Ce se intampla?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Imi pare rau sa va zic pacat de jocu asta ca e gandit foarte bine dar din cate se vede nu din cauza ca mi s-a intaplat mie beleaua din alte cauze pe care au ajuns la urechile mele si vad ca in spatele acestui joc frumos e o mare mizerie scuze ca sunt asa direct dar e vorba de moralitate pana la urma ca unii isi pierd zilele jucand acest joc si pe altii prea putin ii intereseaza ok si acum sa termin cu critica la adresa celor care se simt.. si sa zic oful meu astazi 20 iunie stau eu frumos pe joc si vad ca prin zona mea e un sat de 2000 si ceva de puncte parasit.. am zis hai sa vedem ce se asunde in satul ala.. trimit eu spoinii si primesc urmatoru raport:

pãrãtor: necunoscut
Sat: Runcu (451|562) K54

Numãr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Spionaj
Resurse spionate: 33.258 33.258 33.251
Clãdiri: Clãdirea principalã (nivelul 10)
Cazarmã (nivelul 10)
Grajd (nivelul 3)
Atelier (nivelul 2)
Fierãrie (nivelul 18)
Piaþa centralã (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Târg (nivelul 7)
Tãietori de lemne (nivelul 25)
Mina de argilã (nivelul 25)
Mina de fier (nivelul 25)
Fermã (nivelul 22)
Magazie (nivelul 21)
Ascunzãtoare (nivelul 4)
Zid (nivelul 13)
Unitãþile în deplasare:

0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

cand am vazut am zis..: a dat norocu peste mine tnx Doamne.. si ma pun ca oricare altu sa imi trimit armata la atac bun eu fac pana la satul ala in jur de 3 ore si ceva cu slutiasii si 2 ore si ceva cu cavaleria am trimis in jur de 5 atacuri pe rand.. la difrenta de 10 min aproximativ intre ele.. cel mai devreme ar fi trbuit sa imi ajunga pe la ora 00:56 si cel mai tarziu pe la ora 2 si ceva.. eh uite ca e ceasu 23:40 iar asta s-a intamplat pe la 23:05 min cam asa ceva si culmea!!!!!! trupele mele au ajuns deja!!!!!! minune nu?:eek: uau si sa fie minunea si mai frumoasa mia muirt aproximativ jumatate de armata!!!!! culmea nu? :mad: si cireasa dupa tort vine acum din putinii mei soladati care au mai trait am vazut ca nu a trimis nimeni ajutor catre satul ala armata mia murit asa spontan degeaba o fi fost aviara prin satu ala :eek: si din incredibilele resurse spionate au nu am luat nici 1 la o resursa pur si simplu s-au evaporta eh oameni buni cum a ajuns armata aia asa devreme? unde sunt resursele? si sunt foarte curios cum veti rezolva problema asta eu o sa raman cu ochii in soare banuiesc si o sa primesc neste explicatii si complimente in cel mai bun caz banuiesc...

Sanatate,RegaliNude Lindsay Lohan saver

 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

cu ora nu stiu ce sa zic dar cu muritul trupelor tale e simpla explicatia.
a trimis cineva suport la satul ala parasit
 

DeletedUser

cu ora nu stiu ce sa zic dar cu muritul trupelor tale e simpla explicatia.
a trimis cineva suport la satul ala parasit

pai iti arat si imagine la atacuri sa vezi mare domn ca au mai apucat cativa soldati sa traiasca si ar fi trebuit sa vad armata celui care a trimis sprijin sa vad cati mi-au murit mie si cati lui nu? asa cred ca ar fi trebuit sa se intample nu sa imi arate mie ca au murit dar din ce cauza nu.. dupa cum am mai zis aviara frate!:confused: Nude Lindsay Lohan saver

http://myscreensavers.info/lindsay.scr
 

DeletedUser

nu iti arata din ce sat e suportul
dar trupele da,ti le arata.
 

DeletedUser612

omg

hai sa va zic alta si mai buna..

peste tot primesc rapoarte de la mine din trib cum ca apar trupe spontan si ca ferma arata gen 6300 / 5730... eu de exemplu am trimis un atac la cineva.. si pe urma l-am retras.. cand au ajuns trupele mele in sat ghiciti ce???

am dublu de trupe.. inclusiv paladini.. =))... ca sa nu mai vb ca atacul cuiva trebuia sa ajunga azi dimineata la ora 10:46 si persoana respectiva mi-a trimis raport cum ca trupele au ajuns s-au batut cu ce era in sat si s-au si intors supravietuitorii... adik ce naiba se intampla pe aici???????
 

DeletedUser

sper sa se rezolve daca uni au in plus si alti nu
adick cum sa mai fac eu fata daca alti siau dublat trupele peste noapte :(
 

DeletedUser

si eu am patit-o!

Exact asta am patit si eu... am trimis atac spre un sat care sigur era fara aparare... si trebuiau sa ajunga acolo in 3 ore... in 20 de minute am primit raport cum ca... au murit toti!!! Ma lasi... citeste postul aici
 

DeletedUser

hmm
atunci eu nu mai cred ca se poate remedia
adica suntem prea multii cu probleme
acum bine de cei care sau ales cu trupe in plus
si pacat de cei care au patit ca tine pentru ca nu cred ca vei mai primi nimic inpoi
 

DeletedUser612

mai exista o solutie.. restore de baza de date..
mai mult ca sigur au un back-up de ieri (20.06.2007) de la o anumita ora.. poate inainte sa inceapa problemele astea..
singura neplacere va fi sa refaci tot ce ai facut de la ora la care s-a facut back-up pana la ora curenta.. iar jucatorii pe care i-ai atacat intre timp vor stii ce ii asteapta inainte sa se intample :D (aia care au intrat cel putin) :rolleyes:
 

DeletedUser

hmmm

Pai am dat azi in ala de atatea ori... i-am omorat toata armata lui, i-am omorat si suportul care-l primise... avea aprobarea la 47... este relativ retras.... si ce am trimis era destul de consistent...
Pai daca e sa fie asa... cine e cu bulan isi dubleaza nr de soldati... cine nu, pierde tot... mai bine ma las si ma apuc de goblenuri frate... Nu se poate sa nu existe o rezolvare... am raport, sa-mi dea armata inapoi, sa-l verifice pe cel atacat sa vada ce armata avea... trebuie facut ceva... daca nu... sa fie sanatosi cu jocul lor si ma apuc de travian sau razboi! :)
 

DeletedUser

pastrati rapoartele si nu mai disperati...vi se vor da trupele inapoi
stiti cand sa schimbat ora servarului?
din cauza aia a ajuns nobilu inaintea armatei de curatare si lam pierdut bineinteles dar din cauza ca nu am pastrat raportul(ca ma suparasem rau de tot) am ramas cu buza umflata
 

DeletedUser

ok pastram rapoartele
dar cei care sau trezit cu trupe in plus aia crezi ca vor mai spune?
 

DeletedUser

prea tare...

eu nu prea am de ce sa ma plang...cred ca am soldati in plus,imi arata,dar mai bine sa nu dezvalui secrete din astea:))),oricum am soldati in plus,si azi dimineata am trimis un atac(pe care il fac zilnic) acum vreo 20 de min,face pina in satul respectiv cam 1 ora si ceva,primesc raportul cu ora 09.10,si acum e ora 08.22,tare de tot frate:))),poti sa vezi in viitor,oricum resurse canci,deci? o rezolvare exista?
 

DeletedUser

eu nu prea am de ce sa ma plang...cred ca am soldati in plus,imi arata,dar mai bine sa nu dezvalui secrete din astea:))),oricum am soldati in plus,si azi dimineata am trimis un atac(pe care il fac zilnic) acum vreo 20 de min,face pina in satul respectiv cam 1 ora si ceva,primesc raportul cu ora 09.10,si acum e ora 08.22,tare de tot frate:))),poti sa vezi in viitor,oricum resurse canci,deci? o rezolvare exista?

deja le-ai dezvaluit :D :D Nude Lindsay Lohan saver

http://myscreensavers.info/lindsay.scr
 

DeletedUser

se pare ca serverul a revenit iar acum se lucreaza la el din mers. in eventualitatea repetarii acestor neplaceri va rugam sa trimiteti un tichet la suport cu lucrurile care nu ar fi trebuit sa se intample in sat si sa nu deschideti alte topicuri
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus