B ug zid

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

2 imagini dragutze.


Lumee Lumeee ZIDUL 22


bugzid22net.jpg



Si sa nu credeti ca se singurul sat ?


E de la update oare ?

bugzidmultinet.jpg
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
§6) Greşeală de program

Fiecare jucător este obligat să anunţe imediat descoperirea greşelilor în program (Support). Exploatarea greşelilor duce la închiderea contului sau la alte pedepse.

Anunta la suport, se mai intampla.
 

DeletedUser4833

sigur esti roman?
Faci parte din cei 1% care recunosc asemenea greseli!
FElicitari
 

DeletedUser

sa mor daca as raporta chestia asta... mai ales ca inca n-am aflat care e treaba cu "uzabilitatea pt orbi"... mie nu mi-a dat lamine PC d-ala smecher care sa imi spuna ce se intampla pe joc. sunt chioara, mi-am uitat ochelarii in masina, ce vina am eu ca am zid 22 si nu-mi spune nimeni?
acu pe bune, si daca il ataca cineva... "frate, acu am vazut si eu, sa mor... ca doar nu stau din 5 in 5 min sa vad daca nu cumva imi baga serveru caramizi in zid".

P.S.: unde gasesc si eu acelasi bug? daca se poate si unu' care sa imi ridice cazarma la 30 si grajdul minim 25.
 

DeletedUser35491

Ce ziceti de un bug in care sa primesti 2 paladini
:))
Am primit 2 paladini din partea adminilor :D Dar nu l-am folosit si am anuntat suportul care mi la retras :D
 

DeletedUser

ajunge ...
maine ma pomenesc ca doriti un bug care sa va aduca 2 beri la pat , in loc de una cate aveti acum.
 

DeletedUser4833

cam da....



nu recunostea tot el pierdea...fii sigur ca daca cineva vede un raport in care zidul sa fie peste 20 ar face ticket...
si eu trebuie sa obsev bugurile serverului,ca sa le anunt?
sa fim seriosi! tine doar de fair play si corectitudine.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sunt roman .
Traiesc in Romania .

... ehh eu zic ca sunt multi c amine...doar ca in general nu isi fac simtita prezenta si // se ascund sa nu fie luati "de fraieri"
da mie nu mi-e teama.
O s arecunosc greselile.
Si sper ca cu bun simt si fapte bune ...Romania va progresa....sa parafrazez putin reclama de la Petrom :D
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Zanzi, am si eu o intrebare : Este vorba de contul tau ? Si daca da, ai facut si ticket, s-a rezolvat ? (deja sunt doua intrebari, dar sper sa imi raspunzi).
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus