Cat cresc satele de barbari?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am jucat pe unele lumi recente si am vazut ca satele de barbari cresteau pana la 3000 de puncte ceea ce este foarte foarte nasol.

La setarile lumii nu apare pana la cat cresc barbarii, as fi curios daca cineva stie exact.

Multumesc.
 

DeletedUser

in general nici pana la 3000p nu apuca sa creasca - se gaseste cineva sa aibe grija de ele :rolleyes:
 

DeletedUser4349

eu din cate stiu (s-ar putea sa ma insel) satele de barbari cresc chiar si pana la 12.000...stiam ca doar pe speed exista limitarea asta la un anumit nr de pct gen: 1500 sau 3000
 

DeletedUser

pe lumea 9 cresc pana pe la 1500 ...1600 maxim :) iar pe 8 cresteau pana la 3000...:p
 

DeletedUser4610

pe unele pana la 1800 si ceva...
pe fiecare lume e o limita..dar nu am vazut sa creasca pana la 12.000:confused:
 

DeletedUser

nici eu...chiar daca am protejat un sat...timp de cateva luni...mam dezvoltat pe langa el(era de populatie) si nu vroia sa creasca mai mult de 3100 de pcte :| ....poate erau fosti jucatori banati..satele alea de 12000 de pcte :|
 

DeletedUser

eu din cate stiu (s-ar putea sa ma insel) satele de barbari cresc chiar si pana la 12.000...stiam ca doar pe speed exista limitarea asta la un anumit nr de pct gen: 1500 sau 3000

alea de 12000 erau sate luate de admini:).limita asta din cate stiu eu e in functie de viteza serverului.
 

DeletedUser15145

sa va explic ceva : al crescut un sat care apartinea unui player pe care lam dat la margine..ei si satu a ajuns la 4.500:p
 

DeletedUser

Da , pot sa creasca pana la puntele maxime dar nu le luam noi , le luam :D .
 

DeletedUser18570

eu am lasat satele de barbari de pe langa mine in speranta ca o sa creasca...dar degeaba,joc pe l10 si abia au crescut pana la 1500p mai bine las pe altii sa le ia si sa le creasca:D apropo satele alea mari de la 3000-12000p sunt de la jucatori care au dat stergere cont sau inceput nou iar altii au fost incuiati si barbarizati:D:p
 

DeletedUser6558

Daca tin bine minte, acum ceva vreme, pe o lume de pe serverul englez a fost un poll pe tematica asta, daca sa mai creasca satele gri si pina la cit.
 

DeletedUser

uitati sate crescute de barbari si bonus
nu cred k a fost jucator banat
 

DeletedUser

uitate la puncaje ca eu stiu ca satele de barbari nu extind **** ferma , magazia ,cladirea principala , ascunzatoarea si nu stiu sigur daca nu si zidul:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus