Care din triburile din top 10 are cele mai putine sanse de a rezista anul acesta?

Care din triburile din top 10 are cele mai putine sanse de a rezista anul acesta?


  • Total votanți
    25
  • Sondaj închis .

DeletedUser

Am decis sa continui seria de poll-uri saptamanale. :)

Intrebarea saptamanii:

Care din triburile din top 10 are cele mai putine sanse de a rezista anul acesta?


Va rog sa prezentati si un motiv pentru alegerea facuta!
Fara spam! :p
 

DeletedUser

Legion. celelalte nu prezinta interes...poate nu toti jucatorii, dar jumatate sigur dispar... :)
Daca se face spam te rog sterge posturile sa vada ca nu glumesti :D
 

DeletedUser32025

am votat prost :)) Legion.Cu siguranta CIRC v-a castiga aceasta lume.Diferenta de puncte intre ei si Legion este prea mare pentru ca Legion sa poate rezista prea mult.
 

DeletedUser

intrebarea ce triburi mai sunt in top 10 importatante:))))????? l
 

DeletedUser

Daca prin "a rezista anul asta" autorul sondajului intelege sa ramina in continuare in primele 10 triburi raspunsul logic este tribul de pe locul 10 care are 1 singur membru si mai putin de 7000 puncte fata de tribul de pe locul 11 ;)

10 AI-BEU 539.623 539.623 1 539.623 53 10.182
11 POTC 533.379 533.379 34 15.688 89 5.993
Dar cel mai bine ar fi sa aflam ce intelege moderatorul prin "a rezista" inainte de a comenta :))
 

DeletedUser

Pai cred ca sa referit cine din top 10 o sa dispara detot de pe harta

ideea e ca nu`i facut bine sondajul


trebuia cine din top 4 pentru ca mai sunt doar 4 triburi pe L14 restul academii sau nesemnificative
 

DeletedUser29146

Or sa reziste legion dar probabil cu mult mai putine puncte decat au acum.Pare imposibil sa se mentina tot asa tinand cont de diferenta mare dintre numarul de sate care exista intre legion si circ
 

DeletedUser5151

Circ
ralf36, raul82io, rudy87mn, VonAuff


Se pare ca geniile din CIRC nu stiu nici ce voteaza.. Sau poate stiu ?

Da da, cred ca ralf se gandea ca reface FAME dupa ce restul CIRCului va cadea...

hmm, raul oare revine si reface GOD?
 

DeletedUser13059

Circ
ralf36, raul82io, rudy87mn, VonAuff


Se pare ca geniile din CIRC nu stiu nici ce voteaza.. Sau poate stiu ?

Da da, cred ca ralf se gandea ca reface FAME dupa ce restul CIRCului va cadea...

hmm, raul oare revine si reface GOD?

:)) nu revine ... sau poate revine doar are 1100 nobili :|
 

DeletedUser

roagate sa nu revina urss :))

ca daca revine si incepe sa joace cum stie el si incepe si da cu nobilii care ii are praful se alege de voi :)
 

DeletedUser31538

legion,o sa dispara anul acesta,pt ca suntem prea multi contra lor....:);)
 
Sus