Ce urmeaza? :)

  • Autor subiect DeletedUser48551
  • Data de început

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Tu nu observi ca n-am texte pentru tine ? Imi consumi tot netul, cu ideile tale, de spartan. Invata sa joci, ca sa nu vina coplayerii sa iti aranjeze contul tau fara valoare si apoi revino cu bagare in seama.

Imi consum din tusul de la tastatura, sa iti amintesc faptul ca tu esti degeaba in orice trib ai juca. Poti fi intemeietorul tribului de pe pozitia 0 (aia care ii bat pe cei de pe locul 1, in mintea ta)

Cand o sa fiu pe 20 de conturi, probabil o sa am 20 de locuri asigurate in tribul final. Te-ar deranja tare, ideea asta? :))
Stai pe burta, ca e apa mica. ;)
Iar ai iesit pe interval noobule? :rolleyes:
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Accentul era pe "poti" :)))

Ei haide, v-ati etichetat si v-ati ambalat si voi dusmanii intr-o academie si deja incepi?
Parerea mea e sa te abtii de la replici de genul, nu suntem deloc persoanele potrivite si o stii si tu, cat si colegii tai, chiar daca incerci sa arunci niste replici arogante ;)

Subestimati-ne, dar sa nu patiti ca altii si sa se intoarca replicile astea. Probabil ne vedem si pe harta curand, atunci pot incepe si replicile de genul daca nu vreti sa fie respect :p
 

DeletedUser47495

Ei haide, v-ati etichetat si v-ati ambalat si voi dusmanii intr-o academie si deja incepi?
Parerea mea e sa te abtii de la replici de genul, nu suntem deloc persoanele potrivite si o stii si tu, cat si colegii tai, chiar daca incerci sa arunci niste replici arogante ;)

Subestimati-ne, dar sa nu patiti ca altii si sa se intoarca replicile astea. Probabil ne vedem si pe harta curand, atunci pot incepe si replicile de genul daca nu vreti sa fie respect :p

Sorin, nu a fost o replica lipsita de respect :) Ca sa ajungeti la Devil, trebuie sa treceti de DK. Ce voiai sa spun ca ne scoateti de pe harta in 2 zile? Nu uita ca avem jucatori foarte buni in granita cu voi :)
 
Scor reacție
0
Invata sa joci, ca sa nu vina coplayerii sa iti aranjeze contul tau fara valoare
Contul meu fara valoare n-a fost scos in 2 zile :D . Te-ai ascuns in spatele DK si iti permiti sa vorbesti. Ei au jucat 2-3 lumi unii cu altii, chiar crezi ca un jucator slab, fara valoare si backstabber se poate integra in acel grup ? :D
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Contul meu fara valoare n-a fost scos in 2 zile :D . Te-ai ascuns in spatele DK si iti permiti sa vorbesti. Ei au jucat 2-3 lumi unii cu altii, chiar crezi ca un jucator slab, fara valoare si backstabber se poate integra in acel grup ? :D

Din cate se vede , da. Nu stii cum e sa mergi pe burta? Inveti pe lumea asta :))

Mariusica, vezi la valoare ... te rog frumos .. stii cum zic? :)))
 

DeletedUser48234

tu erai plecat in irak si ana farma cand br si restu atacau si faceau splituri :D
 

DeletedUser48234

Iti permiti sa ce ? sa arati lumii ca esti slab ?:)) oricum stie lumea valoarea ta :D
 

DEVIL32

member
Scor reacție
0
Iti permiti sa ce ? sa arati lumii ca esti slab ?:)) oricum stie lumea valoarea ta :D

Daca eu, slab, am terminat lumea cu mult peste tine, in clasament, pe lumea 53 .. pe tine, cum sa te clasific? :))

Mult sub Olandezu Zburator? sau Zburatorul de la Braila ? Iti dau 500 de pp-uri sa schimbi numele? :))
 
Sus