Cand vad asemenea jucatori care sunt si in top 10

  • Autor subiect DeletedUser2568
  • Data de început

DeletedUser2568

saluatre a spus:
tbfish astãzi la ora 12:33
Salut
il ataci pe [player]Oroles2k[/player]... vrei sa il nobilezi sau sa il farmezi doar.
Daca vrei sa il nobilezi te rog sa te opresti pentru ca va fi nobilast de cineva de la noi din trib, pentru ca s-a lasat. Eu sunt loctiitor la el.

Astept raspuns in cel mai scurt timp.

[player]tbfish[/player]
Lider Militar [ally]Zimbru[/ally]

zoltankiss astãzi la ora 12:47
Ma duceam sa-l inobilez, vazind ca celalalt sat a fost inobilat de un coleg de al vostru....hmmm nu mi se pare corecta ideea aceasta de a va inobila colegii de trib ar trebui aceasta pb. discutata parerea mea...
Astept si raspunsul tau!!! Cu privire la ce am spus si eu.
Mai de parte am sa vad ce am sa fac!!!

zoltankiss astãzi la ora 12:49
Aceasta pb ar trebui dupa parerea mea expusa pe forumul general, cum e asa ceva posibil sa iei sate si sa trimiti armata dupa tigarii....
Ar trebui sa discutam serios despre acest lucru!!!

tbfish astãzi la ora 13:55
Nu inteleg care este problema ta? omul respectiv s-a lasta de joc si a vb cu cei din trib sa ii nobileze satele... fiind satele lui si munca lui este alegerea lui, nu?
Deci nu vad nici cum cu ce te deranjeaza pe tine.

zoltankiss astãzi la ora 14:28
din partea mea puteti face ce vreti, doar e un joc si nu inteleg dece mi-ai trimis mesaj???
O zii buna in continuare!!!




Faceti va rog ceva in acest sens si verificatii va rog cum si-au luat satele din cate am inteles pe "TRAVIAN" asa ceva nu se poate.....
Si atunci ce sanse mai ai in acest joc daca unii isi fac armata cuceresc sate iar altii isi iau asa satele si apoi cand e sa-i ataci....normal ca vor avea fermele pline de armate doar nu au pierdut nimik
 

DeletedUser

nu greseste cu nimic atata timp cat siteru nu nobileaza satele celui pentru care sta sitter ;)
 

DeletedUser2568

da atunci ce rost mai are sa-ti faci armata de asalt cand stii ca poti inobila si fara ea ca oamenii se satura??? si gasesc altceva de facut.
Scuzatima dar eu sunt incepator si nu pot intelege si niciodatta nu am sa inteleg
Din punct de vedere tehnic vorbind intradevar nu gresesc cu nimic , si atunci nu credeti ca e o greseala???
 

DeletedUser

sincer

nu te opreste nimeni sa cuceresti satul acela.. daca ai armata sa il pastrezi, bafta:)

eu nu vad nimic gresit in ce fac acesti playeri... asa ca bafta
 

DeletedUser

Unii le mai zic "innobilari interne" :)
Cu timpul te obisnuiesti...
 

DeletedUser816

greseala a fost a sitterului ca ti a dat prea multe explicatii.
 

DeletedUser2568

Da intradevar vad ca el poate a avut mai mult caracter sincer.... de cat multi altii......
Probabil asa se joaca jocul acesta si nu l-am inteles eu va doresc la toti cat mai multe sate ......
Succes tuturor si tinetio tot asa
 

DeletedUser

nu te speria ca nu esti singuru care nu intelege TW ;) mai era unu pe .net care cerea limita de atacuri pe zi=))=)):rolleyes:
 
Sus