C.I.R. all about it

  • Autor subiect DeletedUser23756
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser8140

aaa, te referi la cei cu lipsa de inspiratie care copiaza "brand" de trib? Mda, copii fara viitor, am intalnit...hotarati-va repede ca vreau sa vad noua denumire, :) m-ai facut curios
 

DeletedUser23756

nu dragule...nu ai inteles...C-I-R a fost infiintat pe L7 de leutulmic si batisssta,
aici tot ei l-au infiintat iar eu l-am dus mai departe...inca batisssta mai e la noi in trib :)
ideea e ca politica pe care o duc eu e diferita de a lor...iar ce fac ei pe alte lumi nu-mi place...cum ti-am spus...politica de 2 lei...
Am adus acest subiect in discutie intrucat nu voiam sa se creada altceva :) gen IMMO
cu toate ca nu sunt la curent cu ce s-a intamplat cu ei :)
Apropo...a devenit alt trib parca :)
 

DeletedUser8140

:)) nu, au disparut, daca te si uiti la profilul lor vezi ca au ajuns bataie de joc, academia lor si-a schimbat numele, este academia KN dar la profil tot o tin sus si tare cu IMMO :))
 

DeletedUser23756

draci :)) academia :)) la cati membri pot avea in trib numa academie nu le mai trebuie ;))
asta se face cand ai limita de jucatori ;))
daca vrei sa faci academie printre jucatorii tribului...mai mult in curci si sufoci jucatorii...iar daca faci o academie si o lasi sa se dezvolte independent ca trib ...si-o ia in cap ;))
 

DeletedUser23756

;)) daca tu zici ;)) un pic cam pedofil totusi ;)) daca stai sa te gandesti ca in academie se gasesc nishte mititei ;))pushti ce nu au ce cauta in joc tinand cont ca sunt jucatori de weekend :) si isi bat joc de noptile noastre pierdute :)
 

DeletedUser23756

limba romana are atatea intzelesuri ;)) cuvintele sunt interpretabile...doar tu ai ceva in genu la semnatura ta :)
 

DeletedUser

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

2.3. Discutiile între doar doi jucãtori trebuie purtate prin intermediul mesageriei interne, nu pe forum.Nu citati excesiv din posturile anterioare. Citati doar partile esentiale astfel incat posturile sa nu fie prea lungi.

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".

Mai multa atentie.
 

DeletedUser23756

Oke....eu imi cer scuze si pentru mine si pentru partenerul de joc si pe viitor voi fi mult mai atent....ne aprinsesem in discutii si cum nu avem nimic de ascuns in fatza publicului am trecut peste acest aspect
 

DeletedUser23756

Si cam asta a fost tot pentru aventura C.I.R. in Ro9...din pacate ne-am retras mai multi de pe Ro9 dand stergere de cont.
Raman amintiri cu amintiri placute insa un mare regret il pentru il am pentru M.T. cu care am colaborat excelent.
Urez succes tuturor celor ce joaca in continuare pe Ro9 si ne revedem cu totii daca doriti pe Ro17 care va fi un proiect grandios!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus