Cafeluta de dimineata,pranz sau seara

  • Autor subiect Planeta Soarelui
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7708

Cu mare plăcere :D
ciocolata-calda.jpg
 

DeletedUser

Cine ar vrea sa incerce cateva din acele feluri de cafea?

ps:Nu mai strica si acest topic Megara, te rog.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3919

Tu ai pasiuni din astea vad..... Nu mai strica si acest topic cu povestile tale , te rog.
Nu, eu nu am curiozitati in materie de cafea.... nici macar nu beau cafea dar sa stii ca am mirosul foarte dezvoltat :D
Topicul se numeste " Cafeluta de dimineata,pranz sau seara". Sa inteleg ca nu se accepta decat cafelele voastre, dulcegariile voastre si numai spam-ul vostru? Interesanta atitudine pentru un moderator.
 

DeletedUser26904

exact..se accepta dulciurile..merg la cafea....nu acriturile.....alea merg la friptura , nu?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Nu, eu nu am curiozitati in materie de cafea.... nici macar nu beau cafea dar sa stii ca am mirosul foarte dezvoltat :D
Topicul se numeste " Cafeluta de dimineata,pranz sau seara". Sa inteleg ca nu se accepta decat cafelele voastre, dulcegariile voastre si numai spam-ul vostru? Interesanta atitudine pentru un moderator.

Megara, buna seara in primul rand.
Vrei sa te servesc cu altceva in afara de cafea? Sunt sigura ca iti place si tie ceva...Un ceai? Doar spune....
Topicul se numeste asa deoarece de obicei cand se intalnesc mai multi prieteni sau cunoscuti o fac la o cafea. Este un loc de dat "binete" dupa cum am mai spus, indiferent de ora la care acest lucru este facut.
Denumirea "cafeluta de dimineata, pranz sau seara" este pusa generic. Poti sa o consideri laitmotiv daca vrei.
Oricine este binevenit, singura regula este cea a bunului simt si decentei. Gluma si buna dispozitie ar trebui sa isi mai faca loc si in viata noastra, nu doar reprosurile, injuriile si atacurile :)
Daca preferi altceva in loc de cafea, te rog sa-mi spui si te servesc. :)
 

DeletedUser3919

exact..se accepta dulciurile..merg la cafea....nu acriturile.....
Sa inteleg ca zatul e acru? Ai ai mancat atat de mult? Eu am auzit ca e bun de pus la flori si e chiar benefic pentru celulita. Ar trebui sa incerci si daca e asa cum se spune, zi-mi zi mie ca ma apuc de cafea. :rolleyes:
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Da chiar, serviciul ma poarta in diferite locatii unde esti invitat la o cafea ... hai doua, hai trei ... dar atat ? O prajiturica ceva, un "fructul pasiunii " ? - App. super prajitura :) am incercat de curand.
 

DeletedUser

Da chiar, serviciul ma poarta in diferite locatii unde esti invitat la o cafea ... hai doua, hai trei ... dar atat ? O prajiturica ceva, un "fructul pasiunii " ? - App. super prajitura :) am incercat de curand.

Sau cand te duci in vizita la cineva, primul lucru care te intreaba e daca vrei o cafea. Daca faci mai multe vizite in aceeasi zi ajungi sa bei la cafele...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus