Bafta la toti ( uzzy1919 )

  • Autor subiect DeletedUser8914
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8914

rog moderatori sa nu stearga si sa ma sanctioneze , banuiesc ca in orice joc sau orice loc organizat de lucru , exista un owner sau un om care controleaza lucrurile , as vrea ca acea persoana sa analizeze cele spuse de uzzy si sa imi spuna cum a fost inchis , de ce ? si daca a fost inchis pe drept sau nedrept.


de ce a trabuit inchis acel topic ? terminati cu prostiile astea pana si voi ati preluat acel comportament excentric ...

rog a-mi fii luata in considerare rugamintea si succes la joc
 

DeletedUser6543

desi am fost trimis in vacanta is la un tovaras acasa acum pe alt cont de extern, exista neturi in cluj am prieteni destui, imi fac mii de conturi pe extern si tot voi spune ce sa intamplat
Simplu am fost inchis pe nedrept
Am un frate cu care joc triburi de aproape un an si in data de 20 sa descoperit abia dupa un an de joc ca suntem cica unul si acelasi
Culmea pe L4 nu exista aceasta problema:confused:
Sunt zeci de jucatori cu care eu si fratemio mam intalnit in reallife si pot confirma ca nu suntem unul si acelasi dar adminii nici nu au vrut sa auda sa sa imi dea sansa sa ma apar
Cand acuzi pe cineva ai nevoie de dovezi
E un proces in care sunt acuzat de multicont
In acest proces nu mi sau prezentat dovezi clare ca as avea multicont
Eu in acest proces aduc marori (jucatori) care au ** cu mine la telefon, pe skype, si in real life si pot confirma ca am dreptate
Cer sa: mi se aduca dovezi clare ca am multicont si sa mi se explice cum au dedus asta
Daca nu sa imi fie redat contul asa cum imi era inainte
Cu toate satele si trupele
 

DeletedUser

6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Din acest motiv (si nu numai, incluzand si injurii aduse unui admin/moderator) a trebuit inchis acel topic si din acest motiv o sa trebuiasca sa fie inchis si acest topic. Aceste discutii nu au loc aici datorita regulamentului forumului.

Topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus