Ce opinie aveti despre Lumea 12 ?

Ce opinie aveti despre Lumea 12 ?


  • Total votanți
    34
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
graph.jpg


In fiecare saptamana va fi un poll pe o anumita tema. Acesta va dura o saptamana, apoi va fi inchis si mutat la arhiva. Va fi deschis alt topic cu un alt poll tot pentru o saptamana si asa mai departe.

Intrebarea saptamanii:

Ce opinie aveti despre Lumea 12 ?

V-as ruga sa scrieti si sa motivati alegerea facuta de voi.
 
Ultima editare:

DeletedUser17342

e o lume frumoasa. dar incepe incet incet sa se umple de 'gainarii' la fel ca toate lumile mai vechi. pentru noi e o lume de antrenament si de intarire a legaturilor dintre membrii. pregatitoare pentru urmatoarea lume. Prietenii si colegii sunt totul. Caracterul si omenia, coloana vertebrala e totul. Dai aici de oameni cu care poate vei face echipa foarte buna pe alte lumi. Dar putini inteleg asta.

A, si vrem sa o si incheiem cat mai repede(impreuna cu cine dovedeste ca merita)
 
Ultima editare de un moderator:

Lord Catau

member
Scor reacție
1
e o lume frumoasa. dar incepe incet incet sa se umple de 'gainarii' la fel ca toate lumile mai vechi. pentru noi e o lume de antrenament si de intarire a legaturilor dintre membrii. pregatitoare pentru urmatoarea lume. Prietenii si colegii sunt totul. Caracterul si omenia, coloana vertebrala e totul. Dai aici de oameni cu care poate vei face echipa foarte buna pe alte lumi. Dar putini inteleg asta.

A, si vrem sa o si incheiem cat mai repede(impreuna cu cine dovedeste ca merita)

fugi a d'aci ca ai cea mai frumoasa echipa..dupa persia normal :D
 

DeletedUser

prea inceata :)) trebuia acolo o viteza 10 :-"

Atunci la viteza 10 mai erau doar Sod,Hayta,TMH,TBS si L-W..:))

Ontopic:E o lume prea inceata,dar frumoasa.Frumoasa daca stii sa joci bineinteles:))
Si acum o intrebare:Cand o sa mariti viteza?:D:)
 

DeletedUser

e f buna viteza pentru cine are job sau alte activitati ce ocupa intreaga zi ;).
Chiar daca multi lucram la birou in fata unui calc nu avem neaparat timp sa stam mereu pe triburi sa miscam trupe...
 

DeletedUser

Eu ma dezvolt unde imi pofteste inima:))

Ontopic:Ar mai fi bune niste sate e barbari...
 

DeletedUser30421

ai uitat de CRyder ;) cred k mai degraba supravietuieste CRyder decat SOD sau restu =)) mai ales decat sod care la viteza asta e mort.
 

DeletedUser

Da..Uitasem scuzati-ma:))Pei inca nu e data lupta se poate intampla orice;)

Ontopic:Lumea 12 e deschisa la orice:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pana una alta de vreo 4 luni va chinuiti sa treceti de cele 15-16 sate de-ale mele......
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus