Ce as putea sa inteleg eu din asta?!?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 9.2%
Moral: 64%

Bonus de noapte pentru apărători

Agresor: axxmanus
Sat: satul lui axxmanus (479|425) K44

Număr: 0 0 0 0 10 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: mibasan
Sat: satul lui mibasan (481|423) K44

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Spionaj
Resurse spionate: nici una
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 2)
Cazarmă (nivelul 1)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Târg (nivelul 7)
Tăietori de lemne (nivelul 11)
Mina de argilă (nivelul 11)
Mina de fier (nivelul 8)

Fermă (nivelul 1)
Magazie (nivelul 6)
Ascunzătoare (nivelul 10)
Unităţile în deplasare:

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0

asta avand in vedere ca insist de appx 2 saptamani si nu am luat de la el nici o unitate de orice. Targ 7??????
la 223 de puncte tu ai targ 7?????:eek: :eek: :eek:
"trupa" din deplasare cred k spune totul..


*Te-aş ruga ca data viitoare când mai postezi să o faci in forumurile destinane poturilor pe care le faci, cum aici de exemplu puteai sa postezi în forumul intrebări, ne faci şi nouă munca mai usoară.
Mulţumesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser19

ai uitat sa subliniezi ascunzatoare 10....ca dak este atacat sa nu ii fie furate resursele:D
 

DeletedUser

compara rapoartele de spionaj...vezi daca creste omul sau stagneaza pentru s-ar putea sa fie multi
:)
 

DeletedUser

Frustratii din viata de zi cu zi cu o parere foarte proasta despre ei
care cred ca pot reusi numai trisand!:p ;)
 

DeletedUser

Inca ceva: rog raspuns
Daca ii daram statuia, ii dispare paladinul de unde-o fi?..ca, dupa cum ati vazut are paladin in deplasare


*fara posturi consecutive!. va rugam folositi butonul cu foarfeca(edit)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

in mod logic nu dispare dar nici nu poate sa isi faca altul pana nu reface statuia..
 

DeletedUser6

Cand demolezi statuia ramai cu paladinul in satul respectiv pana il omori. Ca sa poti construi o statuie in alt sat trebuie mai intai sa iti omori paladinul si abia apoi poti construi statuia si apoi alt paladin
 

DeletedUser

Cand demolezi statuia ramai cu paladinul in satul respectiv pana il omori. Ca sa poti construi o statuie in alt sat trebuie mai intai sa iti omori paladinul si abia apoi poti construi statuia si apoi alt paladin
Hmm.. am impresia ca nici macar nu poti sa-ti faci alta statuie pana nu-ti este distrusa prima sau demolata de tine.
 

DeletedUser

Dap exact nu asta am zis si eu ca tre sa iti demolezi statuia inainte?

Nope, nu ai zis chiar asa.

Cand demolezi statuia ramai cu paladinul in satul respectiv pana il omori. Ca sa poti construi o statuie in alt sat trebuie mai intai sa iti omori paladinul si abia apoi poti construi statuia si apoi alt paladin

Paladinul poti sa-l omori si fara sa-ti fie distrusa statuia din satul initial :p
 

DeletedUser6

Nope, nu ai zis chiar asa.



Paladinul poti sa-l omori si fara sa-ti fie distrusa statuia din satul initial :p

I hate you i hate you i hate you... stop twisting my words:mad: Ah stai ca esti cu mine in trib. Da ai dreptate eu am gresit sorry:D Good i love my tribe...

Oricum e foarte des intalnit sa iti demolezi statuia si sa o muti in un oras def mai central unde poti face si sw si arch(care se misca fff greu fara paladin)

P.S.
Cand demolezi statuia ramai cu paladinul in satul respectiv pana il omori. Ca sa poti construi o statuie in alt sat trebuie mai intai sa iti omori paladinul si abia apoi poti construi statuia si apoi alt paladin

Vezi ca am zis:D
 

DeletedUser

Apărător: moartea.in.vacantza
Sat: Necropolis (604|450) K46

Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spionaj
Resurse spionate: nici una
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 15)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Târg (nivelul 11)
Fermă (nivelul 4)
Magazie (nivelul 8)
Ascunzătoare (nivelul 6)

Unităţile în deplasare:

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0

*spionajul unui membru de trib*
Intrebarea e ce se intelege din asta???
minele distruse iar targul la lvl 11???
 

DeletedUser

Eu cred ca e un multy, si 1 data pe zi trimite resursele in alta parte la proprietar.

Multumesc pentru informatie.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus