~BURN~ vs UNITED

DeletedUser4932

:))

ia zi pe unde am fugit??
trebuie sa mai zic eu pe unde am fost??
cauta pe tw-tools si vei vedea k eu am fost prin triburi care au disparut nu k as fi fugit, sau care sunt in pregul disparitiei, ex low
 

DeletedUser4932

:))

apropo setzel hai sa incheiem discutia k nu vreau sa-m fac si mai multi dusmani, care se tot chinuie sa ma scoata pe toate lumile si nu reusesc, plus de asta nu's vad rostul aceste discutii, nu k m-ar deranja, ba din contra ma amuza
 

DeletedUser

ia zi pe unde am fugit??
trebuie sa mai zic eu pe unde am fost??
cauta pe tw-tools si vei vedea k eu am fost prin triburi care au disparut nu k as fi fugit, sau care sunt in pregul disparitiei, ex low

io daca as fi in locu' tau mi-as pune intrebari. si daca as fi in locu' invitacilor as raspunde la ele.
 

DeletedUser4932

;)

nu ma deranjeaza sa am dusmani, asta face jocul si mai placut, defapt asta e farmecul, k doar e un joc de razboi
 

DeletedUser

nu ma deranjeaza sa am dusmani, asta face jocul si mai placut, defapt asta e farmecul, k doar e un joc de razboi

deci asta se joaca cu cartzi de joc? si cume ie? cine trage toporu' bate lancieru'? cine trage cu spada bate arcasu'? cine scoate berbecu' tre sa aduca si berea?
 

DeletedUser

a-o asha . Daca nu intrii in trib , eu o sa am drept shi motiv sa te atac. Avand in vedere ca eshti exact langa mine shi daca te uitzi pe harta , tot langa mine mai sunt oameni din XXX. nu vei avea nici o shansa impotriva noastra . Eu deocamdata nu vreau asta . Vreau langa satul meu prieteni. Dar daca voi fi nevoit, nu voi ezita sa te daram ;)


E un mesa ce l-am primit...

Tot de plictiseala postez asa ca va rog.........dont hate me:D
 

DeletedUser

n-am dat suport in viata mea......fiecare pt el
s prea pretioase frumoasele mele trupe,nu ajut p nimeni,nimeni am spus:)

vezi ... asta e motivul pt care nu o sa`i para rau nimanui de tine cand o sa fii trimis in exil la margine :D
 

DeletedUser4932

:))

in sf am confirmarea
burn la maretia lor si-a permis sa treaca la dusmani un amarat de trib de 4o membri :)))
asa k propun orice trib care este impotriba lor sa ma contactez epe joc t a crea o monstruasa cooalitie
prin aceatsa miscare burn doreste sa dea o palma tuturor celor care au zis k ei nu au nici o legatura cu burn de pe lc =)))
 
Sus