bug sau ce ?

  • Autor subiect DeletedUser6637
  • Data de început

DeletedUser6637

Sunt in proces de a innobila un vecin de pe harta ... toate bune si frumoase pana cand au inchis lumea pentru a o muta ...acum nu mai imi da voie sa il atac pe respectivul imi apare mesajul : Atacurile, sprijinurile şi aprovizionările cu materie primă între jucătorii care îşi împart o legătură de internet sau un computer, nu sunt admise in timpul folosirii concomitente şi 24 ore după aceea. ... pai eu nu il am/avut vreodata pe asta la impartirea legaturii la internet .....

A mai patit cineva asa ?? Ce se intampla ?
 

DeletedUser

Propun ca toti cei in curs de innobilare sa va puneti la impartirea legaturii de net..doar serverul a fost "schimbat" si "reparat"..

Hai inchideti topicul si dati niste avertismente..trebuie sa contravina vreunei reguli nu?

Jenant
 

DeletedUser6637

revin cu detalii ....

E cu siguranta un bug din moment ce nu pot ataca nici un membru al tribului in care este cel pe care il innobilez ....

Apare acelasi mesaj mereu !
 

DeletedUser

Momentan pe Lumea 9 intampinam anumite probleme, se lucreaza intens la remedierea lor. Va rugam sa nu mai depuneti tikete pe aceasta tema. Va multumim de intelegere. Echipa Triburile.
 
Sus