Batali live

  • Autor subiect DeletedUser11220
  • Data de început

DeletedUser11220

ar fi bine sa vedem bataliile live.e greu de facut acest lucru dar nu vreti sa incercati?
 

DeletedUser11220

ceva

da stiu ca e greu.dar ce frumos ar fi iar batlile le-am vedea superb cu 10.000 trupe:)
 

DeletedUser4610

gandeste-te ca acest joc este jucat si de copii de 6-7 ani . vrei sa le aratam cum se infige sulita in pieptul unui nene cu topor ?
 

DeletedUser

Triburile e un joc online, jucat in browser. Nu instalezi nimic pe calculator, il poti accesa de pe orice calculator, indiferent de performante, samd.
Ceva de genul a ceea ce ai propus tu, ar insemna instalarea pe calculator a partii grafice a jocului si implicit limitarea la cei care au un sistem capabil de asa ceva.
 

DeletedUser

ar fi frumos.
Dar Dave are dreptate.
Totuși mergea acolo arătat paladinu,o cavalerie grea ,o cavalerie ușoară,un arcaș călăreț,ocatapultă ,un berbec ....un lăncier(toate în miniatură),dar să vezi doar trupele tale când le trimiți spre alt sat,și trupele care vin spre tine dar cu un steag care să arate că te atacă sau îți trimite sprijin.
P.S.: Era foarte frumos!!!
 

DeletedUser12268

da este un joc facut un broser dar e faza ca inca nu am inteles lati facut cu java scrip sau lati facut cu flas :confused:


Totusi crerd ca e cu java script :)
 

DeletedUser

ar fi tare dar triburile este un jok online bazat pe browser nu un MMORPG, crezi ca nu sau gandit si altii la asta ?? :p:p
 

DeletedUser

nu conteaza cum il face cat lucra la el sau mai stiu eu :))=))....daca reuseste sa afca asa ** ar fi bestial :))
 

DeletedUser

Ideea este ca nu cred ca un server poate duce atatea batalii live ... Ganditi-va numai la cati jucatori sunt si daca toti se bat in aceiasi zi ... Ar da totul peste cap ..

Ideea e super dar e foarte greu de realizat parerea mea ... 3G
 
Sus