Brigada diverse (discutii offtopic)

  • Autor subiect DeletedUser14938
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser14938

Aici offtopic este permis. Acest topic s-a deschis pentru a numai stirbi celelalte topicuri cu discutii offtopic. Aici se va discuta in limita regulamentului acestui forum si in limita bunului simt.
 

DeletedUser13067

al meu? dupa ce l-am citit i-am descoperit frumusetea. Se numeste Foisor. il puteti cauta.
mai sunt topicuri pe care eu le consider geniale (asta pentru ca au fost respectate- pana la un punct) gen Insomniacii, Now playing etc.
 

DeletedUser

dap...e fr frumos "foisorul". prima oara nu l-am putut citi. iti trebuie o anumita stare.
care e aia?habar n-am ca nu sunt asa "psihiatrica" sa stiu
 

DeletedUser

Eu nu inteleg ce vrei sa spui prin respectate. De exemplu la NP , cum il respecti tu, cum consideri ca alti useri nu l-au respectat?

Eu nu am niciun topic favorit. M-au distrat unele mai mult decat restul, dar sa spun ca imi sunt dragi ar fi cam mult.
 

DeletedUser13067

ha, am uitat de Ganduri pentru eternitate.
cand va plictisiti (e valabil pentru cei mai nou-veniti) puteti arunca o privire.vi le recomand.
 

DeletedUser13067

Eu nu inteleg ce vrei sa spui prin respectate. De exemplu la NP , cum il respecti tu, cum consideri ca alti useri nu l-au respectat?

Eu nu am niciun topic favorit. M-au distrat unele mai mult decat restul, dar sa spun ca imi sunt dragi ar fi cam mult.

respectat in sensul ca nu au deviat de la subiect. nu au offtopicarit:D
in sensul asta:)
 

DeletedUser

respectat in sensul ca nu au deviat de la subiect. nu au offtopicarit:D
in sensul asta:)

Am inteles acum, iti multumesc ptr raspuns.

Multe topicuri vechi sunt bune. Mi-e imi plac cele cu povesti. Intotdeauna mi-au placut povestile, mai ales cele fara final fericit. :D
 

DeletedUser

propun inchiderea acestui topic deoarece exista deja un topci pentru offtopic....chiar doua de fapt...rog adminii sa nu treaca cu vederea mesajul meu
 

DeletedUser

daaaa:D sunt super topicurile vechi. ar trebui readuse in fata!

E greu asta.. sunt din perioada de inceput a jocului, totul era altfel atunci.. Era jocul la inceput, inca nu aparusera marile tradari, toti erau mai inocenti.

propun inchiderea acestui topic deoarece exista deja un topci pentru offtopic....chiar doua de fapt...rog adminii sa nu treaca cu vederea mesajul meu

In primul rand nu au ce face adminii, poate te referi la moderatori. In al doilea rand suntem la off topic, deci nu vad ce rau face acest topic. Daca lumea vrea posteaza aici, daca nu vrea nu posteaza. In mod natural el va muri daca lumea nu mai e interesata sa scrie aici.
 

DeletedUser

mwhahaha:D inteligent raspuns julius:D ^^

slab slab:D:D:D

This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 10 seconds.

This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 3 seconds.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus