brencus.&co.

Discuție în 'Politica si Propaganda SP8' creată de TheAmonRa, 5. Dec 2015.

Distribuie această pagină

1. exibem

exibem member

Ba amonra ,ce ii tot iei apararea?brencus nu va fi niciodata jucator de rank 1!!! NICIODATA!!!Am jucat pe lumea asta la inceput si stiu despre ce vorbesc.Cand eu aveam 5 sate el tot un sat avea:)))El trebuia sa ramana in HR sa se bata cu loko daca chiar era jucator,cei din conducerea HR niciodata nu abordau aceeasi tactica ce au abordat-i loko.Greseala a fost a lui in primu rand pentru ca este un nub,mereu va depinde de altii,si pt ca a plecat in loko.Ce tot spui tu acolo cu hotu si alea vrajealaa baaa copile...daca chiar era jucator nu ajungea la mana la pustanii aia de 16 ani cum spui tu.
    A ajuns pe 1 printr-o conjunctura pe care nu o va mai avea niciodata,multi jucatori buni s-au lasat la inceput pe lume,nu ii intrecea niciodata,nu mai zic cate interne a luat.Asa ca lasati nubul de tradator sa isi exprime el frustrarile,dar nu prin intermediul tau:))))))

2. TheAmonRa

TheAmonRa member

tzepes ca intotdeauna pici ca musca in lapte:)), a tradat HR ok, dar aici e vorba de LoKo:)

3. TheAmonRa

TheAmonRa member

Lasa ma copile:) ca nu ii iau apararea lui:), doar vreau sa subliniez ca cei din LoKo sunt niste copii care au facut in asa fel incat cei din conducere sa iasa pe primele locuri:), niste lasi...atat am avut de zis, unde ai vazut ca iam tinut partea:) ?

4. tzepes

tzepes member

a tradat si loko cand a iest din trib :p si pentru asta a fost rasplatit de conducatori
    restul e can can ;)

5. exibem

exibem member

Ceea ce subliniezi e ca esti un mare nub:)))
    daca loko sunt lasi brencus ce e ma cap de pluta?
    brencus a primit ceea ce merita,dispari d'aici nimeni pe lume!!!

6. TheAmonRa

TheAmonRa member

Esti un boot:), vezi cum vorbesti cu mine copile! nu am jignit pe nimeni, nimeni pe lume esti tu :) si daca ai capu pe umeri doar ca sa nu iti ploaie in gat asta e problema ta:)

Un administrator sa il avertizeze pe asta ca deja se intrece, stie doar sa jigneasca lumea, pe unde scrie are un limbaj de 2 bani.

Tzepes, daca tu citesti doar introducerea si cuprinsul asta nu inseamna ca stii toata povestea...

Ca sa incheiem subiectul...

brencus. = jucatorul care a ajutat LoKo sa castige lumea speciala 8, mai repede si mai sigur
    HR = un trib care s-a stins din cauza unor certuri de copii
    LoKo = un trib condus de copii care nu stiu ce inseamna sa fii integru, care "si-ar omora si mama" ca sa castige o lume...

7. exibem

exibem member

:)))Imi permit sa vorbesc asa cu nubi ca tine,care habar nu au ce vorbesc p'aici:))
    Daca te uiti bine le-am reprosat ceva numai celor care vorbesc aiurea si nu au nici o treaba cu realitate:)

8. Stâlp

Stâlp member

Ca sa joci triburile,parerea mea e ca ai nevoie de o echipa inca de la inceput,atat pe speciala cat si pe celelalte lumi,brencus,nu mai are echipa,pe langa asta,daca joaca cu alt nick crezi ca nu se afla? :D ,pana la urma totul se intampla pe skype,sunt curios,cum isi schimba vocea? :cool:

9. te caracterizeaza numele ! esti stalp ! ;)

10. obama.

obama. member

exibem daca ai toate c...... intre picioare ne vedem pe Speciala 9 :))) nooobule

11. exibem

exibem member

si cand o sa ma vezi iar langa tine sa cersesti iar invitatie in trib ca pe sp7?:))))

12. obama.

obama. member

:)))) nu cred k te apropii tu de mine la cat de noob esti

13. exibem

exibem member

pe toate lumile unde am jucat mereu am fost in fata ta,cand aveam eu farm 1 mil tu nici 10k :))) si sunt eu noob ma ratatule?:))))
    am vazut cat de bun esti:))cu 2 sate am venit langa tine pe sp7 si a doua zi ai si intrat in trib noobuleee:))))

14. obama.

obama. member

Ma gunoiule tu cred ca ma confunzi!...sau nu stii pe ce lume traiesti! dute si trageti un glont in cap si citeste tutorialul la acest joc!

15. exibem

exibem member

stiam ca adevarul doare...dar chiar asa?:))

16. exibem

exibem member

:)))))))))el are 3k si vrea sa se puna cu mine:))))

17. exibem

exibem member

de ce eu
    Puncte: 0
    Loc: 2969
    Inamici învinşi: 37.622 (14.)
    Trib:

:))))))))