Back..

DeletedUser

aa..:eek::eek: . macar nu mai minti:( . sau la tine 1 luna = 1 an ? sau ai dat ora prea inainte in loc sa o dai cu o ora in urma ? cred ca ti-a luat ceva sa o muti cu 8 ani in viitor...

Puteam eu sa fiu programator la 10 ani? Cmon...........
VB6, DOS Batch, PAWN, PHP........
 

DeletedUser4610

Puteam eu sa fiu programator la 10 ani? Cmon...........
VB6, DOS Batch, PAWN, PHP........

mai sincer...daca stii sa inveti , poti ! 18 ani sigur nu ai..si asta se vede din postarile tale !
+ ca daca stii HTML si ai ceva timp liber , PHP nu e foarte greu de invatat...
 

DeletedUser1195

madalin,unde ai fost tu pana acum?
Mie una, mi-ai lipsit.
Niciodata nu o sa uit ca la "Yobaxter cere ajutor "am ras cu lacrimi.Cred ca a fost cel mai haios topic de pe forum,(din toate timpurile) :)
 

DeletedUser

Puteam eu sa fiu programator la 10 ani? Cmon...........
VB6, DOS Batch, PAWN, PHP........

c'mon, tu puneai poze cu verisorul tau sau cu fratele tau mai mic pe forum, nu? sa inteleg ca esti primul din clasa a IV-a si mama ta ti-a dat voie sa intri din nou pe triburile?
PS: Ca sa nu fii sarcastic, pe mine ma lasa, eu chiar merit;)
 

DeletedUser

madalin,unde ai fost tu pana acum?
Mie una, mi-ai lipsit.
Niciodata nu o sa uit ca la "Yobaxter cere ajutor "am ras cu lacrimi.Cred ca a fost cel mai haios topic de pe forum,(din toate timpurile) :)

@alexcristi: Esti un noob
@albertus: Unde am fost? Erm.... I'm playing San Andreas Multiplayer like a madman :)
Si era "Yobaxter are nevoie de ajutor !!!!" pacat ca mods au inchis topicu'.. zicand ca e un topic special de SPAM, da ala a aparut dupa :(
 

DeletedUser

mersi madalin2009, esti al 2-lea care mi-a spus asta, dupa vecinul meu, prieten foarte bun de-al meu:D:D
 

DeletedUser

Trecand peste ironi si alte lucruri...
Domnule madalin2009,defineste "noob",vad ca il folosesti destul de des.
 

DeletedUser11458

sa dovedesc sa caut daca mai am convorbirile il stiu de un an acum un an avea 9 ani chiar el mia spus si anu asta a implinit 10 auzi tu 18 vaide capu lui :))
 

DeletedUser

dude... asa a spus si pe forum :) a facut misto de toti ;) acum gandeste-te ca iti e foarte superior!
 

DeletedUser11458

superior in ce in prostie :))))))) nui mai lua apararea ca nui merge
 

DeletedUser11458

acu un an cand avea 9 ani se ducea la scoala si era clasa a3 sau a 4
 

DeletedUser

la 9 ani esti a 2a :) da sincer tu ar trebui sa treci prin a-n1a :) asa , un pic, sa iti mai consolidezi gramatica... :)

apropo....... daca am acceptat sa fiu cu el in trib crezi ca e cine stie ce nub? tu esti nub pe langa el... :) si iti e superior pt ca a reusit sa te prosteasca si sa te faca sa crezi cu tarie ca el are 9/10 ani :)
 

DeletedUser11458

=)) nu neaparat nu cred cu asa tarie ca are 9/10 ani da se comporta mai rau asa ca din parteamea poate sa aiva cati ani vrea ca tot ca la 10 ramane
 

DeletedUser

nici macar nu critic... da eu il suspectez de ceva timp ca nu are 9 ani :p plus ca ... ADO, la culcare:D cu tine :D

@cavalerul dreptatii : dudule... ai o problema.. :))
 

DeletedUser11458

rock girl iti mai aperi prietenul ? sau ai ramas fara replici ? ca deja devi plictisitoare
 
Sus