Bug?!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

acel sat parasit de care spui, sopticesti, eu l-am atacat si l-am facut pe soapta sa-l paraseasca. sprijinul l-am trimis acolo la ora 11.40 sa poata beneficia de spor de noapte satul avand la timpul respectiv zid lvl 15. sprijinul initial afost de 850 sulite , 450 de spade si 58 sau 78 de arcasi daca imi aduc aminte bine. in acea noapte tu ai fost printre sei care sau prajit mai putin. oricum in zona nu sau mai purtat atacuri cateva zile. satul il tineam ptr un membru al tribului meu, tl sau wl care isi facea primul nobil, intre timp am fost obligat sa-mi retrag sprijinul ptr a purta razboiul cu t^a-ul. azi dimineata satul era ocupat de roscanu dar cred ca pana deseara isi schimba propietarul.
deci concluzie eu eram bug-ul:D
 

DeletedUser

bravo, together (to get her?)
eu am făcut chestii d'astea la începutul jocului... trimiteam suport la părăseli aflate prea departe de mine să-şi rupă flăcăii atacul... it's fun
 

DeletedUser

se poate ca, in timp ce sprijini un sat parasit, sa trimiti tu insuti nobilul pt a cuceri acel sat? adica trupele tale care sprijina satul vor lupta impotriva trupelor care il ataca?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus