ce porcarie ...

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cu ce drept mi`ati sters contu de pe lumea 3 ... am injurat si un baiat saracu nevinovat ca am gasit un sat de al lui in locu la al meu ... cu 1000 de pct peste al meu si am crezut ca mi l`a luat el..
deci eu nu am avut net dupa 30 dec anu trecut ca in cta a fost viscol mare si a rupt niste fire de la stalp si nu mai aveam semnal..
deci nu ma intereseaza eu imi vreau contu inapoi am pierdut zile si nopti ca sa fac cele 3500 de pct :| deci fara suparare fratilor imi vreau contu !
 

DeletedUser

Nu e vina lui ca nu esti tu atent si incepi sa il injuri.Daca ti-a fost inchis contul inseamna ca au fost injuraturi destul de grave :)))
 

DeletedUser

faza e ca fix in locu ala era satu lui si era si de al mine din clan din 4rome dar dupa m`am uitat pe mail si am vazut mail de la moderatori ca a fost sters pt. inactivitate ... eu nu am avut net nici macar in mod vacanta nu mi`a trecut prin cap sa il pun ... oricum eu nush eu imi vreau contu inapoi chiar nu ma intereseaza... nu pot sta non`stop in joc mai am si eu pb mele si o viata personala.. :mad:
 

DeletedUser

Pai poate ai fost inactiv 2 sapt si ti s-a sters contul din cauza inactivitatii si nu a adminilor :D
 

DeletedUser

am fost 9 zile inactiv atat :confused: ca am mai intrat acu cateva zile de la sala.. hai sa zicem 10 maxim .. oricum e o porcarie sa se stearga contul.. eu acu daca e crezi ca`s prost sa o iau de la 0 iar.. ete sanky .. adios !
ca din cate vad eu nu se mai poate recupera asa ca topic closed.. si succes fratilor ca o sa aveti nevoie :D
 

DeletedUser

Cu siguranta au fost minim 14 zile de inactivitate, se poate proba usor cu lista loghinurilor tale.
Se spune clar la iregistrare ca pentru 14 zile de inactivitate se sterge contul.
Toti avem o viata persoanala, dar ne place jocul si reusim sa intram.
Daca n-ai mai intrat inseamna ca nu prea te-a interesat.
 

DeletedUser

daca citeai si posturile de mai sus mai ales primu ai fi obs ca nu am avut net datorita zapezii datorita vremii care a paradit niste fire de la stalp si eu cu un vecin nu am avut net de pe 30 dec anu trecut pana azi :D dar am mai intrat si de pe la sala o data sau de 2 ori .. oricum contu sters e logic ca nu il mai pot primi asa ca pls TOPIC CLOSED !

mie imi placea jocu mult dar nu imi convine sa o iau de la 0 iarasi.. dreaq am rezistat la niste atacuri de la din astia mari care unii vroiau sa imi ia satu am pierdut zile si nopti cu el.. imi pare rau ca nu il mai pot recupera da acu nu mai am ce face :D nu mai are rost sa vb.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus