Browserul anului

DeletedUser

Am o intrebare:triburile a fost in vreun an browserul anului?chiar si the west,e mai nou aparut,e browserul anului 2008.Triburile este?
 

DeletedUser

Nu am auzit de browsergame-ul anului...dar the-west mi se pare o mare porcarie(no offence)

LE:nu am fost atent,sorry
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5151

Nu cred ca a fost browsergame u anului probabil datorita regulamentului ciudat de interpretabil si al adminilor carora li se permite sa joace ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am o intrebare:triburile a fost in vreun an browserul anului?chiar si the west,e mai nou aparut,e browserul anului 2008.Triburile este?

doamne ...browseru` e un soft ...triburile e un joc :))) pt a te juca triburile iti trebuie un browser ...mai bine spus "jocul online triburile" a fost vreodata cel mai bun in vreun an ? sincer cred nu stiu dar cred ca da:D
 

DeletedUser5151

indiana sau browsergame-u anului.. ma rog, am inteles oricu ce a spus.. :p
 

DeletedUser

Nu cred ca a fost browsergame u anului probabil datorita regulamentului ciudat de interpretabil si al adminilor carora li se permite sa joace ;)

In afara de el(care nu mi-a zis cine stie ce),nu mi-ati absolut nimic care sa ma ajute,si nu stiu de ce nu pot sa-i trimit mesaj lui lamine:confused:
 

DeletedUser

travian a fost in 2006 si 2007.:(ce m-a enervat pe mine a fost faptul ca la cel mai bun joc de strategie a castigat khanwars.va veni si vremea triburilor stai linistit.;)
 

DeletedUser

pai nu ti se raspunde pt ca nu a fost si nici nu cred ca va fii ... daca te-ai uitat ai fi vazut ca acum 2 saptamani era 310.000 jucatori inscrisi...acum cati sunt ? din cauza adminilor(unor) nu cred ca va ajunge + ca servarele merg foarte prost (aici nu ma refer in momentul de fata ci in general )
 

DeletedUser

in 2008 la browsergame-ul anului a luat the-west vreo 6-7-8 premii si 1 triburile si inca vreo 4 alte browsere
 

DeletedUser

Sa fim seriosi..nu se compara triburile cu traviar sau the west..
Nici cu Ikariam..triburile e 10 clase peste..contine tot ce trebuie pentru un joc palpitant si interesant..
 

DeletedUser15145

Sa fim seriosi..nu se compara triburile cu traviar sau the west..
Nici cu Ikariam..triburile e 10 clase peste..contine tot ce trebuie pentru un joc palpitant si interesant..

Asa spun toti jucatori de ikariam travian the west..
 

DeletedUser

daca din the west si triburile s-ar face un joc ar fi ceva minunat :) sa vezi cum se duce armata pe harta :D
 

DeletedUser

Am jucat toate 4 jocurile..
Traviar-Varza..grafica nasoala..foarte foarte foarte aiurea jocul..
Ikariam-Grafica mai buna decat triburile , problema aici fiind cea a armatei , unitatile necesitand anumite resurse care se obtin doar prin comert..
The West-Varza..nu ai nici o satisfactie cand joci..
 

DeletedUser

the-west ar fi mai accesibil ca triburile...la triburile cand esti granita tre sa fii on 25/24 si 8/7 da la west poti sa intri de 2 ori pe zi si e de ajuns :)
si aprca la west nu e asa mare coruptia ca aici
 

DeletedUser

Top 20 Browser Based
Topul jocurilor Browser Based internationale. Titlu Gen Nota
1. Tribal Wars Historical Nota :9.0
Voturi :#6
2. Dark Orbit Sci-Fi Nota :8.8
Voturi :#5
3. Ikariam Historical Nota :8.6
Voturi :#18
4. Blood Wars Fantasy Nota :8.1
Voturi :#9
5. Stargate Online Sci-Fi Nota :8.0
Voturi :#6
6. Counter-Strike manager Nota :8.0
Voturi :#14
7. Pokemon Crater Anime Nota :7.9
Voturi :#16
8. Khan Wars Historical Nota :7.9
Voturi :#14
9. Travian Historical Nota :7.9
Voturi :#12
10. Fallen Sword Fantasy Nota :7.9
Voturi :#9
11. Human-age Historical Nota :7.8
Voturi :#8
12. Conquiztador Social Nota :7.6
Voturi :#11
13. Gladiatus Historical Nota :7.1
Voturi :#12
14. Hattrick Sports Nota :7.0
Voturi :#6
15. The Crims Real Life Nota :6.9
Voturi :#9
16. Adventure Quest Fantasy Nota :6.8
Voturi :#12
17. Imperia Online Historical Nota :6.5
Voturi :#6
18. Regatele Historical Nota :6.2
Voturi :#6
19. Dark Pirates Sci-Fi Nota :6.2
Voturi :#6
20. Battle Knight Historical Nota :6.2
Voturi :#6

utiati aici un top in care triburile conduce (detasat)

sursa: http://www.mmog.ro/topbrowserbased/
 

DeletedUser15142

nici odata nu va fi triburile un joc renumit de ce? :)) as scrie dar as lua ban..
 
Sus