Caut jucatori pentru TribalWarsMasters!

  • Autor subiect DeletedUser35224
  • Data de început

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Ultima oara au aparut acum 1 saptamana si ceva ( cand le-am scos ).
Si daca fac spam ce ? Cateodata se mai permite, atunci cand incep/dau eu voie ( pe perioada limitata, logic ) ;)

PS. Cateodata ar trebui ca iti vezi lungul nasului, nu sunt singurul si sper ca ultimul pe care reusesti sa scoti din sarite cu diversele tale iesiri, poate e bine ca aduci putina culoare forumului, dar incearca sa iti pastrezi o limita, nu fata de mine, fata de majoritatea celor care iti citesc posturile si in multe din cazuri, iesirile oarecum deplasate, mai ales cele facute cand nu trebuie si unde nu trebuie. Acum ma vei injura, vei incerca sa faci misto sau sa pui ceva emoticoane "semificative", dar pe viitor sper sa iti aduci aminte de vorbele astea.

Concluziile de mai sus sunt venite ca urmare a multor discutii cu diversi useri de pe acest forum si inclusiv a parerilor mele personale, nu am nimic cu tine dar ar trebui sa...vezi ce am scris mai sus. :)
 

DeletedUser39591

Aaa
Eu deabea acum am observat :))
Deci imi permiti sa fac spam aici ? :)
 

DeletedUser36071

Rakanishule , frumos post si un mesaj bine transmis , insa cred ca te-ai straduit degeaba sa-l compui , după cum se manifesta , m-ar mira sa fii priceput ceva :)
 

DeletedUser25287

Sincere felicitari Speedteam Romania, bine zice rakanishu in anunt BRAVO BA!!, chiar sunteti tari si ne faceti mandri, nu cred ca se indoieste careva ca veti catiga finala insa prin absurd chiar de nu va fi asa triburile.ro ramane cel mai tare serve de tribalwars iar voi speedteam romania meritati tot respectul pentru munca depusa.

Inca o data felicitari si multa, multa bafta!!!
 

DeletedUser39591

Ultima oara au aparut acum 1 saptamana si ceva ( cand le-am scos ).
Si daca fac spam ce ? Cateodata se mai permite, atunci cand incep/dau eu voie ( pe perioada limitata, logic ) ;)

PS. Cateodata ar trebui ca iti vezi lungul nasului, nu sunt singurul si sper ca ultimul pe care reusesti sa scoti din sarite cu diversele tale iesiri, poate e bine ca aduci putina culoare forumului, dar incearca sa iti pastrezi o limita, nu fata de mine, fata de majoritatea celor care iti citesc posturile si in multe din cazuri, iesirile oarecum deplasate, mai ales cele facute cand nu trebuie si unde nu trebuie. Acum ma vei injura, vei incerca sa faci misto sau sa pui ceva emoticoane "semificative", dar pe viitor sper sa iti aduci aminte de vorbele astea.

Concluziile de mai sus sunt venite ca urmare a multor discutii cu diversi useri de pe acest forum si inclusiv a parerilor mele personale, nu am nimic cu tine dar ar trebui sa...vezi ce am scris mai sus. :)

Urat titlul...
P.s te-am scos din sarite ?
Apropo...nu-ti fa griji...singur imi dau seama cand trebuie sa ma opresc si-mi dau seama daca sunt urat de cineva...
Si am fost invatat...ca inainte sa fac cineva...sa ma gandesc cum s-ar simti cel caruia ii vorbesc...sau ii fac ceva...

Daca vrei sa scapi de mine...
Baneaza-ma... si baneaza-ma pe ip (pe forum) ca sa nu-mi pot face alt cont...ci doar sa fiu un vizitator...si sa vad noutatile...
 

DeletedUser36071

Exact atitudinea asta enervează lumea si din câte am vazut in general , nu prea știi când sa te opresti ... Ban ip? Nimic nu ai inteles... Dacă vroia sa te baneze crede-mă ca nu-si batea capul sa compuna ditai postul , a vrut doar sa îți explice ca "uneori"( mai mereu ) enervezi lumea cu posturi fără noima ... Pe chevyx îl înțeleg , după ce i-ai zis de fata lui la tema cu concursul , e bine ca nu se pune la mintea ta ... Ce incerci tu sa faci , nu sunt glume ...
 

DeletedUser

eu nu il iau in seama savana , ma mai cert si eu pe aici cu cate un viteaz dar uit apoi , nu tin ranchiuna nimanui . bine a zis raka acum ceva timp , haba e un copil cu aere de om mare . trebuie sa se simta bagat in seama altfel e perna prea tare , nu-i sta bine capul pe ea .
 

DeletedUser

Daca se face echipa si jucati pe o lume unde nu exista taleri, ma bag si eu si, o sa joc serios.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Urat titlul...
P.s te-am scos din sarite ?
Apropo...nu-ti fa griji...singur imi dau seama cand trebuie sa ma opresc si-mi dau seama daca sunt urat de cineva...
Si am fost invatat...ca inainte sa fac cineva...sa ma gandesc cum s-ar simti cel caruia ii vorbesc...sau ii fac ceva...

Daca vrei sa scapi de mine...
Baneaza-ma... si baneaza-ma pe ip (pe forum) ca sa nu-mi pot face alt cont...ci doar sa fiu un vizitator...si sa vad noutatile...

Titlul threadului este "Caut jucatori pentru TribalWarsMasters!", poate ai vrut sa te refreri la continutul in sine al postului meu...nu stiu.
Cred titlul de guest ar fi potrivit acum, uneori postura de spectator este mult mai indicata decat cea de comentator.
 

DeletedUser25287

Felicitari speedteam romania, bre chiar suntem bengosi noi romanii, macar la triburi nu avem rivali si tot e ceva ;)

Inca o data felicitari sunteti tari ;)
 

DeletedUser11365

Cand incepe o lume noua la nemti,va anunt..e singurul server de care stiu eu unde una din cele 2 lumi care se deschid concomitent,e fara optiuni la premium..
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Felicitari celor din speed team...acum campioni mondiali :D .
Este meritul vostru pentru cat v-ati implicat inca de anul trecut cu antrenamente si runde pentru stabilirea echipei!

BRAVO!!!
 

DeletedUser

Felicitari !

Ro the Best ! :D


cristi daca e sa fie fara taleri ma anunti si pe mine ca ma bag
 
Sus