Burn&~fr~ .vs. Sh

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

draga ursule nu faceti fata unui singur razboi?cautati ajutoare?ati nimerit gresit,pt ca nici nu stii cine poate sa fie pe cont.hai sa vedem cum se tatoneaza terenul





prima incercare esuata,intra in scena alt actor






urmeaza a treia incercare?


Rog moderatorul sa stearga aceste mesaje, sunt mesajele mele private si as prefera sa ramana asa
 

DeletedUser40316

draga ursule nu faceti fata unui singur razboi?cautati ajutoare?ati nimerit gresit,pt ca nici nu stii cine poate sa fie pe cont.hai sa vedem cum se tatoneaza terenul


Editat TT



urmeaza a treia incercare?

oare cate bomboane pe batz ai supt cat timp ai am fost doaor noi si voi in razboi ? acuma ai prins si tu glas :)) stai linistita ca o sa ai aceiasi soarta ca pe L14 ;)

rapuc.jpg


nu ai fost in stare sa duci 1 razboi contra mea si ai plans la FR si BURN sa te ajute ? si tot de mine zici ca am vorbit daca sa ne ajuta crashu ? :))) vai vai saracuta de tine ...
 

DeletedUser

care contra ta mosule ca eu vad ca ar fi contra ta + 20-30 conturi de sprijin .. ziceai ca faci 1-1 cu bao .. el singur si tu cu 20k pe fiecare sat? esti mult prea parsiv (ne neaparat o chestie rea) ca sa poti juca impotriva cuiva doar cu trupele tale
 

DeletedUser40316

care contra ta mosule ca eu vad ca ar fi contra ta + 20-30 conturi de sprijin .. ziceai ca faci 1-1 cu bao .. el singur si tu cu 20k pe fiecare sat? esti mult prea parsiv (ne neaparat o chestie rea) ca sa poti juca impotriva cuiva doar cu trupele tale

am doar 1 cont tinere , daca zici ca am mai multe fami tiket ;) la fel am facut si eu si au fost banate din ele si vor mai fi stai linistit

iar faza cu unu vs 1 era cu regula ca si eu si el cand ceream sa dea sitter la cineva anume trebuia sa dea sa vada acel om care intra sitter daca se vine sprijin din alta parte pe cont sau nu deci poate sa aibe 100 conturi ca erau degeaba ;)
 

DeletedUser4991

pe acest cont "el calle" s-au perindat N^2 jucatori.. oare nu ar trebui banat?!
 

DeletedUser40316

ba da si impreuna cu el : fugicavin , liva , nyc22 , codnamex , vlad , kalla , etc etc

deci ar trebui banat repede pana nu ii revine inapoi in sate atacul de pe ghimes ca atunci va fi urata treaba :(

Parte 1:
Triburi: SH
Parte 2:
Triburi: ~Fr~, BURN

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 236
Tabăra 2: 236
Diferență: 0

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 53
Tabăra 2: 22
Diferență: 31

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,207,306
Tabăra 2: 2,257,953
Diferență: 50,647

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 484,220
Tabăra 2: 216,027
Diferență: 268,193

chart
 

DeletedUser40316

prea finutta banata ? :O vai dar cum se poate asa ceva ? doar ea joaca corect doamne fereste .... aaa da am uitat a vazut ca nu ma poate scoate asa ca o intrat la mine pe cont sa faca prostii , tipic
 

DeletedUser

ciudat .. prin sid e voie .. doar pe speed e interzis .. prin parola .. ar insemna ca cineva a pasat-o .. deci si acel cineva e responsabil .. deci si El Calle 13 ar trebui banat nu? mergand pe logica asta .. dar na unii nu stiu ce e aia regulament.. sau sunt prea importanti pt asta
 

DeletedUser

ursul ma ursul
ciudat ca nu s-au facut prostii pe cont .. cu toate ca se putea ... asta inseamna totusi ceva
 

DeletedUser4991

sa analizam putin obiectiv situatia : acel sid poate sa fie furnizat doar de proprietarul contului, in cazul de fata ël calle, deci automat cand el l-a oferit, intrarea pe contul respectiv se face cu ACORDUL proprietarului.Deci acesti minunati admini nu prea au tangente cu jocul acesta si baneaza tot ce le vine in cale la primul ticket depus. RUsine!
 

DeletedUser40316

ciudat .. prin sid e voie .. doar pe speed e interzis .. prin parola .. ar insemna ca cineva a pasat-o .. deci si acel cineva e responsabil .. deci si El Calle 13 ar trebui banat nu? mergand pe logica asta .. dar na unii nu stiu ce e aia regulament.. sau sunt prea importanti pt asta

3x Apărătorul zilei
Ai învins în 26.07.2011, ca apărător, cele mai multe trupe de pe lumea aceasta (11.188.568 de trupe)!

pentru asta nu ar trebui sa fiu banat ? :)) daca nu sunteti in stare sa luati sate incepeti sa va plangeti de mila ?

Parte 1:
Jucători: El Calle 13
Parte 2:
Triburi: ~Fr~, BURN, LOST

Timeframe: Săptămâna trecută



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 41
Tabăra 2: 0
Diferență: 41

chart




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 401,912
Tabăra 2: 0
Diferență: 401,912

chart


hai ca ii bine pana acuma ;) voi organizati si tot voi pierdeti sate ? p3NybyL
 

DeletedUser40316

pai atac doar ce nu imi este prieten daca ar fi sa atac si prietenii ar fi mai urat doar ca nu sunt genu ;) atac doar ce nu cunosc si nu sunt inactiv din moment ce muta trupe , le vine sprijin etc .. sau alea vin asa automat ?
 

DeletedUser

ursule mai am 2 zile si vad cum decurg atacurile mele;) ajung cam greu daca in rapoarte e vreunu verde il pun pe forum:), pai ati loat 80 de sate numai de la jucatorul inactiv in rest nimic
 

DeletedUser40316

pai eu am zis de unde ati luat voi sate ? nu am zis deci nu are rost sa spunem ca ii activ sau inacti , stai linistit ca ajungem si la aia activ , noi macar nu dam mesaje in fr sau burn cu amenintari ca a intre la noi sa dati voi stergere asa cum face simplity al vostru de trimite mesaje in SH sa intre repede in FR sa ne demoralizeze sa stergem conturile :D iar atacurile tale daca nu sunt in granita vor fi verzi stai linistit
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus