici gresesti: tampitii fac legea -si aici intra si unii copii directionati gresit dar si multe persoane care au ceva mai mult de 12 ani! Pentru detalii intra te rog la rubrica de mesaje amuzante (din punctul meu de vedere numai amuzante nu sunt -marea majoritate)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3357

Cred ca s-a saturat lumea sa vada jucatori gen rhadok, aztecul care ies pe fiecare lume unde apare avalon si immo ca sa strige in gura mare ca le-a fost copiat tribul.
Singurul motiv personal pentru care faceti voi asta, este sa aratati ce conducatori mari de trib ati fost voi, sa ma intre unu si altu sa ii multumeasca lui dunmezeu ca au putut citi ceva postat de voi, parca avem pe isus 1 si isus 2 veniti pe forum.

AVALON LA PORTUGHEZI . Mergi si aici spune povestea ta. Poate te simpatizeaza cineva.
Indiferent cine si ce trib face, vor fi copiate pe fiecare lume. Ce va tot vaicariti atat pe forum ca niste copii care au realizat in groapa de nisip in parc, faptul ca mai este un copil cu o lopetica de aceeasi culoare.
Cine stie, cunoaste. Cine stie de avalon L1, stie ca nu este acelasi. Prietenii stiu de ce. Mergeti si cautati atentie in alta parte.Postati aici sa nu cumva sa va uite lumea.
 

DeletedUser39150

Cred ca s-a saturat lumea sa vada jucatori gen rhadok, aztecul care ies pe fiecare lume unde apare avalon si immo ca sa strige in gura mare ca le-a fost copiat tribul.
Singurul motiv personal pentru care faceti voi asta, este sa aratati ce conducatori mari de trib ati fost voi, sa ma intre unu si altu sa ii multumeasca lui dunmezeu ca au putut citi ceva postat de voi, parca avem pe isus 1 si isus 2 veniti pe forum.

AVALON LA PORTUGHEZI . Mergi si aici spune povestea ta. Poate te simpatizeaza cineva.
Indiferent cine si ce trib face, vor fi copiate pe fiecare lume. Ce va tot vaicariti atat pe forum ca niste copii care au realizat in groapa de nisip in parc, faptul ca mai este un copil cu o lopetica de aceeasi culoare.
Cine stie, cunoaste. Cine stie de avalon L1, stie ca nu este acelasi. Prietenii stiu de ce. Mergeti si cautati atentie in alta parte.Postati aici sa nu cumva sa va uite lumea.

Cred ca striga frustrarea din tine, bai innobilatule intern de noobs ..

Pe fiecare lume?
Am facut o singura data, pe lumea 20, un topic in care faceam misto de catre cel care ne-a plagiat tribul pentru ca acela chiar era un caz amuzant - tipul ne acuza pe noi ca l-am plagiat pe el ..
Si odata am mai acuzat plagiarea, propriului meu nick de speed, Immortal Noob.. Nick-ul ala care pe tine te-a eliminat nu odata din joc acolo .. Mi se parea absolut normal sa anunt ca un pusti de 13 ani cu nick-ul IMMORTAL N00B..(cu doua zerouri) cere puncte premium la jucatori in numele meu ..

Deci cand am acuzat eu ca cineva plagiaza IMMO pe fiecare lume?
Niciodata, amice innobilat intern de catre noobs .. Nu am acuzat niciodata asa ceva .. Sunt perfect constient ca IMMO nu poate fi confundat cu replicile si nu ne afecteaza cu nimic ..

Tu vorbesti degeaba acum .. Pe ce te-ai bazat cand ai spus ca am iesit eu pe fiecare lume sa strig in gura mare ca a fost copiat IMMO?
Gaseste tu postarile! Daca nu-mi arati postarile, esti drogat ori nu ai toate tiglele pe casa ..
 

DeletedUser3357

Cred ca striga frustrarea din tine, bai innobilatule intern de noobs ..

Pe fiecare lume?
Am facut o singura data, pe lumea 20, un topic in care faceam misto de catre cel care ne-a plagiat tribul pentru ca acela chiar era un caz amuzant - tipul ne acuza pe noi ca l-am plagiat pe el ..
Si odata am mai acuzat plagiarea, propriului meu nick de speed, Immortal Noob.. Nick-ul ala care pe tine te-a eliminat nu odata din joc acolo .. Mi se parea absolut normal sa anunt ca un pusti de 13 ani cu nick-ul IMMORTAL N00B..(cu doua zerouri) cere puncte premium la jucatori in numele meu ..

Deci cand am acuzat eu ca cineva plagiaza IMMO pe fiecare lume?
Niciodata, amice innobilat intern de catre noobs .. Nu am acuzat niciodata asa ceva .. Sunt perfect constient ca IMMO nu poate fi confundat cu replicile si nu ne afecteaza cu nimic ..

Tu vorbesti degeaba acum .. Pe ce te-ai bazat cand ai spus ca am iesit eu pe fiecare lume sa strig in gura mare ca a fost copiat IMMO?
Gaseste tu postarile! Daca nu-mi arati postarile, esti drogat ori nu ai toate tiglele pe casa ..

Este de ajuns un topic ca iti ia lumea seama ca suferi.
Adevarul ca daca m-a eliminat nick-ul ala din joc pe speed,sau ca am fost ii cand am jucat in noobs, nu mai pot eu posta pe forum, sau dormi noaptea. Atitudinea asta nu arata decat ca prin orice post, chiar si prin semnatura ta, tu trebuie sa arati tot timpul ca esti mai bun ca restul, ca tribul facut de tine e unicat/zeu.
Nu stau eu sa iti caut tie posturile. Nu am tiglele pe casa.
Daca esti perfect constient ca nu poate fi copiat, taci si joaca acolo. SI eu stiu asta, si o stiu 99% din cei au postat in acest topic.
Cei care ii da PP respectivului sunt prosti. Ar trebuii sa ai grija cu cine umbli.


le: era sa uit, orice alt argument facut de tine, care nu are legatura cu motivul discutiei, gen : m-ai batut pe speed, am fost ii in noobs, nu scriu corect romaneste, nu am avatar cool, etc, nu face decat sa imi sustii punctul de vedere. daca vrei sa porti o discutie cu argumente pro si contra, chiar te rog, dar fi la subiect. Toti copii in fata pc-ului va legati in orice discutie despre orice, de infatisarea celuilalt, de faptul ca e mai slab ca x sau y, samd. copii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39150

Pai tu acum vorbesti din frustrare amice .. Argumente pro si contra, ma faci sa rad!
Tu esti om care vorbeste pe argumente? Inainte ai zis ca eu apar pe fiecare lume sa strig pe forum ca a fost plagiat IMMO si ulterior spui ca am facut doar un topic .. Te bati singur cap in cap rau de tot ..

Daca spun ca te-am scos pe speed de nu stiu cate ori nu o spun ca sa ma laud eu, ci o spun pentru ca, in mod evident, e unul dintre motivele pentru care esti subiectiv si vorbesti din dusmanie, fara sa ai macar o jumate de argument pentru aberatiile pe care le scoti din gura ..
 

DeletedUser8343

Reveniti cu discutiile ON TOPIC!
Aici se numeste topicul "Avalon - [alte] File de poveste.
Daca nu puteti discuta despre asta , va rog sa mutati discutiile in alta parte. Multumesc.
 

DeletedUser40272

acum exista adevaratul Avalon


Avalon l 25

cata idiotenie, parerea mea.

unii parca traiesc din istorie pe un joc ca triburile, doamne.


PROPUN STATUI PENTRU ACESTI NEMAIPOMENITI JUCATORI CARE AU SCRIS ISTORIE PE .RO, MULTI CHIULIM DE LA ISTORIE...ASA CA TOT UN MARE NIMENI SUNTETI, CE ATI FOST, ATI FOST SI NU NE INTERESEAZA PE UNII

chiar e amuzant profilul tribului, Doamne...:):):):):)


P.S. asta nu e copie? daca nu e Sir ala care l-a intemeiat pentru prima data...looool =))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40272

Avalon a aparut undeva in primavara-vara anului 2007 .
El a fost creat de Sir Soreen /Simavo .


Adevarul ca este greu sa explici unor ratati ca lumea nu a fost creata atunci cand au descoperit o ei , si ca sunt lucruri care exista inca inainte de a le creste lor tulei la puta .
Daca doresti sa creezi ceva si ai mai mult de doi neuroni , atunci ai infinite posibilitati .
A COPIA NU INSEAMNA NICIODATA CA TU AI CREAT ACEL LUCRU
Sa rezumam si sa clarificam .
Tribul avalon nu are nici o legatura cu clona din aceasta lume .
Mai mult .
Rog pe toti cei care ma cunosc , care cunosc acest trib sa declare imediat razboi acestei clone , si sa inceapa atacurile pana acest trib isi va schimba numele .
anomaly23 citeste asta in primul post


Aztecule sa ne zici si noua cum reusesti sa te ataci de pe acelasi sat:D
 

anomaly23

member
Scor reacție
0
aha acum am vazut

deci si asta e fake oarecum? :)))


mai mult politica decat joc in acel trib...dupa profil asta reiese

articole,legi etc
 

DeletedUser40272

aha acum am vazut

deci si asta e fake oarecum? :)))


mai mult politica decat joc in acel trib...dupa profil asta reiese

articole,legi etc

eu nu consider copie...aici e l25, pe l1 a fost l1.

dar daca ne luam dupa spusele lui aztec reiese copie si mai cerea ceva neuroni copiilor de 12 ani
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus