Cea mai mare pradă!

DeletedUser13067

fratilor azi am spart gheata :

Prada: 99.999 99.999 99.999

:><: lmao

si marmota?:))

2.6.1. Toate mesajele trebuie sa contina un numar de minim 4 cuvinte.Mesajele care incalca regula de post-lenght vor fi considerate Spam si sanctionate ca atare.
Orice abreviere de genul "LOL", "BRB", "ROFLMAO", "ICU", etc. va fi luata in calcul ca reprezentand un singur cuvant.
De asemenea, mesajele e nu se vor completa cu alte cuvinte de genul "unu, doi, trei", "patru cuvinte per post", etc.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

invelea ciocolata in staniol ? sau asa ceva lol, hai gata ca suntem deja pe langa hahah
 

DeletedUser

Asta pt cui era dor de mine :>

Pradă: 8.134 6.033 9.793 23960/23960
Distrugeri prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 6 la nivelul 0
 
Ultima editare de un moderator:

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Pradă: 5.728 12.193 12.358 30279/59920

Cat despre prada de 300k, think people....trebuie 3700 Cu sa care alea...get real ! :D
 

DeletedUser

pai da dar a fost in cir.. 1000 de membrii si eu sunt unul.. si tot le-am luat sat, si pe deasupra nu am nici trib.. vorba lu` rock(asa te-am botezat) e un mare dezavantaj sa fi intr-un trib
 

DeletedUser

Si inca o mina de aur :> :


SpionajResurse spionate: 62.038 62.038 62.038
Clădiri: Clădirea principală (nivelul 10)
Cazarmă (nivelul 4)
Prima biserică (nivelul 1)
Fierărie (nivelul 5)
Piaţa centrală (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Târg (nivelul 1)
Tăietori de lemne (nivelul 20)
Mina de argilă (nivelul 20)
Mina de fier (nivelul 19)
Fermă (nivelul 12)
Magazie (nivelul 21)
Ascunzătoare (nivelul 3)
Zid (nivelul 1)
 

DeletedUser

sincer tipul cred ca nu mai joaca sau nu stiu ce se intampla...probabil ca va deveni sat de barbari :p
 

DeletedUser

dupa ce are pe el as zice ca are maxim 1500 de puncte:D

deci nu are trupe nu?
 

DeletedUser

nu cred eu nu le vad :p...eu am dat spionaj pe le prima data dn curiozitate...si la toate e care le-am dat pe el nu am gasit nici un soldatzel
 

DeletedUser

nu cred ca e activ...pt ca nu cred ca exista cineva care sta cu magazia pe rosu fara sa foloseasca resursele...parerea mea ca nu mai intra si tot care la resurse de vreo 5 ore :>
 
Sus