care e faca cu "20"?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Stodiamus
Moderator



Standard
S-a terminat 20, s-a terminat cu spammul !
Topic închis !
__________________
Stodiamus - Impartial, obiectiv, corect



si daca s-a terminat 20 ce daca?...cum poti inchide topicuri din OFF-TOPIC domnnule moderator,care sunt deschise cu un tel,si mai ales domule moderator cum poti confunda off-topicul cu spammul?

o_0
aici trebuie sa stabilim ceva caci asa nu se poate...dumneata incalci dreptul nostru de a posta intr-un topic inchizandu-l aiurea,deci ne incalci dreptul la exprimare...nu este corect...care e faza cu "e trecut de 20"?
 

DeletedUser184

in primul rand topicul initial fusese la politica si propaganda, dupa care a fost mutat.

Pe langa acest lucru, stodiamus nu a incalcat nici un drept al cititorilor acestui forum, caci conform regulamentului:
6.1. Moderatorii si adminii au dreptul de a edita, sterge sau inchide topicuri. Va rugam respectati instructiunile lor.
in cazul in care considerati injusta actiunea lui (accea de inchidere a topicului)
6.4. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment.

Aveti un avertisment pentru acest topic (indiferent ca este sau nu la offtopic - si aici se aplica regulamentul) si va invit sa cititi regulile (in cazul in care nu ati facut-o) pe care le gasiti aici

topic inchis.
 

DeletedUser

S-a mai vorbit despre chestia asta R3born3D, stai calmã... Pe 20 a fost „SPAM day”, o înțelegere tacitã între mine (cel puțin) și cei care vroiau sã îl comemoreze pe hades1234 prin off-topic și spam.

Nu confund deloc off-topicul cu spamul și sunt foarte conștient de ce înseamnã fiecare, dar în nici un caz nu voi permite ca discuții care nu își au rostul pe acest forum sã continue. De asemenea, din cîte știu, nu cred cã ai vreo legãturã cu L1 (lumea în care au fost create acele topicuri) și nu cred cã e cazul sã acuzi în neștiințã de cauzã.

Dreptul la exprimare nu îl încalc în nici un fel, ci îmi fac doar datoria...

Mult succes și ție !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus