Avatar Triburi

D Wolfwood

member
Scor reacție
1
Salutări,
De plictiseală și plăcere am hotărât să fac poze de profil pentru triburile cu care am interacționat pe alte lumi, triburi care sunt acum pe Lumea 81 sau care mi-au plăcut așa din vedere. Dacă liderii din triburile de mai jos le consideră faine, sunt liberi să le folosească (ar fi o onoare pentru mine), dar în mare parte sper să vă placă tuturor.

avalon.png
bmb.png
dark.png
green.png
maniacks.png
narcos.png
rs.png
suicide squad.png
white order.png


Weekend-ul acesta voi mai posta poze de profil ale altor triburi.
Dacă considerați că un trib anume are nevoie sau poate voi vreți să vedeți cum anume aș putea să fac poza de profil al unui trib specific, lașați un răspuns și eu o să-mi dau silință.

Toate cele bune,
D Wolfwood
 

Jirachi

member
Scor reacție
1
Salutări,
De plictiseală și plăcere am hotărât să fac poze de profil pentru triburile cu care am interacționat pe alte lumi, triburi care sunt acum pe Lumea 81 sau care mi-au plăcut așa din vedere. Dacă liderii din triburile de mai jos le consideră faine, sunt liberi să le folosească (ar fi o onoare pentru mine), dar în mare parte sper să vă placă tuturor.
....................

Weekend-ul acesta voi mai posta poze de profil ale altor triburi.
Dacă considerați că un trib anume are nevoie sau poate voi vreți să vedeți cum anume aș putea să fac poza de profil al unui trib specific, lașați un răspuns și eu o să-mi dau silință.

Toate cele bune,
D Wolfwood
Excelent
 

D Wolfwood

member
Scor reacție
1
@everyone
Vă mulțumesc frumos pentru răspunsurile voastre! Mi-ați dat curaj și ambiție să mai fac.

DARK mi se pare interesant.

Da, am fost destul de obosit azi noapte să mă pun să explic ce și cum am gândit pentru fiecare poză în parte. Dar la DARK mi-a plăcut mereu sloganul lor: "Răbdare! Rezolvăm" și cumva am ajuns la un joc de șah cu întunericul, similaritățile dintre șah și triburile fiind strategia și răbdarea.
 

Tiristul

member
Scor reacție
0
la DARK mi-a plăcut mereu sloganul lor: "Răbdare! Rezolvăm" și cumva am ajuns la un joc de șah cu întunericul, similaritățile dintre șah și triburile fiind strategia și răbdarea.
Din exterior poate par oameni ai intunericului cei din Dk , vreau sa va asigur ca sunt oameni simpli , uni cu chelie , alti mai grasuti sau uscati . :)
Sper sa nu imi bilet ca sa intru la interne de la colegi meu si sa le para amuzant comentariul meu .
 

D Wolfwood

member
Scor reacție
1
Am revenit cu încă un set de avatare pentru trib.

dtw.png
pain.png
roma.png
scitii.png


Și având în vedere că green are cea mai complexă identitate vizuală la nivel de trib (pentru că fiecare academie a lor reprezintă o altă culoare, ca la Skittles), m-am gândit că ar fi potrivit să fac și pentru academiile lor colorate.

blue - green.png
pink - green.png
red - green.png
yellow - green.png


Weekend-ul următor o să mai apar cu un nou set de poze de trib. Chiar e amuzant să le fac.
Dacă aveți sugestii de trib pentru următorul set, lăsați un comentariu.

P.S. Pentru cei care mi-ați trimis mesaje să vă fac poze de profil: nu am apucat să le fac pe toate, sunt destul de multe, promit să fac tot ce pot pentru a le termina pe toate cât mai repede posibil.

Toate cele bune,
D Wolfwood
 
Sus