ce va nemultumeste la alte triburi?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Ce sa ne mai lamurim, flamer...
Totul e clar.
Se duce la naiba Lumea 1.
 

DeletedUser

eu stiu?..........poate apar surprize cat de curand:D .........unii se pot simti foarte puternici dupa atatea recrutari si pot crede ca e timpul sa tanjeasca la mai mult:mad:
 

DeletedUser

eu stiu?..........poate apar surprize cat de curand:D .........unii se pot simti foarte puternici dupa atatea recrutari si pot crede ca e timpul sa tanjeasca la mai mult:mad:

Nu pot sa nu ii dau dreptate lui flamer si anumite triburi si-au luat-o in cap :(
Problema este ca dupa ce ti-o iei in cap, ti-o iei si de la restu' ... parerea mea ...:D
 

DeletedUser

da foarte putred hero face cat alti 10-20 de Geto daci :)

draga noobule h3ro nu avea atacuri p el inainte sa vina la noi.........asa ca,mai bine te duci sa strigi augh,augh,augh! la luna,pt ca,din ce observ eu la tine esti doar un bagator de seama care habar nu are d jocul asta........vezi-ti d tribuletul tau......m-am saturat d toti noobii care deschid gura fara sa gandeasca......mai era azi unul din liderii unui trib din top 20 care-mi spunea ca stie el ca eu sunt admin si fac si dreg.......gees people...get over yourselves:mad:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser816

@flamer: Vezi ca vroia Vali sa-ti transmita ceva:)
valiusha a spus:
Nu te-a invatat nimeni ca sa te umfli in pene e semn de slabiciune ?:)

Chiar dc ai motiv

Btw..Nu mai pleca in weekend ca n-are forumul nici un farmec:)
 

DeletedUser2032

ms ptr compliment flamer .. :) pazesteti spatele ;) nu stiu care e mai n00b dintre noi :) apropo vad ca nu esti la o distanta prea mare de mine :) dc nu ma ataci sa vezi cat de n00b sunt..asa cum mi-ai zis si u mie ca erau potentiale tinte aia care i-am bagat in trib ! pana la momentul ala nu avusese nici un atac asupra lor si cum ati zis voi ca aia erau lideri din GD si ca trebuiesc predati !.. si voi akum ati facut mai ceva decat ce am facut eu ! si nu ma bag in seama cu japca ca nu e forumul tau si vb numai u pe el..daca vrei iti fac eu un forum si intri akolo singurel sa vb cat doresti mataluta sa nu ma mai bag in seama...eu vreau doar sa pun cate un semn de intrebare ptr toate triburile care va sunt aliati.. si care va apara satele... ca voi stati cam prost la capitolul asta .. CA NU MERITATI ! Ce faceti voi este bataie de jok..
 

DeletedUser

Caut mercenari pe acest joc! Ptr detalii pls PRV


din profilul noob-ului:) .......auzi la el ........cauta mercenari:) .......o sa ne intalnim cat de curand si in joc.....asteap[ta-ti linistit randul pt ca am alte prioritati momentan:D

P.S......doar nu crezi acum ca o sa vin la peste 20h cu nobilu doar pt o vendetta personala.....m-am uitat pe tw tools la cuceririle tale si afara de max 2 sate restu sunt pomana d la colegi d trib sau jucatori ce au fost dati afara din trib chiar inainte d cucerire.....chiar si coman d la noi ti-a daruit un sat
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vã rog reveniți la subiect și respectați regulile 2.1., 2.2., 2.6. !
 

DeletedUser

ms ptr compliment flamer .. :) pazesteti spatele ;) nu stiu care e mai n00b dintre noi :) apropo vad ca nu esti la o distanta prea mare de mine :) dc nu ma ataci sa vezi cat de n00b sunt..asa cum mi-ai zis si u mie ca erau potentiale tinte aia care i-am bagat in trib ! pana la momentul ala nu avusese nici un atac asupra lor si cum ati zis voi ca aia erau lideri din GD si ca trebuiesc predati !.. si voi akum ati facut mai ceva decat ce am facut eu ! si nu ma bag in seama cu japca ca nu e forumul tau si vb numai u pe el..daca vrei iti fac eu un forum si intri akolo singurel sa vb cat doresti mataluta sa nu ma mai bag in seama...eu vreau doar sa pun cate un semn de intrebare ptr toate triburile care va sunt aliati.. si care va apara satele... ca voi stati cam prost la capitolul asta .. CA NU MERITATI ! Ce faceti voi este bataie de jok..

cine esti tu?
 

DeletedUser2032

nu conteaza cine sunt conteaza ca sunt...hai ca incepem cu offtopicurile si ne taxeaza cu avertismente aici se refera la triburi nu la playeri :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus