Bug?!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22

stii ce e ciudat,ca eu dupa ce am primit raportul spionilor , am si trimis armata,armata a ajuns in aproximativ 1 ora si 30 minute,ce ghinion am putut avea,nu?
#vezi screen shot 3 :mad: :mad: :( :(

EU TOT MERG PE IDEEA BUGULUI,CINE SI DIN CE MOTIV AR PUTEA TRIMITE SPRIJIN UNUI SAT PARASIT?! E ABSURD !
 

DeletedUser

cineva care probabil si`l retine pt innobilare... parerea mea...

oricum ai facut o greseala imensa sa`ti folosesti trupele defensive la atac...:eek:
 

DeletedUser22

poi din ce moment am spionat si nu avea absolut nimic in aparare,am decis sa atac cu toate trupele sa iau toate resursele :)) era prea tentant si nu era deloc riscant,cine sa trimita sprijin unui sat parasit?+ca e parasit de vreo 2 zile sau cat timp ! :|
 

DeletedUser22

eu tot raman la varianta bugului,cum de chiar dupa ce am trmis spioni a trimis sprijin?
 

DeletedUser

lool
e un abandoned destul de maricel
nu vaad care e problema:NORMAL A FOST TRIMIS SUPORT AKOLO!
:):p
 

DeletedUser22

lool
e un abandoned destul de maricel
nu vaad care e problema:NORMAL A FOST TRIMIS SUPORT AKOLO!
:):p

da ma da chiar la ora 12 noaptea s-a trezit careva sa trimita suport acolo ?
ca doar am scoutat cu spioni si am vazut ca nu avea NIMIC ( vezi screen shot ) si in momentul cum am vazut raportul spionilor , am tot trimis armata ! nu aveam de unde sa stiu ca unu trimite suport chiar asa tarziu... ca m-am gandit putin inainte sa il atac :p am crezut ca e ceva bug sau ceva :)) cum sa trimita cineva suport la un sat parasit ... asta e. --- mi se pare o prostie totusi :)) scoutez , vad ca nu are nimic decat resurse,si atac , si poc moare armata , haha :p tare faza
 

DeletedUser

asa si?
:eek: ...poate a picat suportul dupa ce l-ai scoutat ce mare branza?
 

DeletedUser

Se numeste ghinion de partea ta, o investie foarte buna cu pierderi mici din partea celui care a trimis suportul.

Pacat de punctele pierdute in aparare :D
 

DeletedUser22

asa si?
:eek: ...poate a picat suportul dupa ce l-ai scoutat ce mare branza?

atunci sa inteleg ca acest joc este de noroc,unii au norocu sa prinda sate cu 1000 de puncte fara sprijin de la altcineva,iar altii nu.
ce prostie :( chiar la mine a picat sa fie cu sprijin , si ma enerveaza faptul ca eram practic sigur ca nu are nimic ca doar deh,am trimis spioni...si cand vad raportul,eu fericit ca a ajuns armata vad ca e moarta toata armata pe care am trimis'o :))
hai ca n'are rost sa mai zic nimic,close this topic !
 

DeletedUser22

ce aberatie,cum sa am multi account,ma rog... deschid cateodata de 2 ori , cateodata chiar de mai multe ori,nu stiu dece,probabil uit ca il am deja deschis odata sau ceva de genul ala,te asigur 100% ca nu am mai mult de 1 account :)
joc din prima zii ( primele 3 ore ) de cand a inceput serverul... si am doar 3136 de puncte , nu ca altii 7000...deci te asigur ca nu am mai multe conturi!
 

DeletedUser

io alt lucru am sa iti reprosez, cum poti sa iti ti in magazie 40K fier si doar 3K argila, nu ai auzit de market ca sa iti egalezi resursele?? iti ti resursele blocate degeamba. Legat de atacul tau, a fost mai mult decat imprudenta, e foarte la raspandita practica de ati trimite suport intr'un sat parasit de multe puncte, eu am spart doua suporturi ca sa pot sa imi strecor nobilul intr'un sat dasta. Si cand ai vazit ca ai pierdut 500lancieri din primul atac de ce te'ai dus si a doua oara tot cu trupe defensive:-??
 

DeletedUser22

1.am trimis simultan ambele trupe
2.am trimis spion inaintea trupelor si m-am asigurat ca nu e pazit deloc
3.era ora 12 noaptea cand acea persoana a trimis acel suport
4.am minele de lemn si argila la nivelul 30 si fierul la nivelul 23 deci daca o sa consum prea mult din el raman fara
5.critica in alta parte,nu toti sunt asa de experimentati ca tine la acest joc
6.nu uita, triburile e un joc si tot joc ramane
7.*cititi regulile
8.esti 100% sigur ca te-ai uitat bine la toate screen shoturile?
9.stai linistit , refac rapid totul (sper)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

io alt lucru am sa iti reprosez, cum poti sa iti ti in magazie 40K fier si doar 3K argila, nu ai auzit de market ca sa iti egalezi resursele?? iti ti resursele blocate degeamba. Legat de atacul tau, a fost mai mult decat imprudenta, e foarte la raspandita practica de ati trimite suport intr'un sat parasit de multe puncte, eu am spart doua suporturi ca sa pot sa imi strecor nobilul intr'un sat dasta. Si cand ai vazit ca ai pierdut 500lancieri din primul atac de ce te'ai dus si a doua oara tot cu trupe defensive:-??

deci tu mi-ai luat ma satu?=)) felicitarile mele, ai fost mai rapid... ala era suportu' meu...
si ca sa fiu on-topic: seletchi aveai colo fier cat pentru o groaza de cai si tu ataci cu defeniva? MAI ALES UN SAT PARASIT
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus