C.K. vs n00bia

  • Autor subiect DeletedUser16836
  • Data de început

DeletedUser12737

Pe oricine poti analiza din punct de vedere a ceea ce scrie, va si dau cateva exemple :

Syncro - adolescent in jur de 20-25 de ani, dornic de afirmare, are unele calitati de lider cum ar fi moderarea conflictelor, destul de sociabil

la tine lumea la 25 ani e adolescenta? :D . Vezi ca imi scrie exact varsta la profil, ca sa poti spune cu 100% certitudine .
restu caracterizari e gresita total, 0 calitati de lider , cere la sursele alea sa iti spuna si cand dau afara 1/3 din trib afara cand ma apuca :), fara motiv prealabil , antisociabil cu strainii (in care esti inclus). odata cu lumea 17 mi-am insusit binemeritata functie de ferma a tribului , deci dorinta de afirmare mai are de asteptat pana la lumea urmatoare. Pana acum nu am reusit sa imi fac un renume pe toate lumile pe care am jucat desi mi-am pastrat nicku inca dinainte sa inceapa triburile.ro :) . Sunt tot mai mahnit ca nu incepe odata lumea urmatoare sa imi iau talpasita si sa ma "retrag in glorie" ca deja nu mai rezist cu inamici din toate partile.

Sunt mereu descis pentru critica constructiva, asadar la intoarcerea de pe malurile mediteranei sau oriunde te-ai decis sa iti faci vacanta asta, ma astept sa imi mai dai cateva inisght-uri despre mine pentru a putea spera sa imi depasesc conditia nefasta in care ma aflu

@PAAA and company.. astept ceva actiune, eu zic ca m-ati lasat destul sa ma plasez pe prima linie... voi ce ziceti? :)
 

DeletedUser

Syncro - adolescent in jur de 20-25 de ani, dornic de afirmare, are unele calitati de lider cum ar fi moderarea conflictelor, destul de sociabil
Karma - cam aceeasi varsta cu syncro, se considera mult mai atotstiutor de cat este, irascibil, considera ca are intotdeauna dreptate, ii lipseste principala calitate pentru a fi un bun lider obiectivitatea, ia decizii de moment fara a aprofunda in amanunt problemele
mine - persoana de sex feminin in jur de 25-29 de ani, are simtul umorului dezvoltat, o companie placuta pentru cei din jur
Lord Ingus - trecut putin de 40 de ani, nu e un tip certaret, ambitios si perseverent

As putea continua cu toti membri C.K. pe care nu ii cunosc dealtfel decat din ceea ce posteaza pe forum.
Aprecierile nu sunt 100% exacte insa diferentele fata de realitate sunt destul de mici.

syncro - 26 de ani, ferma tribului, n-are nici un stres in conducere decat daca il ia capu, nu modereaza conflicte (poate doar provoaca), deloc sociabil
karma - cu varsta ai dat-o in balarii cu vreo 10 ani; atotstiutor nu are grad de comparatie; sunt cazuri cand nu are dreptate, dar asta ni se intampla tuturor; obiectivitatea sub nici o forma nu e principala calitate pentru a fi un bun lider, dar are calitatile necesare pentru a-si conduce tribul; deciziile pe moment dau tot farmecul jocului si tocmai asta duce la haosul (organizat) pe care il promoveaza C.K. In rest, sta prin carciumi, nu-l vezi pe joc cand e mahmur, pierde la remy, nu e bine sa il bagi in seama pana la a 2-a cafea.
mine - 26 de anisori, blonda, 1.74, 55 kg... schiloada tribului, nebuna tribului, stresul tribului (intreaba-i ce circulare dau si cat de iubita sunt din cauza lor). umor?!?! depinde in ce toane ma prinzi (asta iti dai seama in functie de cate injuraturi pe secunda sunt capabila sa scot); companie placuta... pentru cei din jurul meu pe harta? sau in viata reala? ca sunt un stres pentru toti. Normal, intru in lista de comeseni la bautele tribale, naspa cand cer Fanta. am bafta la remy
ingus - - aici n-am inteles ceva... nu e un tip certaret... virgula... ambitios si perseverent... asta e o enumerare a atributelor pe care NU le are? e mosul tribului, cel mai iubit de colegele din trib, mare misogin de altfel, cel mai lucid din conducere (cand suntem noi la baute), lenes, bun strateg (la remy, nu va ganditi la altceva), nu stie sa joace la mai mult de 5 sate. in rest... baiat de treaba... chiar un Lord.


Imi astept urarile din partea colegilor :D
 

DeletedUser6558

ce fel de trib e CK, e cineva care joaca EU3, citi membri activi are, ce politica de aparare duce, cine se ocupa cu recrutarea, ce zone de influenta are? Am un sat de 3k pe undeva, sau mai multe.
 

DeletedUser12737

Tocmai ai spus ca doresti sa te retragi in glorie, nu doream sa iti stricam planurille :)

:D da, si vad ca vine si multasteptata lume 19 , inca nu ne-am hotarat daca mai stam aici sau nu , dar daca plecam sa stiti ca e din cauza ca nu mai facem fatza .
 

DeletedUser

:D da, si vad ca vine si multasteptata lume 19 , inca nu ne-am hotarat daca mai stam aici sau nu , dar daca plecam sa stiti ca e din cauza ca nu mai facem fatza .

ssshhhtttt!!! nu mai da din casa, fermo! stai sa ne mutam cum trebuie pe 19 si o sa anuntam din timp toti fanii data la care vom parasi (in glorie) lumea 17
 

DeletedUser9837

ce fel de trib e CK, e cineva care joaca EU3, citi membri activi are, ce politica de aparare duce, cine se ocupa cu recrutarea, ce zone de influenta are? Am un sat de 3k pe undeva, sau mai multe.

Carrhae...in mare parte....cred ca stii destule despre noi....ca ne-ai cunoscut pe alte lumi...Esenta e aceeiasi...rezistam cu stoicism...In ultima vreme suntem guralivi si facem tam tam extern :p

Politica noastra este Haos Organizat!

De recrutari nu se ocupa nimeni,activi sunt destui...

Zona K55 cu extensiile de rigoare

@Mine - Bre ma razbun eu la remy :D
 

DeletedUser32745

Pana la urma de ce se numeste aceasta tema CK Vs din moment ce vad ca de fapt este vorba despre familia PAAA Vs CK,Ena si FK?Sau si cei din urma formeaza o familie,insa nu oficial?
 

DeletedUser5970

Ai uitat de tribul Crazy, fostii nostri aliati cooptati de C.K. in hora iar raportand putin la numarul de sate dintre PAAA si coalitia anti PAAA, trebuia sa fim de mult mancati insa:

Side 1:
Tribes: PAAA
Players:

Side 2:
Tribes: C.K. *F.K* ENA Crazy
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 108
Tabăra 2: 55
Diferență: 53

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 733,001
Tabăra 2: 409,532
Diferență: 323,469

image.php



Pe aceasta cale tin sa ii salut respectuos pe cei din ITD care si-au pastrat onoarea si au refuzat oferta celor din C.K., de a intoarce armele impotriva noastra.
Tot respectul pentru aliati si dusmani :red:
 

DeletedUser9837

:)) ce tare...mai facem pna cu un trib,mai bagi la statistica :)))

Nu-i asa ca astia din Crazy au inclinat balanta impotriva voastra?
 

DeletedUser5970

Karma nu crezi ca o dai in penibil daca ai ajuns sa te lauzi cu 9 sate luate tocmai de al 4-lea trib cazut prada milogelilor voastre de trib care se bate cu toata harta, de a intoarce armele impotriva noastra ? :) tu fiind in postura de purtator de cuvant al coalitiei anti PAAA ?
La cat de iritanta pentru C.K. e prezenta noastra pe harta probabil cauti un al 5-lea trib pentru a avea spate si a te bate cu pumnii in piept ca tu te lupti cu PAAA.
Multa bafta va doresc :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8554

Side 1:
Tribes: C.K.
Players:

Side 2:
Tribes: PAAA PAAA 2
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19
Tabăra 2: 4
Diferență: 15

image.php



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 133,636
Tabăra 2: 37,175
Diferență: 96,461

image.php



Voi cei din PAAA inca mentineti statistica dintotdeauna ,unde desigur suneti in avantaj ,ati atacat primii impreuna cu MaGic! si ati reusit performanta de a lua satele acelea de la vincent ,bineinteles ati mai adunat si sate de pe la inactivi din F.K :smile: ,de cand s-a inceput actiunea impotriva voastra am mai redus din diferenta ,si iata ca in ultima perioada avem o usoara dominare asupra voastra (noi C.K.).

Mult succes si voua ,veti avea nevoie de el :tare: ...am revenit din vacanta :D
 

DeletedUser

cea corecta ar fi asta...

Side 1:
Tribes: C.K.
Players:

Side 2:
Tribes: PAAA
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 277
Tabăra 2: 133
Diferență: 144

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 4
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,755,293
Tabăra 2: 770,435
Diferență: 984,858

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 52,660
Tabăra 2: 37,175
Diferență: 15,485

image.php



academia mereu a fost ceva de umplutura. vi se pare ca am pus noi vreodata academiile de la fk? stiti cat s-ar fi inclinat balanta nu? cand mai puneti statistici sa o faceti doar intre triburile principale :)
 

DeletedUser5970

Stai linistit, ea dorea doar sa puna accent pe faptul ca s-a intors din vacanta, ceea ce inseamna ca poate sa plece din nou ?
 

DeletedUser8554

Poate nu ati observat ,eu am pus statistica C.K. vs PAAA si academia voastra(noi nu avem academie ca o luam in calcule) ,nu mai veniti cu scuze ca puneti academiile F.K-ului in statistica noastra ,cine-s aia :confused: ,au ei oare ceva in comun cu C.K.? Voi va razboiati de mai de mult cu ei ...asa ca nu vad de ce as posta eu statisticile altor triburi implicate in aceste conflicte.

@Gabby -nu mai plec ,desi as mai fi vrut inca 1-2 saptamani de distractii :tare:
 

DeletedUser

C.K-ul trib de 20 mil pune la statistici o academie de rang 65 de 2 mil :))

adica ar venii cam asa:
un jucator de 100 k ataca unul de 10 k logic ca nu are sanse :D

mie mila de voi!
 

DeletedUser5970

Corina, te rog eu, din respectul pe care vi-l port, nu mai adu in discutie acea actiune ofensiva asupra noastra pentru ca va faceti de ras. Sa facem un mic rezumat:

* Lansati ~ 200 de fake-uri pe zeci de sate; foarte multe date de pe acelasi sat -> total neinspirati!
* Trimit doua circulare date pentru sprijin, ce contineau 6 sate dintre care 5 erau tintele reale -> total previzibili!
* Lansati ~150 de atacuri ce se doreau a fi full dar spre surprinderea noastra nu a fost asa, nu doresc sa aduc in discutie atacurile liderului vostru Karma fara berbeci si ale altor colegi de top din tribul vostru pentru ca in acest fel s-ar lamuri toata lumea de ce DnD ataca fara berbeci -> a invatat de la cei mai buni!
** Ca o concluzie trasa, organizare C.K. = zero; organizare care ne-a dus pe loc 1 ca aparatori ->1 Per Aspera Ad Astra 21,28 Mio.

Tin sa ii felicit pe colegi pentru modul in care au stiut sa gestioneze aceste atacuri si pentru modul exemplar in care s-au aparat iar pe aceasta cale doresc sa ii salut cu deosebit respect pe cei din MaGic!

P.S Ca sa nu fi incordata dupa randurile de mai sus, te las sa te delectezi cu urmatoarele rapoarte, pe care le poti inmulti de cate ori doresti tu insa rezultatul o sa fie acelasi: zero sate cucerite, aceeasi vesnica culoare, rosu.

Agresor: Dragonet
Sat: ~Victory16~ (593|606) K65

Număr: 0 0 5509 0 0 2459 600 0 310 0 0 1
Pierderi: 0 0 5509 0 0 2459 600 0 310 0 0 1

Agresor: stupyd 21
Sat: 25 - Stupid De Guise (583|613) K65

Număr: 0 0 500 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 500 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Agresor: SyncRO
Sat: F.S.S.D. - 01. Crusaders (588|613) K65

Număr: 0 0 1800 0 13 837 399 0 200 0 0 1
Pierderi: 0 0 1800 0 13 837 399 0 200 0 0 1

Agresor: asy2000
Sat: 02 sat ASY 2000 (527|606) K65

Număr: 0 0 6314 0 31 3052 0 0 321 44 0 1
Pierderi: 0 0 6314 0 31 3052 0 0 321 44 0 1

Agresor: karma905
Sat: 201 C.K. (584|601) K65

Număr: 0 0 0 0 0 100 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 100 0 0 0 0 0 1

O zi buna va doresc!
 
Ultima editare de un moderator:
Sus