Burn In Hell alias BURN

  • Autor subiect DeletedUser6054
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser6054

Pentru ca traditia sa continue vom intra si pe lumea 8, vor intra doar prietenii si jucatorii apropiati sufleteste mie sau pe care ii respect foarte mult, in principiu jucatori dupa lumile L3,L5,L6 si L7. Tin sa doresc tuturor inca dupa acum bafta tuturor celor care vor intra pe L8, si nu uitati: este doar un joc, important e sa ne respectam reciproc, ce se poate castiga din jocul asta este: respectul si prietenia altora. Bafta inca o data :)
 

DeletedUser

prophettue mama.. de cand te shtiu.. te-am respectat pentru tot ceea ce ai facut in tribul BURN! te-am admirat si te admir in continuare pentru caracterul tau si pentru felul tau de a fi .. modest dar puternic!

unde va bagatzi? in ce parte?

itzi doaresc ca realizarile pe 8 sa fie cel putzin lafel de maretze ca pe celelate lumi!! :)
 

DeletedUser

Pentru ca traditia sa continue vom intra si pe lumea 8, vor intra doar prietenii si jucatorii apropiati sufleteste mie sau pe care ii respect foarte mult, in principiu jucatori dupa lumile L3,L5,L6 si L7. Tin sa doresc tuturor inca dupa acum bafta tuturor celor care vor intra pe L8, si nu uitati: este doar un joc, important e sa ne respectam reciproc, ce se poate castiga din jocul asta este: respectul si prietenia altora. Bafta inca o data :)

Toate cele bune..;)
 

DeletedUser

prophettue mama.. de cand te shtiu.. te-am respectat pentru tot ceea ce ai facut in tribul BURN! te-am admirat si te admir in continuare pentru caracterul tau si pentru felul tau de a fi .. modest dar puternic!

unde va bagatzi? in ce parte?

itzi doaresc ca realizarile pe 8 sa fie cel putzin lafel de maretze ca pe celelate lumi!! :)

Mai traiesti ma alizeusss ? :)) ca nu te-am mai vazut pe joc
 

DeletedUser6054

prophettue mama.. de cand te shtiu.. te-am respectat pentru tot ceea ce ai facut in tribul BURN! te-am admirat si te admir in continuare pentru caracterul tau si pentru felul tau de a fi .. modest dar puternic!

unde va bagatzi? in ce parte?

itzi doaresc ca realizarile pe 8 sa fie cel putzin lafel de maretze ca pe celelate lumi!! :)

Mersi mult, si se stie cine e om cu mine, sunt om cu el, cine ma respecta il respect la randul meu. Contacteaza-ma in joc pe L6 sau L7 si iti dau toate detaliile :)
 

DeletedUser6054

prophettue mama.. de cand te shtiu.. te-am respectat pentru tot ceea ce ai facut in tribul BURN! te-am admirat si te admir in continuare pentru caracterul tau si pentru felul tau de a fi .. modest dar puternic!

unde va bagatzi? in ce parte?

itzi doaresc ca realizarile pe 8 sa fie cel putzin lafel de maretze ca pe celelate lumi!! :)


Vom intra acolo unde a inceput tot: in zona S-E, ora de intrare va fi 12:00:00, dar nu voi accepta decat pe cei care imi sunt prieteni sau le port un respect deosebit. Cine crede ca se incadreaza in aceasta categorie ma poate contacta, cine nu, mai bine sa n-o faca :)
 

DeletedUser

prophettul u ai fost in conducerea tribului Burn si pe lumea 3 ?
 

DeletedUser

Da, eu am creat acest trib impreuna cu Flik, noi suntem creatorii brandului BURN, noi 2 am condus BURN pe L3.


oo bun....am jucat si ** l3...am luat bataie de la Burn si Wrath..apoi **** ce sa intamplat...ca se intalnise Scitii-Wrath si Burn si nusj ce a mai iesit..de pe continentu ala..

insemna ca o sa faceti o figura frumoasa si pe L8....
o sa vad cum sunt pe harta si ce playeri am pe langa mine....poate ne intalnim :D
 

DeletedUser

Prophettule te admir... Pe L3 am fost dusmani dar mi-ai castigat respectul... Si sper sa devenim buni prieteni... Nu stiu daca voi intra pe L8 dar daca voi intra te voi cauta negresit... Respectele mele...
 

DeletedUser

prophettul, poti sa dai mai multe detalii despre trib?


Vom intra acolo unde a inceput tot: in zona S-E, ora de intrare va fi 12:00:00, dar nu voi accepta decat pe cei care imi sunt prieteni sau le port un respect deosebit. Cine crede ca se incadreaza in aceasta categorie ma poate contacta, cine nu, mai bine sa n-o faca


o dormi *** omu la ora asta! :)
 

DeletedUser

nu este pe lumea 7..dar pe lumea 3 da:)...din cate stiu kovaly a dus Burn-ul mai departe si cu CoCo
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus