Bonus de noapte !

DeletedUser38137

BAMBOOCHA eu am impresia ca tu crezi ca in PDB toti sunt experti, ca voi ati inventat triburile ;). Fiecare trib are jucatorii lui. Daca tu stii sa joci nu inseamna ca toti din trib stiu sa joace, pot sa fac pariu ca jumate din PDB sunt vai de capul lor ;).
 

DeletedUser26020

bambucea stai linistit ca pana acuma 88 nu s`a concentrat pe voi .. e greu sa duci 2 razboaie pe 2 granite diferite, si cu toate ca urss s`a desfiintat, jucatorii de acolo au ramas si tot 2 razboaie o sa aiba :)

ce sa zic, sper ca in viitor sa se concentreze astia din 88 pe voi poate iti schimbi gandirea :)
 

DeletedUser19202

avand in vedere ca rev si academia au acum in jur de 18.000 sate pot spune ca pe undeva ca nr de sate sunt tot cam ca pdb cu academia asa ca noua incontinuare ne este dificil ..avand atatea razboaie dar daca nu leam avea jucatorii s-ar plictisi asa ca vom vedea ce iese


in orice caz cu pdb va fi un razboi total diferit fata de ce a fost cu urss si ce va fi cu rev de aceea si tactica va fi total diferita sa vedem insa ce se va intampla
 

DeletedUser39205

BAMBOOCHA eu am impresia ca tu crezi ca in PDB toti sunt experti, ca voi ati inventat triburile ;). Fiecare trib are jucatorii lui. Daca tu stii sa joci nu inseamna ca toti din trib stiu sa joace, pot sa fac pariu ca jumate din PDB sunt vai de capul lor ;).

inclusiv nsc1 care nici acuma nu o invatat sa trimita la secunda
 

DeletedUser

1.ca trimite sau nu la secunda cred ca nsc1 v-a dat clasa pana akm si a-ti avut ditamai atacul organizat pe el si i-ati luat un sat si el v-a luat 2...deci la faza asta mai bine faceai liniste...rusninica...e imposibil sa nu stie poate nu i-a permis netul sa trimita...nici mie nu imi ies cateodata am netul de 4mb viteza de la click net si cateodata imi vine sa ma urc pe pereti de ce figuri face ...mai ales astazi ce a fkt

2.chiar te rog frumos sa imi arati mie vreun player din PDB care nu stie sa joace care nu a atacat pe granita la atacuri organizate care nu a trimis sprijin pe granita sau care nu s-a implicat,Fiecare are minusurile lui,ca si mie ca si tine,

3.Nu a inventat PDB triburile stai chill=))...si ce daca aveti 2razboaie noi cu 88 si REV ce am avut 2meciuri de fotbal? triburi de top cred eu nu? mereu am avut 2razboaie ba si sud si nord ba 2 pe sud am trecut peste ca si voi,acesta era razboiul care toata lumea 21 il astepta 88vsPDB sa vedem ce iese,lupta v-a fi stransa nu spun ca PDB o sa castige dar pana akm statisticile cam asa arata vad ochii mei:))...ce o fi o fi:))...aveti un + deocamdata cu CENT-ul dar nu e bai,
 

DeletedUser39205

1.ca trimite sau nu la secunda cred ca nsc1 v-a dat clasa pana akm si a-ti avut ditamai atacul organizat pe el si i-ati luat un sat si el v-a luat 2...deci la faza asta mai bine faceai liniste...rusninica...e imposibil sa nu stie poate nu i-a permis netul sa trimita...nici mie nu imi ies cateodata am netul de 4mb viteza de la click net si cateodata imi vine sa ma urc pe pereti de ce figuri face ...mai ales astazi ce a fkt

2.chiar te rog frumos sa imi arati mie vreun player din PDB care nu stie sa joace care nu a atacat pe granita la atacuri organizate care nu a trimis sprijin pe granita sau care nu s-a implicat,Fiecare are minusurile lui,ca si mie ca si tine,

3.Nu a inventat PDB triburile stai chill=))...si ce daca aveti 2razboaie noi cu 88 si REV ce am avut 2meciuri de fotbal? triburi de top cred eu nu? mereu am avut 2razboaie ba si sud si nord ba 2 pe sud am trecut peste ca si voi,acesta era razboiul care toata lumea 21 il astepta 88vsPDB sa vedem ce iese,lupta v-a fi stransa nu spun ca PDB o sa castige dar pana akm statisticile cam asa arata vad ochii mei:))...ce o fi o fi:))...aveti un + deocamdata cu CENT-ul dar nu e bai,

Stai Jos 3 .. ii suficient de mult pentru tine

vedem daca prinde nsc1 vara tot in 20
 

DeletedUser38137

Bamboocha, ai dreptate, toti trimit sprijin, dar important e si cu ce :)) si stiu ce vorbesc stai linistit ;).
 

DeletedUser523

Chiar e nevoie sa deschideti topicul 88 vs. PDB:)zammolxe ce faci dormi:confused::DSi nu mai spamati aici despre 88 vs PDB cand tema este un bug:cool:
 

DeletedUser24244

Ne vorbesti de statistici, de atacuri aiurea...noi am fost concentrati pe URSS. Stai sa ne mutam toti in zona aia sa vedeti daca mai e asa bine de voi
 

DeletedUser

man ma lasati cu scuza cu URSS ca vin si eu si zic...mah pai eram concentrati pe REV ...=))) haideti fiti seriosi=))
Sprijin se trimite calumea stai tu chill asta o sa simtiti pe atacurile voastre cand nu se mai intorc nimic
nu il mai pupa atata in fundulet pe stai jos3 ca s-ar putea sa te usuci:))...nu am nimic cu tine stai jos3 sa nu intelegi gresit din comentariu=))...faza cu nsc1 in top20 ....chiar trebuie sa o vad:)))...

WoW deja e urata faza=)) ...cine e 88-ul asta Zeus si eu ****=))?:)))
 

DeletedUser30628

man ma lasati cu scuza cu URSS ca vin si eu si zic...mah pai eram concentrati pe REV ...=))) haideti fiti seriosi=))
Sprijin se trimite calumea stai tu chill asta o sa simtiti pe atacurile voastre cand nu se mai intorc nimic
nu il mai pupa atata in fundulet pe stai jos3 ca s-ar putea sa te usuci:))...nu am nimic cu tine stai jos3 sa nu intelegi gresit din comentariu=))...faza cu nsc1 in top20 ....chiar trebuie sa o vad:)))...

WoW deja e urata faza=)) ...cine e 88-ul asta Zeus si eu ****=))?:)))

poate chiar nu va mai fii intr-o luna in top 20...de unde stii ce iti rezerva viitoru????
 

DeletedUser24244

Nu e problema de sprijin, ma refer ca nu am avut nici-o actiune mai in fortza pe voi...doar unii membrii din zona aia ce au atacat. Sa vezi cum va fi cand vor fi vreo 2-3 mii de atace...mai asteapta putin si o sa vezi.E mult pana trezesti bestiile din ei ca incep astia sa dea de mancati jar:)))
 

DeletedUser

Sa vezi cum va fi cand vor fi vreo 2-3 mii de atace...mai asteapta putin si o sa vezi.

vrei sa spui 2mii-3mii de atacuri=))) ca **** de unde scoti atatia playeri=)))...in fine hai sa o vedem si pe asta=)))
cand vin atacuri de la voi de la 100ore distanta daca sunt 2000-3000 ganditi-va de ce dati in satele alea:))
iar faza cu nsc1=)))...ewww...sincer=)) poate sa il atacati doar pe el:)) si atunci iar va loviti de zid:))
Chiar asta asteptam pe L21 sa inceapa bataia asta ca vad ca REV si fostul URSS **** ce drq fac=)))
 

DeletedUser24244

La ultimul organizat au fost vreo 1500...acum cu noile recrutari eu zic ca se mai aduna ceva:D
 

DeletedUser

=)))))ce inseamna sa recrutezi din toate partile=))))),,,frumos...crek mi-ar fi lene sa le numar=)))

app mai ziceti-mi si mie care cum sunteti pe joc ca **** cu cine vorbesc aici=)))
 
Sus