C.I.R. all about it

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23756

user_i12.gif



Pentru a vizualiza forumul Dedicat C.I.R.
Click aici
 

DeletedUser23756

5atacuri.png


6atacuris.png


5 atauri in o secunda! Am ceva si mai bun cu care poti da atacurile...cine e interesat sa ma contacteze :)
6 nu te lasa jocul...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23756

scriptdetector.png



testdetector.png



atack real ... Detectotul in practica :)

Scriptul detector de atack
*Nota:
Necesita premium
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23756

hartatriburi.png



Harta dubla fatza de premium
*Nota:
Acesta este un script ilegal acum
Se folosea cu greasemonkey pe vremuri :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23756

oct.png



forumwalley.png


icon_scratch.png

Aşa nobuleţii tatei :) iar daca nu vă convine ceva...daţi-ma in judecată ca oricum aveţi rubrică
21.gif


Poate suntem noi CIRcari dar ştim bine sa facem circ cu WALEŢII (walley) şi cu TÂMPLARII (Ordinul cavalerilor de TÂMPLARI)
21.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23756

Mi-am permis sa pun cateva printuri din joc.

Pentru o relatxare si pentru a fi la curent cu ce mai posteazâ Valeţii dein walley si Tâmplarii din OCT
Click aici
Enjoy
icon_basketball.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

O vorba legendara spune asa:

Tineti prietenii aproape,dusmanii si mai aproape si in unele cazuri spionii mai aproape decat orice din Univers:))
 

DeletedUser8140

va cunoasteti :)) iesiti la o bere atunci :)) oricum imi place forumul OCT :)) PAGINI AURI
 

DeletedUser23756

:)) asta ma cruceam si eu :)) prea greu sa ţii pasul cu flacăii aia :))
poate cine stie ...chiar ies cu baiatu la o bere...o fi comod :)
 

DeletedUser23756

dap interesant :) oricum voi face curat si vom ramane o mana de oameni pentru ca se apropia schimbarea numelui :)
 

DeletedUser23756

inca nu...veti vedea la momentul potrivit :)...ideea e ca nu-mi place ce fac ceilalti intemeiatori pe alte lumi....cand au avut nevoie de mine am venit pe L7 sa fac ordine insa nu mi-au placut jucatorii....iar pe alte lumi se incarca cu diplomatii pana in gat...in fine...este vorba de C-I-R de pe alte lumi...si acest aspect ma deranjeaza...cu toate ca am facut destule pt acest nume ...imn...forum extern, chat secretizat si cate mai am in proiect...dar asta e...nu-mi place ce fac ei si vor pierde numele de pe L9....spun vor intrucat leutulmic a creat prima data C-I-R pe L7
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus