~B~B~+Smiling N o o B z= WAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

A inceput inca un bal!:)

Side 1:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: :) :))
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 192
Tabăra 2: 128
Diferență: 64

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,881,752
Tabăra 2: 1,210,097
Diferență: 671,655

image.php




Side 1:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: :) :))
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 128
Tabăra 2: 43
Diferență: 85

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,283,749
Tabăra 2: 413,370
Diferență: 870,379

image.php




Side 1:
Tribes: ~B~B~ A~B~B~
Players:

Side 2:
Tribes: :) :))
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 44
Tabăra 2: 18
Diferență: 26

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 431,991
Tabăra 2: 178,936
Diferență: 253,055

image.php




Distractie placuta!:)
 

DeletedUser

mda,se pare ca am dat peste inca un trib care concediaza jucatori pt statistica.
Sunt curios daca atunci cand va pierde si conducerea sate,o sa fie si ei dati afara?:))
 

DeletedUser

Bafta celor din Smile...desi nu cred ca vor avea nevoie, Mossad, va fi alaturi de ei:cool:
 

DeletedUser

Bafta celor din Smile...desi nu cred ca vor avea nevoie, Mossad, va fi alaturi de ei:cool:

se pare ca au capitulat deja...mai mai cum se face ca , mutam juc pt SMILE si dam de NBZ.
frumos...pusky te rog sa inchizi acest topic.O seara nice!!!
 

DeletedUser

si cu nbz nu va tine? parca erati cei mai cei acu cateva zile:D
 

DeletedUser

si cu nbz nu va tine? parca erati cei mai cei acu cateva zile:D


daca tu asa intelegi din ce am scris SORRY ai prob grave...
si ti am mai zis...** pe harta nu pe extern.vad ca tu esti avocatul la toti...ce vrei sa arati nu stiu...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
poate se inchide topicul...
 

DeletedUser

:))) e al dracului gabi asta. crek iti scoate peri albi pana termini cu L13 :D
 

DeletedUser

daca tu asa intelegi din ce am scris SORRY ai prob grave...
si ti am mai zis...** pe harta nu pe extern.vad ca tu esti avocatul la toti...ce vrei sa arati nu stiu...:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
poate se inchide topicul...

Probleme grave? lamureste-,a ca nu intelg la ce te referi:confused:

Avocatul tuturor? nuuuu sunt doar ala ce va participa la distrugerea BB, am rugamintea la tine sa te ti de l13, 1-2 ani deacu incolo si o sa mai ** (aceasta afirmatie ia-o su pune-o la notile cu copy-paste), ei drace uite nu are voie omu s avb pe extern, de cand e interzis acest lucru?

Sa nu fiu off -topic

Ce se mai aude de fuziunea aia cu Regal? asta sa fie motivul plecari lui Blackhell din maritul regal?
 

DeletedUser

mda,se pare ca am dat peste inca un trib care concediaza jucatori pt statistica.
Sunt curios daca atunci cand va pierde si conducerea sate,o sa fie si ei dati afara?:))


07.03.
23:40 malefique a părăsit tribul.
06.03.
15:04 r3coba a părăsit tribul.

Asta pentru ca nu a fost concediat nimeni... erau 2 copii , scolari ca sa zic asa care au zis ca decat sa incurce mai bine cedeaza frumos si au decis sa se retraga asa cum au ajuns pe aceasta lume fara trib.
 

DeletedUser

se pare ca au capitulat deja...mai mai cum se face ca , mutam juc pt SMILE si dam de NBZ.
frumos...pusky te rog sa inchizi acest topic.O seara nice!!!


Muhamade, n-are de ce sa inchida acest topic pentru ca noi am fost intoteauna Smile si N o o B z, am egalat putin situatia (ca numar de sate) si ne vom numi simplu Smiling N o o B z incepand din data de 10 Martie. Asa ca tot o sa putem rade de voi in continuare .
 

DeletedUser

Muhamade, n-are de ce sa inchida acest topic pentru ca noi am fost intoteauna Smile si N o o B z, am egalat putin situatia (ca numar de sate) si ne vom numi simplu Smiling N o o B z incepand din data de 10 Martie. Asa ca tot o sa putem rade de voi in continuare .

sa radeti de noi?????
nuuuu radem noi de voi ca nu stiti ....................invata colegii cu ce se manaca jocul si dupa razi de noi..:D:D:D
 

DeletedUser

sa radeti de noi?????
nuuuu radem noi de voi ca nu stiti ....................invata colegii cu ce se manaca jocul si dupa razi de noi..:D:D:D

De voi, de alti.. de cine putem ... luam acest joc ca pe o relaxare... destindere si distractie :) evitam pe cat posibil sa stam sa aparam satele atacate noaptea pe la 2-3 cand unii prefera sa innobileze un sat decat sa doarma ... precum se intampla la voi in trib... si o sa putem rade cat vrem deoarece avem un numar suficient de sate incat sa ramanem pe harta si sa ne jucam de-a soarecerele si pisica :D


Eu consider ca ceea ce am realizat pana acum a fost suficient ca sa pot sa ies pe extern si sa imi deschid gura... cu acesti colegi pe care tu zici sa ii invat cu ce se mananca jocul am reusit sa fac destul de multe si voi face in continuare in limita timpului disponibil. Acesti jucatori toti s-au intalnit pentru prima data pe L13 si am reusit sa ii fac sa colaboreze si sa joace in echipa... consider ca e suficent pentru L13, dar inca nu s-a incheiat... daca vom incepe o noua lume in aceeasi formula in proportie de 60% cred ca o sa putem sa ne depunem candidatura pentru Locul 1 si de a castiga razboiul final al respectivei lumi.

Cat despre satele pierdute weekend-ul trecut felicitari dar stiam ca le vom pierde avusem o discutie cu un coleg de al tau si am fost realist despre ce urma sa se intample cu respectivele conturi avand in vedere proprietarii si tribul din care au venit... inca mai avem de lucru putin pentru a stabiliza K52 dar asta se va intampla cat de curand.

Bafta "Baieteilor".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

ma oamenilor....dar decat sa ne atacam unu pe altu aici pe extern nu putem ** ca toti oamenii?????decat "sa radem",sa ne luam la 11 mt.......frumos nu putem **????asa ca toti oamenii,ca pana la sfarsit suntem oameni ce draq nu animale........aici ar trebui sa ne intelegem bine chiar daca suntem in razboi ;) nu sa purtam pica sau sa ne atacam unu pe celalalt.......ca Noi suntem cei mai tari......si prostii dinastea....bagati-va odata mintea la cap si sa aratam ca suntem oameni cu caracter ;).....daca cuiva nui convine....sa mai vina sa rada ;) bafta
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Piter tu ai o oarecare dreptate...simplul fapt ca suntem oameni nu e de ajuns...cei mai multi dintre filosofi gasesc in firea normala a oamenilor(naturala) toate elementele animalelor :D
Educatia in schimb ne transforma in notiunea de care aminteai a oamenilor...deci, de ce nu? Se poate discuta perfect normal, dar nu cred ca pana acum s-a purtat o conversatie urata, s-au adus argumente si normal si un pic de ironie. :D
 

DeletedUser30628

pai ne atacam intr-una.....aici ar trebui sa ne intelegem bine chiar daca ne atacam pe harta ;)....ii doar un joc oamenilor.....si din jocu asta poti sa fii prieten de viata cu dusmanu din joc ;).......deci daca nu ne mai tachinam atat,sa ne aruncam ** aiuria unii catre altii ar fii super ......dar si daca se ** frumos.....se gaseste unu sau altu sa frece icrele altora ;)
 

DeletedUser

unde ar mai fi distractia daca nu ne-am intepa putin?si eu dezaprob jignirile.
Si forumul asta e facut pentru cearta,si propaganda...in limita bunului simt
 

DeletedUser

Va salut,eu sunt Alex,membru NBZ,deci sper sa va bucurati ca mi-am facut si eu aparitia pe aici;):)))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus