Ce nume are paladinu vostru?

DeletedUser

:))=))

Eu nu folosesc paladin ...
[ar trebui macar de decor]
Da cand aveam se numea "Nenea Cu Spaga" [eram cu gandu numa la controloru preferat ... **** ]
 

DeletedUser

Ar fi trebuit sa respect o oarecare consecventa si sa rebotezez paladinul adaugandu-i la sufix o cifra romana in plus avand in vedere de cate ori a fost ucis pana acum, insa necazul e ca nu mai stiu de cate ori a fost renumit. O alternativa de denumire ar fi ca el sa fie botezat provizoriu in functie de profilul satului in care se gaseste, astfel, daca se afla intr-un sat de atac sa fie numit Carol- dupa arma berbecilor, Logos- echivalentul aproximativ al cuvantului aletheia care inseamna adevar, la Heidegger, "starea de neascundere a Fiintei", care e arma pentru catapulta, ce fiinte se mai pot ascunde intr-un sat dupa un atac catalizat de flama lui aletheia?, Thorr, dupa arma pentru topoare, iar daca satul e de aparare sa fie numit Edward, etc, problema o constituie armele care nu sunt legate de niciun nume, erau propuneri, oricum
 

DeletedUser23756

Raul Gabriel, asa mi-as dori sa ii pun numele viitorului meu baietel :) si asa voinic trebuie sa fie precum pala dinul meu :p
 

DeletedUser

24000 Axtkaempfer (imitand numele "toporistilor" de pe .de) (si ae inlocuieste "litera aia ciudata care e un a cu doua puncte peste")
 

DeletedUser21652

pe lumea noua paladinul meu are numele de mobuto seseseko cucu ngbendu vazabanga
 
Sus