C.K. vs n00bia

  • Autor subiect DeletedUser16836
  • Data de început

DeletedUser

1.Sfat : Invata sa scri corect din punct de vedere gramatical inainte sa faci asemenea afirmatii.


Uita-te mai intai la butucul din ochiul tau inainte de a te uita la aschia din ochiul vecinului.
 

DeletedUser

Va agitati inutil pentru o cauza de mult pierduta. E de-a dreptul pueril sa vii si sa incerci sa desenezi harta din doua cuvinte pe extern, sa te legi de faptul ca ai avut sate nu stiu unde si cat ai fost activa nu s-a luat nimeni de viata ta, mine, tocmai ai evidentiat neputinta care v-a fost specifica atata vreme si inca prospera :)

Nu ma agit, chiar ma amuza faptul ca la cateva luni dupa ce ne-am lasat, topicul nostru are inca cele mai multe vizualizari si "fanii" CK-lui inca mai posteaza in el. Nu desenez nici o harta, ti-am spus doar ce s-a intamplat atata timp cat am jucat. NU cred ca ma poti contrazice, nu cred ca poti sa spui ca eu, karma, syncro, pryncyus, ingus, sau alt conducator CK (din cei ce am tot facut propaganda pe extern) am pierdut vreun sat in favoarea voastra atat cat am jucat. am subliniat doar faptul ca atat cat am jucat, nu ati avut tupeul sa atacati vreun "cap" al CK-lui, macar sa incercati sa luati un sat.
Neputinta? Ce anume mi-am propus sa fac si nu am facut pe lumea 17? Am spus de la inceputul lumii ca e prima lume pe care o joc in formula asta si sincer mi-a placut. Pe lumea 19 am intemeiat de buna voie CK-ul (karma nemaifiind la clape de mult) si pana la aparitia lumii 20 a fost acelasi trib de top. Daca liderii se lasa, mi se pare normal ca in scurt timp dupa, toti cei adusi de ei sa ii urmeze pe alte lumi. Probabil acelais declin il va avea tribul meu si pe 20 dupa ce nu voi mai juca, si pe 25 si pe 79.
CK-ul, precum toate triburile in care jucam noi sunt triburi bune atata timp cat jucam. Nu o sa ma vedeti pe vreo lume jucand la mai mult de 100 de sate, nu o sa ma vedeti jucand un server mai mult de juma de an, dar nici nu o sa ma vedeti pe vreo lume pierzand sate. In momentul in care un istet din toti cei ce imi contesta valoarea (pe care sincer spun ca nu o am, decat vis-a-vis de unii din ei) va reusi sa imi demonstreze pe vreo lume ca e un jucator mai bun decat mine, promit ca nu o sa va mai deranjez, o sa recunosc ca sunt un jucator varza si o sa ma retrag din acest joc.
@cco: nu am nevoie de matrimoniale, am avut o copilarie fericita, m-am distrat in facultate asa cum probabil multi nu au facut-o (prietenii stiu mai multe decat voi) si am alaturi un om pe care il ador. am un servici de care sunt multumita, am prieteni pe care ma pot baza la orice ora din zi sau din noapte. daca prietenii tai sunt nefericiti, imi pare rau, dar nu pot sa le aduc eu fericirea.
 

DeletedUser

Daca NU mai jucati nu mai aberati aiurea pe aici si vorbiti cu un moderator sa inchida topicul ca deja a-ti dat-o in matrimoniale :))
 

DeletedUser5970

Dezamagitor cum un membru al conducerii unui trib de top (zic unii) afirma ca atata timp cat nu s-au luat sate de la greii tribului, C.K.ul a stralucit, straluceste si o sa straluceasca in continuare. Nu vreau sa intru in detalii profunde si sa va ating la sentimente spunandu-va ca asa nu se intretine un trib.
Cu tot respectul pentru el, pentru ca a fost unul dintre putinii cu care s-a putut discuta elegant inidferent de tabara, din cate imi amintesc SyncRO a fost printre putinii dintre grei care a avut tupeul sa coboare la granita insa a fost gonit imediat.

Ganduri ascunse (585|616) K65 6,777 SyncRO [C.K.] Misuspita [PAAA] 2010-02-10 15:44:21... deci, uite ca pot sa spun ceea ce tu nu credeai mai sus :)
 
Sus