Ce conteaza mai mult: punctele sau armata?

Ce conteaza mai mult: punctele sau armata?


  • Total votanți
    52
  • Sondaj închis .

DeletedUser

Armata aduce puncte...punctele aduce armata...daca tii proportia de 1.5-2 intre armata si puncte...asa e cel mai bine cred eu...dupa ce depasesti 500 de pct evident..
 

DeletedUser

le gasesti si pe triburile...in ultimul timp...o sa ajunga un fel de facebook in stilul asta jocul :))
 

DeletedUser34416

ohoo, si inca multe fete ne tin pe noi treji pe joc......
 

DeletedUser

Cred ca s-ar pierde 25-30% din lumea dupa triburile fara fete :)))
 

DeletedUser

@John Leguizamo: daca tu ,de exemplu, ai 6000puncte si doar 800caluti, si eu am 4000pct si 2000+ caluti, care crezi ca are viitorul mai stralucit? Am pus doar calutii ca eu nu prea fac topoare, doar egale cat calutii, pentru ca fur din fermele voastre :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
pai tu esti legendar ma omule, who dares to **** with you? :rolleyes::eek:

daca pici langa leguizamo asta pe vreo lume, nu stiu daca apuci 500 pct :))
 

DeletedUser40272

@John Leguizamo: daca tu ,de exemplu, ai 6000puncte si doar 800caluti, si eu am 4000pct si 2000+ caluti, care crezi ca are viitorul mai stralucit? Am pus doar calutii ca eu nu prea fac topoare, doar egale cat calutii, pentru ca fur din fermele voastre :))

:))

nu mai stau sa citesc ce am scris acum nu stiu cat timp, dar banuiesc ca ma refeream la mai multe sate

si la primul sat, punctele nu se fac din mine ci din principala (sa construiasca repede) grajd, cazarma, ferma, magazie, curte:))....la 6k puncte cred ca doar cu satul full (ferma 30) ajung, de regula...nu ma laud, dar mi-ai bagat ceva cuvinte in gura:(
 

DeletedUser40272

La mai multe sate tu dai delete :-w Lenesule!

din pacate eu joc doar intr-un trib, nu ma plimb din unu' in altu' si in acela cat e atmosfera dorita, am ajuns lejer la 3mil pe 25, m-am lasat, nu din cauza atacurilor, neintelegeri intre conducere:( poate si acum jucam

cum zici tu ca dau delete la mai multe sate o pot face si la un sat;)
 

DeletedUser

In loc sa iti dai satele colegilor, tu le oferi pe tava dusmanilor.
 

DeletedUser

armata!si daca ai armata echilibrata punctele putine te ajuta!pt ca intervine moralul:) dar aproape lafel de important este zidul!
 

DeletedUser39591

Mai bine sa faca adminii un poll...
"Ce conteaza mai mult: punctele , armata sau PP"
Si atunci sa vedem ce raspunduri vor fi...
Acel poll va fi mai "modern"
Ca acum cu PP-urile astea...
Poti face orice...
 

DeletedUser

iaaa...stiam ca si pe jocurile online sunt c***e ....sa vedem cine se face peste pe jocul asta :))
 
Sus