Burn vs ~DT~

  • Autor subiect DeletedUser7321
  • Data de început

DeletedUser7321

Side 1: BURN

Side 2: ~DT~

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 198
Tabăra 2: 63
Diferență: 135

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12
Tabăra 2: 2
Diferență: 10

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,278,182
Tabăra 2: 504,188
Diferență: 773,994

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 104,878
Tabăra 2: 17,327
Diferență: 87,551

image.php


E bine de stiut cum sta cele doua triburi in acest conflict...si cum se va termina!!!
Bafta si spor 2 all:cool:
 

DeletedUser4380

bine lucrat dar aveti de recuperat :):):)

Side 1: BURN

Side 2: ~DT~

Timeframe: Dintotdeauna

Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 595,547
Tabăra 2: 1,012,159
Diferență: 416,612

image.php
 

DeletedUser7321

asa e insa timpul nu este trecut si satele ne asteapta ...
 

DeletedUser7321

Va multumim!!

Asemenea tuturor mult succes si spor la inobilari.:D
 

DeletedUser7321

Fiecare spera la ceva unii la un PC al lor k sa nu mai intre d la sala pe internet, altii spera k poate dak se dau duri pe forumuri si altundeva sunt si ei niste adevarate caractere...alti cred k lumea virtuala este mai importanta ca altceva...io sper k tribul pt care am pus suflet sa mearga bine...asa k dak ai de gand sa discuti despre problemele razboiului ~DT~ vs BURN te invit cu placere dak nu i ozic k fiecare sasi vada de treaba lui....Bafta si spor la inobilari
 

DeletedUser5981

Eu am un mare respect pentru BURN si pentru ce a fost si pentru ce este. Cat despre DT...au mers in LR nu au primit drepturi asa ca au plecat si si-au vazut de treaba lor. Sper sa vad un razboi frumos nu ca la unii (nu mentionez dar care se simt cu musca pe caciula). In orice caz succes BURN.;)
 

DeletedUser7321

Side 1: BURN

Side 2: ~DT~

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 188
Tabăra 2: 60
Diferență: 128

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 0
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,111,036
Tabăra 2: 475,137
Diferență: 635,899

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 37,476
Tabăra 2: 0
Diferență: 37,476

image.php


sa mai reactualizam sa poata vedea stimati telespectatori cotele d azi...insa maine mai e o zi si speram sa mearga mai bine e mai greu perioada asta k sunt examenele si nu in ultimul rand e vara...asa k weekwnd placut si spor la inobilari si agatat:D
 

DeletedUser4863

4 Stuce in weekend ...pfff rezultat prost parerea mea.

Astp sa vat sambata - duminica....oare depaseste de 8
 

DeletedUser4533

4 Stuce in weekend ...pfff rezultat prost parerea mea.

Astp sa vat sambata - duminica....oare depaseste de 8
tot ce conteaza e ca e favorabil noua :))
problema sta in felul urmator: avem mai multi jucatori mici la granite cu DT in timp ce jucatorii mai mari is blocati in albastru inchis si deshis:)
 

DeletedUser7321

si in afara de problema prezentata de haldrake mai este si vb de perioada examenelor...bacul licente samd...insa oricum important sa se castige teren cat mai mult...sper k in aceasta saptamana sa revenim la cuceriri mai multe la nivel general si chiar si in acest razboi....bafta si speram k pe viitor sa putem da vesti mult mai bune si rezultate bune..bafta 2 all
 

DeletedUser

Mai copii Dt e inexistent in momentul asta ... nu va mai laudati aiurea
 

DeletedUser4132

pai da..dt-ul s-a speriat si pleaca toata lumea pe unde apuca. MT, Scitii..:D.. fiecare pe unde e primit...
 

DeletedUser7321

pai dc este asa DT??...in ultima vreme sincer sa fiu d cand noi am deschis acest conflict cu ei la ei nui pic de stabilitate multi pleaca si vin insa nimeni nu prea mai ramane...adevarul e k fiecare face ce vrea insa sa nu uitam k asta nui problema mea, nui problema tribului BURN...DT trib de top 20...bafta 2 all si spor la inobilari
 

DeletedUser4132

Dt-ul...n-a prea fost trib stabil. la inceput a fost A-NWO, dupaia s-a transformat in DT, dupaia au intrat in LR...dupaia iar DT..acuma au mai ramas vreo 30-40 de jucatori. cei care au plecat au intat in MT...iar mt-ul fuzioneaza cu Ants. o sa iasa scandal mare cu scitii:D...
 

DeletedUser7321

Stabil, instabil sa ne gandim ca nu este vorba decat de sate si strategii...
 

DeletedUser

~DT~ sunt niste lasi dupa parerea ea.cum au vazut ca incep sa piarda sate au inceput sa plece oriunde au avut invitatie
 
Sus