Ca de obicei

  • Autor subiect DeletedUser10829
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1198

era nevoie sa deschizi topicul asta? ce pareri? ca primesti tu invitatii? :D
 

DeletedUser

da:)))...akum astepti sa te felicitam noi pt cat esti tu de solicitat?:p:p
 

DeletedUser10829

noh:((
toata lumea are treaba cu mine
vroiam sa stau la o poveste cu voi doar
sa aflu cum vi se pare etc.
da nam cu cine:((
 

DeletedUser1198

pe mine nu m-a invitat nimeni :(
nu ca as accepta daca m-ar invita :D
 

DeletedUser

da ce aveti voi cu omul daca vrea sa devina popular?fiecare e liber!pentru asta au murit oameni la Revolutia din 89'.
 

DeletedUser11083

Illidan Stormrage a spus:
pe mine nu m-a invitat nimeni
nu ca as accepta daca m-ar invita

-de fapt, o singura invitatie :D
......................................................
 

DeletedUser

ciudat...cand te gandesti ca unii puneau la cale familii,fuziuni si aliante inca de akum 3 zile:))=))
 

DeletedUser

nu merge serverul....ca de ar merge...fii sigur ca nu am sta degeaba

e bine ca am apucat sa dau si a 4-a comanda

tre neaparat sa activezi cont premium pe asa "criza"


deh,si Germania e in criza,nu?
 

DeletedUser16582

nici nu am apucat sa dau 2 comenzi ca si a venit invitatie....da ce e triburile astea, ca asa greu merg....ce fel de joc e asta....mi se pare ca se fac de rusine cu modul in care merge serverul
 

DeletedUser14376

nici nu am apucat sa dau 2 comenzi ca si a venit invitatie....da ce e triburile astea, ca asa greu merg....ce fel de joc e asta....mi se pare ca se fac de rusine cu modul in care merge serverul

te cam faci singur de rusine...:)
 

DeletedUser

ca sa nu mai ploua cu invitatii nu tre deschis un topic pe forum. Era destul sa iti iei CP si sa bagi la rapoarte filtru ;)
 

DeletedUser15358

mda...si de zici tu asta?..sau tu esti mai brav?da' totusi io nu am auzit de tine

Pai daca nu ai mai jucat pe nici o lume si ai descoperit ieri forumu extern,ii normal sa nu auzi de el. Nu stiu de ce te bagi in seama sa faci spam??
 

DeletedUser16582

forumul este public, moderatorul decide cine face si cine nu face spam....si is curios, aici toate lumea se ia de cei mai noi in joc...eu cred ca el s-a luat de mine, nu eu de el...
 

DeletedUser14376

forumul este public, moderatorul decide cine face si cine nu face spam....si is curios, aici toate lumea se ia de cei mai noi in joc...eu cred ca ea s-a luat de mine, nu eu de el...

In primul rand tu te-ai luat de administratorii acestui joc sau de cine te-ai luat cand ai spus ca se fac de rusine ca merge jocul greu.....e si normal sa mearga greu cand pe minut intra sute de jucatori..ca e inceput de lume,e versiune noua de joc si toate cele....
iar eu ti-am zis doar ca te faci singur de ras cu acel comentariu la adresa adminiilor pentru ceva ce nu tine de ei..si tu nu cred ca stiai asta
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus