Ce a patit Crazycucu????

  • Autor subiect DeletedUser4137
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4137

deoarece am auzit ca sunt folosit ca exemplu negativ ... ma vad nevoit sa dau urmatoarea explikatie

am ajuns in scitii in principal deoarece AM FOST TRADAT DE OAMENI PE CARE I AM CREZUT PRIETENI ... si desi eu nu am si nu am avut in general incredere in nimeni ... pt ei a existat o speranta
nu are rost sa dam nume se stiu ei care sunt... si nu ma refer la cossu aici sau rosito sau 10 inshi din k 3 de care nu am auzit in viatsa mea si nici nu am schimbat vreo vorba
 

DeletedUser

cei care te cunosc,te iubesc si te stimeaza,crazycucu.de restul fraierilor nu ai nevoie :)
 

DeletedUser186

daca nu-l iubesc si nu-l stimez pe cucu inseamna ca-s fraier lili??? . daca pui ceva pe forumul extern nu vorbi la general :)
 

DeletedUser2786

adica te-au innobilat pt ca vorbeai cu noi pe skype. pentru ca in die doar 4-5 oameni discuta si restul executa. adica daca socializezi, esti ciudat. ooo da :p
 

DeletedUser

Stii bine ca ma refer la cei care il denigreaza,2006.Si nu cred ca esti printre ei. Si nu te-as jigni nici pe tine nici pe oricare dintre prietenii mei, pentru nimic in lume.
Ai toata pretuirea din partea mea :)
 

DeletedUser186

Fresul , nu te mai baga atat in seama cu mine , nu te cunosc nu ma cunosti . o sa ne intalnim pe harta , am sfacut rost de sat de tranzit nu imi trebuia de la tine , si sa te vad cat ai gura de mare cand pierzi sate :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus