C-i-r

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

C-I-R suntem si suntem mindri de noi ce am ajuns niste vedete internationale.:) :D Vreti sa aflati mai multe.Scrieti si o sa va raspundem
 

DeletedUser

de unde ati aparut si voi :D

pS. nu o luati ca pe o jignire..dar e prima data cand aud de voi :D
 

DeletedUser

Sunt crescatori de sate. Undeva in S-V. Am impresia ca-s profesionisti:rolleyes:
 

DeletedUser17395

de unde ati aparut si voi :D

pS. nu o luati ca pe o jignire..dar e prima data cand aud de voi :D

Emile tu sincer stii sa te uiti pe site-ul triburile ? Nu de alta dar tu nu auzi niciodata de nimeni ...
SI eu de tine tot aici am auzit , in joc ..niciodata:)
 

DeletedUser

Nimeni de nicaieri ;))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17395

Un comentator de fotbal probabil :) ..Ia sa pui mana sa inveti primele 50 de triburi , ca sa nu mai apara probleme ca nu au auzit de tribul x sau y :). Nu e greu, nu ?
 

DeletedUser

primele 50 de triburi?

eu nu stiu bine in ce trib sunt!
Da totusi cine e CIR asta si ce vrea?Ca n-am reusit sa aflu din cele de mai sus,si nici cui sa-i scriu ca sa-mi satisfac curiozitatea?


De fapt m-am edificat.Sunteti cam ce a mai ramas din mamutul MIR,MIR-IR,MIR-IA.Vad ca nu ati renuntat inca la obiceiurile proaste din organizarea pe care oricum era prea complicata s-o inteleaga cineva.Inca mai aveti comandant peste comandant peste comandant peste...ma intelegeti voi!Daca n-ati inteles ca tocmai organizarea asta v-a adus pieirea vechiului trib e grav.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nici eu n-am auzit de cir...Aaaaaaaaa,gata,imi amintesc:sunt aia de pe urma carora s-a ingrasat tribul ip-al.Eu in locul vostru as baga capul in pamant si nu as mai deschide topicuri aiurea.Va dadeati tari la inceput,pana v-am luat piuitul.
 

DeletedUser23652

...

[b]Side 1:[/b] Tribes: ~DW~ Players: [b]Side 2:[/b] Tribes: C-I-R Players: [b]Timeframe:[/b] Luna trecută

[b][u]Cuceriri totale:[/u][/b] [b]Tabăra 1:[/b] 810 [b]Tabăra 2:[/b] 1,044 [b]Diferență:[/b] 234 [img]http://www.twstats.com/image.php?type=bar&r=810&g=1044

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse: Tabăra 1: 334 Tabăra 2: 76 Diferență: 258
image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor: Tabăra 1: 5,807,004 Tabăra 2: 6,623,605 Diferență: 816,601
image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse: Tabăra 1: 3,083,836 Tabăra 2: 608,582 Diferență: 2,475,254
image.php
[/IMG]
cand am inceput razboiul cu C-I-R (acum 2 luni) ei aveau 26 mil de pct iar noi 13 milioane... nu ne-au bagat in seama.. dar iata
 

DeletedUser23652

...

C-I-R ar fi disparut de mult de pe harta daca jucatorii mari din IP-AL ar fi fost langa ei... majoritatea celor de peste 1 mil de pct sunt la un continent departare
 

DeletedUser

Bine tu...acum du-te si te culca...nu uita ca tu esti pe L7 doar pentru a spiona pentru altii...si lasa-ne pe noi sa "disparem de mult de pe harta" in voie:)

PS: poate reapar bancurile cu tine.

Later Edit: Si daca tot suntem asa la indemana voastra de ce nu ne stergeti de tot de pe harta. Ai uitat sa mentionezi cati au plecat din C-I-R referitor la puncte, dar am ramas exact cati aveam nevoie si cati sa ne simtim bine. Si aici ai putea sa mai adaugi conturi fantoma cu sate de 1000puncte care tot trimit cereri de prietenie multora de la noi, de ce oare? Doar va suntem la indemana:).
Astept sa ma treci la dusmani si sa-ti convoci prietenii cu care ai fugit in ~DW~ pentru a scapa de un razboi mult prea greu la vremea aceea pe care nu vi l-ati asumat pana la capat.
Te rog ca pana in momentul in care nu vei mai vedea rosu aprins pe harta sa te abtii in ceea ce ne priveste.

Te salut cu respect, si iti urez sarbatori fericite!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23652

..

da am facut fuziune cu DW dar nu de frica... eu stateam acolo pana imi luati toate satele si incepeam de la inceput si tot in S-V ma puneam ....si apropo nu am facut fuziune sa ne refugiem... am facut ca sa dam pe voi ... am ciuda mare pe voi... apropo am vrut sa iti iau niste sate dar vad ca esti on... :) bine ca ai postat pe forum ca acuma vroiam sa trimis nobilii
 

DeletedUser

da am facut fuziune cu DW dar nu de frica... eu stateam acolo pana imi luati toate satele si incepeam de la inceput si tot in S-V ma puneam ....si apropo nu am facut fuziune sa ne refugiem... am facut ca sa dam pe voi ... am ciuda mare pe voi... apropo am vrut sa iti iau niste sate dar vad ca esti on... :) bine ca ai postat pe forum ca acuma vroiam sa trimis nobilii

Doamne ce noroc pe mine ma bucur ca am scapat...hai sa incheiem discutia asta ca facem offtopic. Fie ca noi astia neexperimentati, slabi care am mai ramas sa mai rezistam macar pana pe 1 mai pe harta...:))
 

DeletedUser23652

...

CIR... daca ar fi sa luam in considerare cativa jucatori ( shmmygangman, octavy, dasimo, aomith , project14) CIR ar fi un trib de profesionisti...dar daca ne uitam si la restul membrilor vedem ca CIR ii varza ... is prea multi jucatori degeaba in CIR!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus