baba007 vs. baba

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Deci aruncandu-mi astazi ochii pe listul de rankuri, mai precis acuma cateva minute, am observat un fapt ciudat:

baba007, marele dirijor trishor frate cu baba nu mai exista, adik s-a evaporat ===> povestile spuse de baba mai devreme erau numai praf in ochi, de aici se trage concluzia simpla ca baba007 a fost BANAT, deci se pare ca adimnii stiu sa isi faca si treaba.

Acuma sa vb despre baba a.k.a (asa zisul frate) baba007, mai omule cum spuneam, aici tu vi aici cand vrei sa te faci de ras, si se pare ca reusesti cu brio, deci de acuma as prefera sa nu itzi mai vad cuvintele aruncate la adresa anumitor jucatori care joaca corect, totzi jucam corect numai tu trishezi cu o mare nonshalantza, dar lasa ca s-a facut dereptate.

Pana acuma avem 1 trishori dovedit: baba, ma intreb cine o sa mai urmeze.

Acuma o intrebare pentru cunoscatori? Oare Exit poate face treaba fara sa si trisheze, clar ca acuma nu se poate supara nimeni daca ii numim un trib de TRISHORI, atata timp cat aderi la politica si sustii parerile si ideile unui TRISHOR ...... deci restul jucatorilor din EXIT la voi cum stau treburile? O sa mai trishatzi mult?


Astept comentariile voastre.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6

In sfarsit au inceput si adminii sa isi faca treaba acum mai au doar de rezolvat cele 2 baguri mari cu spionii si cu account sittingul si ma pot declara multumit.
P.S. salutari hades si Stranger "i'm back"
 

DeletedUser

exit = Afara

Incet incet Exit merge acolo unde-l duce numele - afara !!!! aminii seriosi de acolo ar trebuii sa inceapa sa gandeasca un pic
 

DeletedUser

ahahaaaaaha
^_^

prea tare!!!...dau o bere celui care l-a scos pe ruptul ala de baba007 afara
:D
muahahhahaahahaha

*****************************

Deci acum e clar ca EXITU' e o bataie de joc adusa la adresa jocului tribalwars,ma intreb daca exista vre-un jucator cinstit?...si daca exista,numai asa pot dovedi: exista o optiune numita "paraseste tribul", exista Valiusha caruia ii puteti trimite mesaj daca sunteti jucatori adevarati,si exista tribul ~TLD~ in care va va invita jucatorul mai sus mentionat

Si la mai mare,tam tam!
:D
 

DeletedUser

man am zis nu pot spune nik ....... aja ca poate e altcineva ..... ;) ...... am fost rugat sa nu dezvalui identitatea celui care l-a infundat pe baba007

deci eu zic sa ne bucuram ca trishorii au fost pushi unde trebuie si anume EXIT=afara ...... deci ..... cheers :)
 

DeletedUser

asta imi aminteste de cineva de pe w5.... aveam pe unul in trib, sclav, si ala avea 10 accounturi, sclav, sclav1, scalv2, sclav3... sclav9 D:D:D
 

DeletedUser

ala avea probleme mari ..... pai cum sa nu prinzi unu ca atatea conturi :D
 

DeletedUser

Habar nu aveti despre ce vorbiti.
Am primit destule mesaje ca baba ne cere la toti sa ii trimitem resurse si prostii deastea. BULLSHIT!
Asa aiureli si inventii nu am mai auzit in viata mea.
Macar trimiteti un spion in EXIT sa vedeti ce si cum. Nu sa va ia asa gura pe dinainte. Vorbiti in necunostinta de cauza. So stfu.

Close thread & Unban Baba
 

DeletedUser

Habar nu aveti despre ce vorbiti.
Am primit destule mesaje ca baba ne cere la toti sa ii trimitem resurse si prostii deastea. BULLSHIT!
Asa aiureli si inventii nu am mai auzit in viata mea.
Macar trimiteti un spion in EXIT sa vedeti ce si cum. Nu sa va ia asa gura pe dinainte. Vorbiti in necunostinta de cauza. So stfu.

Close thread & Unban Baba

Aia nu o sa se intample pt ca tu nu intelegi cum merg treburile ..... un trishor tot un trioshor ramane si e bine si trebuie sa plateasca pt ca trisheaza ...... aja ca nu mai incerca tu sa faci pe marele deshtept pe aici ..... ca nu esti .... deci pana una alta mergi si canta la alta masa ca aici esti useless

iar pt un inca stfu ..... poate iei un warn aja scurt ca sa invetzi sa vb-esti :D, ca si la capitolul asta ai probleme (aja ca invatza sa respectzi mai mult), probele impotriva lui baba au fost foarte multe aja ca nu te mai da miez ca nu ai habar crede-ma
 

DeletedUser

Eu sa imi iau warn? Am vorbit vulgar? Te-ai simtit ofensat de "stfu" ?
Eu nu fac pe desteptul, crede-ma, tu faci.
Cand cineva incearca sa aduca argumente la o discutie, automat incepi sa arunci cu noroi in el. Hai sa vorbim civilizat, si fara misto-uri de genu "du-te canta la alta masa" ca nu suntem la colt de bloc sau la carciuma din sat.
Vorbeati voi din TLD ca cei din EXIT vorbesc urat, cu misto-uri etc. Daca vrei dau qoute. Sunteti doar niste demagogi. Trist...
 

DeletedUser

Pai hai sa imi explici si mie ce insamna stfu?..... ca poate eu sunt mai n00b si nu inteleg .... sa vb-im civilizat? H3h3h3, pai nu mai pot ca de cand vine baba pe aici imi dau seama ca cei care ii impartasesc convingerile nu sunt departe de el .... so ..... nu imi lasi prea multe sprantze ....:D
 

DeletedUser

Habar nu aveti despre ce vorbiti.
Am primit destule mesaje ca baba ne cere la toti sa ii trimitem resurse si prostii deastea. BULLSHIT!
Asa aiureli si inventii nu am mai auzit in viata mea.
Macar trimiteti un spion in EXIT sa vedeti ce si cum. Nu sa va ia asa gura pe dinainte. Vorbiti in necunostinta de cauza. So stfu.

Close thread & Unban Baba

hai mah omule,devii patetic..deja v-am clasificat,obisnuiti-va cu faptul ca sunteti cum sunteti,si treceti mai departe..
:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus